Kje najti moškega…..
Poglej med matere samohranilke…. tam je polno takih z lastnosti ki si jih želiš, edino zmeni se da bo strap-on uporabljala in da se nebo prila pa bo malo kosmata kot pravi ded …
Zdaj pa čisto zares poglej levo in desno kjer imaš vrata v svet in pojdi na ulice….
Tam ogovori vsakega tipa z otroci ali brez in MORDA te bo keri vzel nekoč čez čas…. samo ne nehat POSKUŠAT…
pogrebi na pokopališčih (so objavljeni tudi na netu)
sodišča (kjer potekajo težje ločitve)
CSD – kjer so sporazumne ločitve
kmalu pa na kopališčih .. jih prepoznaš po tem, da so vse ženske v abtahtu za pomoč, če je tip sam z otroki
S tem si pokazala da nisi 😉 hvala za kompliment 😉
Zgoraj pa ti je dežurni pljuvač povedal kje jih najdeš, ampak saj če si tak normalna kot praviš da si, potem nebi smela met s tem težave in bi se samski očetje TEPLI za tebe, kot zgleda pač nisi in si še ena kvazi normalnica ki je v resnici poosebljen Hitler z seznamom svojih ”židov” in Arijsko raso kakšen mora njen ded bit….
pa obilo sreče v vnaprej faliranem kvestu…
Evo, pisala je ob 15.23, ob 16.32 ga že ima. A ni to prelepo???:)[/quote]
psttt … ta ni registriran / prijavljen … kontakt lahko pošlje v vesolje — pa ga bo kakšen samski brez zgodovine in priveskov pobral … je pa velika možnost, da bo zelen … ☺
čak mal .. ti IŠČEŠ!! ločenega ali pa vdovega??? [sub](kot sem dojel point)[/sub]
in takšen naj bo normalen by default??
(kaj pa če je šla njegova prejšnja zaradi njega pod vlak, na štrik … z malo sreče pa ga je šutnila od sebe, da je samo ločena??? — lahko pa se ji je zaradi njega tudi sfuzlalo in se je on ločil od nje )
[sup]sine tudi tej ne morem odpustiti … si ne pusti[/sup]
Lepo pozdravljeni vsi skupaj:), le tega vas prosim, da me raztrgate nežno preden me vržete volkovom.
Vprašanje je na mestu, ker sem tudi sama prišla do tega, da na teh tleh najti pravega moškega in moje zahteve so nekoliko nižje, je cel projekt ali misija nemogoče. Vse, kar bi rada je trohica inteligence, nekoga, ki ve, da Mogadiš ni nova vrsta žužkojeda, ki bi vedel, da je žensko telo polno kotičkov, ki vzbudijo slo, ne pa, da se nemudoma loti največjože ode ljubezni in jo zagrabi, kot, da je opeka, nekoga, ki ne bi imel v kopalnici več kozmtike, kot jo imam sama.
tole objavi pod: Kandidatka za ljubico poročenemu … pa znaš dobiti primerno ponudbo.
[sup]btw: vsaj starost od ali pa do, bi ti veliko olajšala vse, kar bo sledilo[/sup] ♥
[sub]sedaj pa kos lipovega lesa med zobe, da boš lažje prenesla bolečine[/sub]
Na monu kakopak. Poglej ga cvetober testosterona in zacni izbirati.
Neulovljiv praclovek Matkic,
Morda navihani vedno neresni Sadni (je pac obdrzal otroka se po 40-tem),
Ali celo domisljijsko navdahnjeni Nevemtri,
Ce odteces se kak krog vec in prides pod cvetoco jablano s kakim kvalitetnim ctivom,morebiti ulovis celo Spiderja.
Daterka pozabi-fante veliko potuje in ti bo dolgcas,
Morda poisces platonsko ljubezen s poetom-garant ti ne bo dolgcas,
Custveni sanjac WishUwereHere pa ti bo kuhal precudovite vecerje.
Zdaj pa v lov. Pod krinko da nic ne isces seveda 🙂
Srecno pa posljita kakk razglednico z dopusta nam zdolgocasnim anemicnim osebkom.
Ampak problem je zelo očiten….
moški ki je bil v zvezi in se je razvezal pri 35-45 letih hoče uživat oz. če je dober (torej da sovpada v merilo ki jo je postavila odpiralka teme oz. celo tvojo) bo raje iskal mlajše ki ga bodo z veseljem pograbile on pa bo dobo mlado meso (kot mlade mislim punce med 25-30 let)
To je ravno problem žensk med 30-45 letom…
Nočete med mladega ljubimca ker ste baje preresne oz. hočete zanesljivega, ampak zanesljiv moški ki pa je po takšni ali drugačni zgodbi ločen ali celo z otroki pa nima dobrega razloga da bi se vezal z naslednjo ločenko ali samsko ”obupanko” z merili sploh če lahko dobi mlajše in slajše…
torej na koncu najbolj izgubite z vašimi pričakovanji ravno ve, ker vam leta neusmiljeno tečejo in bodo tukaj kmalu 40, 50….potem po 50tem pa vas še mladi milf fukači in sanjači nočejo več (vsaj bistveno manj)
Forum je zaprt za komentiranje.