kakšne so
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › kakšne so
Vuneni travojed…ha ha ha ha….umrla bom od smeha….
Boljš bi blo “Vunodavajuči travojed”
NE NE IN NE
TKO pa ne boste govorili za OVNICE,
ker smo ovčice:…………………..
volkulje v ovčji podobi
Potrebne volkulje v ovčji podobi…
Hvala Margot 🙂
ČE TE ta volkulja v ovčji podobi dobi v roke mislim, da bi oring zašvical,.
V enem od horoskopov je pisalo za ovnice, da človek ne ve ali bi njenemu partnerju čestital ali ga pomiloval, ker ima ovčko ob sebi….. :))))
ČE TE ta volkulja v ovčji podobi dobi v roke mislim, da bi oring zašvical,.[/quote]
Kar… z besed k dejanjem… rad švicam
No… mogoče dodaš samo še to… “ki se rade slečejo”.
———————————–
Eno sugestijo sprejmem kot konstruktivno, dve sta že manipuliranje. Kar pa je tipično za …. 🙂
Z mano pač ne gre tak na izy ..
ZELO ZANIMIVO!!!
a lahko brez kričanja? Prosim! 🙂
Kričanje prihrani za kje drugje, za med švicanjem recimo..
a lahko brez kričanja? Prosim! 🙂
Kričanje prihrani za kje drugje, za med švicanjem recimo..[/quote]
prijetno, prijetno vzdihovanje kaj praviš????????
mmmmm boljše, ampak na konc, za grand finale pa daj vse od sebe…
kaj je že konec,
grande,grande,
ojjoj, ojjoj finale……..
Ko boš prišla do konca, bož tud vedela zanj…
MISLIŠ..
Spet kričiš!!!!
Pa jaz ne mislim, jaz vem…. za razliko od …
NO, no zdaj pa bomo še nasramni, kam to pelje…….v…PKM.
nobene nesramnosti ni blo, sorry
Napačno dojela
Joj, koliko postov v eni trivialni temi o horoskopu. Najbolje je, da odpremo dvanajst tem za vsak znak. Pa še dodatnih dvanajst za drevesni horoskop. Evo, jaz sem po drevesnem horoskopu platana. Kakšno mnenje imate o platanah? :)))))
sprejeto,(((
menda ja, pač ovnica,,,,,,,,,
Platane so potrebne…. 🙂
Ovnice pa tolk potrebne, da sploh razmišljat ne morejo in napačno dojemajo 🙂
Sem mislila, da si bolj olikan…
Forum je zaprt za komentiranje.