Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek kakšne so

kakšne so

Dva smeška sem prilepil zraven, da bi ja blo jasno, da je to hec… pa kljub temu spet napačno dojemanje…
pa naj mi še kdo reče, da so ženski občutki pravi in nezmotljivi

sem pač občutljiva nežna dušca,kaj morem taka sem…..

Saj si fajna,
lepo je videt eno nežno dušico, kar mi sicer z OVNICO ne gre ravno skupaj, pa vendar…
Bi lahko na privat kaj več rekla, tukaj je že mal preveč

maš slabe izkušnje s “ovnicami” ali pač, ….mal radovedna…. 🙂
privat???????????

Ja privat…. tukaj se lepo registriraš in pol mi lahko pišeš… samo meni in mi poveš kolk radovedna si pravzaprav zares? Lahko morda potešim tvojo…. radovednost 🙂

še ena ovnica,..jaz pa mam vse lepe lastnost, tok ni se me treba bat.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close