Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako zaupati dekletu glede kontracepcije?

Kako zaupati dekletu glede kontracepcije?

Glej, prav nikjer nisem nikogar poimensko izpostavljal ali naslavljal s TI, rekoč, da mora živeti ali delovati tako, kot jaz mislim zase, da je prav. Svoje poglede pa pač lahko utemeljujem po svoje, skozi lastne etične vidike in merila.

In še 1x, katera ženska nima želj in potreb po spolnosti? A smo nespolna bitja!?
Ne vem , zakaj in kako si ti to intepretiraš, da odrekam spolno svobodo ženskam.

Govoril sem za moj tip ženske in pogled na ženske skozi moje oči. A s tem koga ogrožam? Ne bi smel…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tako je. Vendar to ni posledica narave, temveč tradicije, ki se (milo rečeno) očitno nekateri zelo bojite, da bi se spremenila.[/quote]

Tradicije? To, kako kdo doživlja spolnost, ali morajo biti čustva prisotna ali ne je tradicija? WTF? To je nekaj individualnega, prirojenega. Včasih, ko prebiram takšne in podobne teme imam vtis, da se nekateri zelo slabo poznate, da ne bom izpostavljala globine nepoznavanja tiste/ga, s katero/im izmenjujete tekočine :P[/quote]

S tradicijo bi lahko to imelo veze, če je recimo kultura izrazito restriktivna v določenih ozirih – in se to potem prenese na spolna pdoročja. Pri Japoncih imaš veliko teh sado-mazohističnih fantazij.
Doživljanje spolnosti je individualna stvar, ali imajo Slovenke najraje misijonarski položaj zaradi vpliva rimokatoliške tradicije, Boom? :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Od kdaj pa je promiskuiteta vrednota ali tretirana, kot nekaj dobrega, zglednega, da sama po sebi ni slaba?

Vsak korak k promiskuiteti je korak v nespoštovanje sebe.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]


Mogoče se on res tega boji, pa vendar se morda tega bojiš tudi ti in zato raje skačeš od ene k drugi oziroma se ne vežeš resno. Morda pa se nekako vsi tega bojimo in to kažemo na različne načine, medtem ko druge prepričujemo, kako se tega ne bojimo? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tako je. Vendar to ni posledica narave, temveč tradicije, ki se (milo rečeno) očitno nekateri zelo bojite, da bi se spremenila.[/quote]

Tradicije? To, kako kdo doživlja spolnost, ali morajo biti čustva prisotna ali ne je tradicija? WTF? To je nekaj individualnega, prirojenega. Včasih, ko prebiram takšne in podobne teme imam vtis, da se nekateri zelo slabo poznate, da ne bom izpostavljala globine nepoznavanja tiste/ga, s katero/im izmenjujete tekočine :P[/quote]

Vzgoja še kako vpliva na dioživljanje spolnosti posameznika in prav vzgoja je tista, ki je najbolj podlegala tradiciji in zatirala seksualnost – najbolj pri ženskah. Seveda pa dopuščam možnost aseksulanosti, ki lahko temelji na naravi oz. njihovem fiziološkem delovanju. Vendar gre pri tem za izjeme.

Tradicije? To, kako kdo doživlja spolnost, ali morajo biti čustva prisotna ali ne je tradicija? WTF? To je nekaj individualnega, prirojenega. Včasih, ko prebiram takšne in podobne teme imam vtis, da se nekateri zelo slabo poznate, da ne bom izpostavljala globine nepoznavanja tiste/ga, s katero/im izmenjujete tekočine :P[/quote]

S tradicijo bi lahko to imelo veze, če je recimo kultura izrazito restriktivna v določenih ozirih – in se to potem prenese na spolna pdoročja. Pri Japoncih imaš veliko teh sado-mazohističnih fantazij.
Doživljanje spolnosti je individualna stvar, ali imajo Slovenke najraje misijonarski položaj zaradi vpliva rimokatoliške tradicije, Boom? :))))[/quote]

Deloma drži Matjažko, toda ljudje ne moremo mimo tega kar čutimo, česa si želimo povsem poradirati in prevzeti zgolj tradicijo, sama v tem ne vidim zadostnega niti pogojnega smisla za prakticiranje spolnosti.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Vprašanje, če niso bolj Slovenci tisti, ki najbolj vztrajajo pri njem. Pa zavese morajo biti dovolj dolge. :-))))

Take izjave so namenjene samoprepričevanju. Fant, ti ne prepričuješ mene, da si samozavesten, temveč sebe.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Vprašanje, če niso bolj Slovenci tisti, ki najbolj vztrajajo pri njem. Pa zavese morajo biti dovolj dolge. :-))))[/quote]

Haha…dobra 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Vprašanje, če niso bolj Slovenci tisti, ki najbolj vztrajajo pri njem. Pa zavese morajo biti dovolj dolge. :-))))[/quote]

Haha…dobra :)[/quote]
Ampak zavese navadno kupujejo ženske. Boom, si pri vas ti kupil zavese? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Haha…dobra :)[/quote]
Ampak zavese navadno kupujejo ženske. Boom, si pri vas ti kupil zavese? :))[/quote]

Ne. Jih v spalnici niti nimamo. :-))))


Ampak zavese navadno kupujejo ženske. Boom, si pri vas ti kupil zavese? :))[/quote]

Ne. Jih v spalnici niti nimamo. :-))))[/quote]

A to hkrati pomeni, da se tam bolj malo dogaja ali nič ? :-)))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Tudi ulica je lahko stimulativna.… 😉

Mislim, da živali opravijo tako kot je Margot zastavila in ji Pandora pritrdila, vsaj nekatere.
Ko samica izrazi fizično željo (feromoni) “podkuri” s tem samčka in potem “hpa cupa”….
Recimo, da se tudi nekateri ljudje lahko poistovetijo s to “živalsko”…. energijo/mišljenjem in da izpadejo bolj človeški si lahko umislijo tudi “veseljaka”…. Vendar za kako dolgo? Za celo življenje?[/quote]

No, no, nikar preveč o tem kaj je ali ni živalsko. Živali to počnejo zaradi “vprogramirane” težnje po nadaljevanju vrste. [/quote]cccccc. ….. a misliš, da se žival zaveda svojega dejanja in to počnejo iz njene zavestne želje po ohranitvi vrste….? Ali one ob vseh (fizičnih) znakih le slepo sledijo svojim občutkom ugodje, ki jim ga povzročajo (fizični) dražljaji?
A je pri ljudeh kaj drugače?…. Oz se tega, da jih “vodijo” dražljaji, res zavedajo? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Ampak zavese navadno kupujejo ženske. Boom, si pri vas ti kupil zavese? :))[/quote]

Ne. Jih v spalnici niti nimamo. :-))))[/quote]
Pa imajo sosedi oziroma mimoidoči vsaj kaj od tega? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No, no, nikar preveč o tem kaj je ali ni živalsko. Živali to počnejo zaradi “vprogramirane” težnje po nadaljevanju vrste. [/quote]cccccc. ….. a misliš, da se žival zaveda svojega dejanja in to počnejo iz njene zavestne želje po ohranitvi vrste….? Ali one ob vseh (fizičnih) znakih le slepo sledijo svojim občutkom ugodje, ki jim ga povzročajo (fizični) dražljaji?
A je pri ljudeh kaj drugače?…. Oz se tega, da jih “vodijo” dražljaji, res zavedajo? ;)[/quote]

Živali se ravnajo po nagonu, ljudje imamo razum, da te nagone krotimo 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Ohhh, končno eden, ki se spozna na ženske potrebe torej lahko iz tega sklepam, da jih zna tudi zadovoljit.[/quote]

Hja, veš kako je to? Kakšna, ki bi se samo ulegla, razširila noge in čakala kaj se bo zgodilo, bi verjetno rekla, da sem zanič. :-)))

Ne. Jih v spalnici niti nimamo. :-))))[/quote]

A to hkrati pomeni, da se tam bolj malo dogaja ali nič ? :-)))))[/quote]

Sem se dvakrat prepričal, da me to res ne sprašuje matjažko. :-))))

Ne. Jih v spalnici niti nimamo. :-))))[/quote]
Pa imajo sosedi oziroma mimoidoči vsaj kaj od tega? :)[/quote]

Čisto nič :-)))

Matjazko zate potem le virgo intacta? :)))

A da bi pa ob tebi spoznala, da si nikogar več ne želi do konca življenja, da je v tebi našla vse kar je iskala pri vseh predhodnih moških, ki jih je imela, to pa ne bi bilo mogoče, si ne dovoliš zamišljat, ti ni sprejemljivo? :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

A to hkrati pomeni, da se tam bolj malo dogaja ali nič ? :-)))))[/quote]

Sem se dvakrat prepričal, da me to res ne sprašuje matjažko. :-))))[/quote]

Hahaha….torej ne.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Sem se dvakrat prepričal, da me to res ne sprašuje matjažko. :-))))[/quote]

Hahaha….torej ne.[/quote]

Zavese ne spadajo ravno med moje fetiše. Spalnica je pa tudi na takem mestu, da niso potrebne in da si lahko človek mirno da malo bolj duška. :-))))

cccccc. ….. a misliš, da se žival zaveda svojega dejanja in to počnejo iz njene zavestne želje po ohranitvi vrste….? Ali one ob vseh (fizičnih) znakih le slepo sledijo svojim občutkom ugodje, ki jim ga povzročajo (fizični) dražljaji?
A je pri ljudeh kaj drugače?…. Oz se tega, da jih “vodijo” dražljaji, res zavedajo? ;)[/quote]Živali se ravnajo po nagonu, ljudje imamo razum, da te nagone krotimo :)[/quote]Imamo ja, imamo samo nekateri ga (skoraj) ne uporabljajo/mo….pšššššššššššššt…….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Hahaha….torej ne.[/quote]

Zavese ne spadajo ravno med moje fetiše. Spalnica je pa tudi na takem mestu, da niso potrebne in da si lahko človek mirno da malo bolj duška. :-))))[/quote]

Hehe…saj me ne zanimijo detajli, malo te zafrkavam 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Hahaha….torej ne.[/quote]Zavese ne spadajo ravno med moje fetiše. Spalnica je pa tudi na takem mestu, da niso potrebne in da si lahko človek mirno da malo bolj duška. :-))))[/quote]To je mislila tudi neka gospa v 7.nadstropju dokler se ni (raz)zvedelo, da ima cel sosednji blok zastonj predstavo….. hi,hi,hi….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Zavese ne spadajo ravno med moje fetiše. Spalnica je pa tudi na takem mestu, da niso potrebne in da si lahko človek mirno da malo bolj duška. :-))))[/quote]To je mislila tudi neka gospa v 7.nadstropju dokler se ni (raz)zvedelo, da ima cel sosednji blok zastonj predstavo….. hi,hi,hi….[/quote]

Hehe…ta post me je spomnil na čase, ko sem še stanovala v študentskih domovih, v visokih blokih, ki gledajo drug proti drugem…mnogokrat se je dalo opazovati iz okna sobe v nasprotna kakšno “reproduciranje”, no nekateri pogumneži (ali nepremišljeni od strasti) so se tudi spravili kar na okno oz polico :-)))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close