Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako zaupati dekletu glede kontracepcije?

Kako zaupati dekletu glede kontracepcije?

se dobro da kdo zenskam zaupa, kar se tice kontracepcije, ker bi drugace ze izumrli 🙁
.
.

Lahko ženske izpostavim, če definiram svoj odnos do njih, do moških pač ne morem v erotičnem smislu. 🙂
Nekakšna tehnokratska družba, kjer se zabrišejo vse (psihološke) spolne razlike, da je isto moško in ženska, odstopa od mojega ideala ženske, kjer je ženska še vedno “ženska” in ne nek tekmovalni moškim parirajoči objekt, ki se poskuša dokazati na vsakem koraku . Iz moje etične perspektive tudi ni isto, če bi se mi naprimer foter “dol dal” z 10-timi ženskami v primerjavi, če bi se mati dala dol z 10. moškimi, mogoče sestra. Isto tudi ni, če je ženska opita ali pa moški, recimo bodoča mamica. To zame ni povsem isto in z mojo predstavo o “idealu ženske”.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Imaš neprimerno etično perspektivo, Matjažko. Zakaj bi za moškega veljala drugačna pravila kot za žensko? A ti misliš, da moški lepše izgledajo ko so pijani od žensk? Je pa res, da se ženske praviloma trapasto obnašajo, ko so pijane (ni zastonj tista – baba pijana, rit prodana). Iz praktičnega vidika je pa morda res bolje, da je ženska trezna – da te lahko domov pelje po prekrokani noči. :))

dost je nora tista, ki pijanca vozi domov – pa makar je njen 🙁
.
.

Matjažko, kadar pijana oseba povzroči prometno nesrečo je meni vseeno ali je moški ali ženska.


Z razliko od moških, ki se ne obnašajo trapasto? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

antilopa
a ni ze sporno to ce vozis pijanca v avtu, pa neglede a je stajerc al dolenc ?
.
.

Antilopa, ti samo pridi, me boš okrog od Ptuja do Maribora razvažala, pa za kako pivo dala, a ne? :))
Potem pa čakaš, da mi razsodnost popusti, zakleneš vrata in ti nimam kam pobegniti in…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Z razliko od moških, ki se ne obnašajo trapasto? :))[/quote]

Slovenščina nima pravega izraza za tovrstno “trapasto” obnašanje, pa sem uporabila tisto, kar imamo. :))


Z razliko od moških, ki se ne obnašajo trapasto? :))[/quote]

Slovenščina nima pravega izraza za tovrstno “trapasto” obnašanje, pa sem uporabila tisto, kar imamo. :))[/quote]
Nima veze slovenščina. Napisala si tako, kot da se samo ženske obnašajo trapasto, ko so pijane.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

za razvazanje zadetih stajercev je ta dolg bus prekratek
.
.

Antilopa, ti samo pridi, me boš okrog od Ptuja do Maribora razvažala, pa za kako pivo dala, a ne? :))
Potem pa čakaš, da mi razsodnost popusti, zakleneš vrata in ti nimam kam pobegniti in…[/quote]

Če bi se midva srečala, bi ti iz takšnih in drugačnih razlogov razsodnost popustila tudi v treznem stanju. :))

Slovenščina nima pravega izraza za tovrstno “trapasto” obnašanje, pa sem uporabila tisto, kar imamo. :))[/quote]
Nima veze slovenščina. Napisala si tako, kot da se samo ženske obnašajo trapasto, ko so pijane.[/quote]

Marko, sem opazila, da si kopiral Intruderčka pri drugi temi. Plagiat? :))) Zgleduj se po On_-u. On je napisal pravo znanstveno-raziskovalno delo o uporabi starega pralnega stroja. :))

Antilopa, ti samo pridi, me boš okrog od Ptuja do Maribora razvažala, pa za kako pivo dala, a ne? :))
Potem pa čakaš, da mi razsodnost popusti, zakleneš vrata in ti nimam kam pobegniti in…[/quote]

Če bi se midva srečala, bi ti iz takšnih in drugačnih razlogov razsodnost popustila tudi v treznem stanju. :))[/quote]

Antilopa, a za tako šibkega me imaš ali sebe ocenjuješ za tako nevarno? :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Marko je ziher v parlametu, ker dobro kopira, pa nic ne kapira
.
.

Če bi se midva srečala, bi ti iz takšnih in drugačnih razlogov razsodnost popustila tudi v treznem stanju. :))[/quote]

Antilopa, a za tako šibkega me imaš ali sebe ocenjuješ za tako nevarno? :))[/quote]

Veš, za zdaj me je impresioniral Intruderček. Ima ostrino in smisel za humor.


Se pravi, da če pa spalnica ne bi bila na takem mestu kot je, bi pa bile dolge zavese potrebne in bi ti sam potem spadal med tiste “zavrte”, ki morajo imeti dolge zavese? :))[/quote]

Narobe si razumel tole z zavesami. :-))))

Antilopa, a za tako šibkega me imaš ali sebe ocenjuješ za tako nevarno? :))[/quote]

Veš, za zdaj me je impresioniral Intruderček. Ima ostrino in smisel za humor.[/quote]

Kot ženska bi se moral počutiti preklemano ogroženega, da bi iskal podporo pri moških, ki kakajo po ženskam. Tako da se ga pazi, da mu ne boš dala česa takšnega, kar preveč požene. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

kaj ti je Katenjka dala da si tecen?
.
.

Matjažko, ti si hudo paranoičen tip. :)) Intruderček in Margot sta se prvič “spičila”, ko je ona napisala, da bi ga rada premlatila. To nima nobene zveze z mano. Pa Intruderček ni tip moškega, ki bi ga lahko ženska usmerjala. Zakaj pa ti braniš starejšo in poročeno žensko, ki tega sploh ne potrebuje niti te za to ne prosi?

Matjažko, ti si hudo paranoičen tip. :)) Intruderček in Margot sta se prvič “spičila”, ko je ona napisala, da bi ga rada premlatila. To nima nobene zveze z mano. Pa Intruderček ni tip moškega, ki bi ga lahko ženska usmerjala. Zakaj pa ti braniš starejšo in poročeno žensko, ki tega sploh ne potrebuje niti te za to ne prosi?[/quote]

Aja, poročena je? Zato se ne sme pogovarjati po forumu? 😀
Ti, ti, packa, Margo, tu zapeljuješ mladeniče in hodiš Antilopci v zelje. 😀

Antilopca, ti samo discipliniraj Intruderčke in Snooparde v pridne dobermančke, da bodo tudi malo zalajali, ko te bo spet ogrozila kakšna forumska senca. :)))) hehe

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

bucman
jaz imam tigra in ne snooparda
.
.

Matjažko, ti si hudo paranoičen tip. :)) Intruderček in Margot sta se prvič “spičila”, ko je ona napisala, da bi ga rada premlatila. To nima nobene zveze z mano. Pa Intruderček ni tip moškega, ki bi ga lahko ženska usmerjala. Zakaj pa ti braniš starejšo in poročeno žensko, ki tega sploh ne potrebuje niti te za to ne prosi?[/quote]

Aja, poročena je? Zato se ne sme pogovarjati po forumu? 😀
Ti, ti, packa, Margo, tu zapeljuješ mladeniče in hodiš Antilopci v zelje. 😀

Antilopca, ti samo discipliniraj Intruderčke in Snooparde v pridne dobermančke, da bodo tudi malo zalajali, ko te bo spet ogrozila kakšna forumska senca. :)))) hehe[/quote]

Saj se pogovarjam po forumu. Kljub temu.
Že na enem prejšnjem postu sem zasledila, da je pisalo da sva se z antilopico skregali zaradi matjazkota. Ampak jaz se ne spomnim, da je bilo čisto tako.
Kakorkoli, ni pomembno, nobenega ne zapeljujem in nobeni ne hodim v zelje. Tudi antilopi sem povedala, da ji nobenega fanta ne bom vzela, da nič bat – točno s temi besedami.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Aja, poročena je? Zato se ne sme pogovarjati po forumu? 😀
Ti, ti, packa, Margo, tu zapeljuješ mladeniče in hodiš Antilopci v zelje. 😀

Antilopca, ti samo discipliniraj Intruderčke in Snooparde v pridne dobermančke, da bodo tudi malo zalajali, ko te bo spet ogrozila kakšna forumska senca. :)))) hehe[/quote]

Margot, Matjažko ma spet halucinacije. :)))

Saj se pogovarjam po forumu. Kljub temu.
Že na enem prejšnjem postu sem zasledila, da je pisalo da sva se z antilopico skregali zaradi matjazkota. Ampak jaz se ne spomnim, da je bilo čisto tako.
Kakorkoli, ni pomembno, nobenega ne zapeljujem in nobeni ne hodim v zelje. Tudi antilopi sem povedala, da ji nobenega fanta ne bom vzela, da nič bat – točno s temi besedami.[/quote]


Jaz pa vseeno mislim, da so v ozadju določene emocije. Spolna privlačnost ni pogojena le z zunanjim videzom, ampak je v ozadju še marsikaj drugega.
Razlika med resnim partnerjem in le občasnim je v tem, da si z občasnim ne moremo predstavljati skupnega življenja in graditi skupne prihodnosti.
Tudi ljubimci niso le za zadovoljevanje spolnih potreb, ampak so v ozadju tudi čustva in občutek bližine.

Matjažko je univerzalni internetni ribič..Ne gleda na vrsto rib, ampak le namoči trnek in katera se ujame, se pač ujame, ker se pusti igračkati, dokler ni pečena. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close