Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako se “znebiti” osvajalca/osvajalke na delovnem mestu?

Kako se “znebiti” osvajalca/osvajalke na delovnem mestu?

Matjažko, ta tema je že lanski sneg. Še meni kot avtorici ni več zanimiva. :)))[/quote]
Tako hitro pa še sveže zapadlega snega ne pobere (pa ga zelo hitro), kot tvoje zanimanje za nekaj, kar te je zanimalo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Matjažko, ta tema je že lanski sneg. Še meni kot avtorici ni več zanimiva. :)))[/quote]

Jah, zanima nas, kako se je končalo, a si zbrcala katerega v mednožje, da so odnehali? :))))
Ta frdmana moška nadloga, samo se slinijo za hudimi bejbami, kot je Antilopa! 😀
Nič bolje na forumu, povsod se smukajo okrog tebe moški, še jaz se komaj obvladujem… :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Itak, da vezani slinarji oblajajo vsako babo, pa naj bo v gostilni, ali službi.

Potem pa hop na forum zagovarjat družinske vrednote, svetohlinit…No saj, druga jim ne ostane, ker se ženske večinoma njihovim pomilovanja vrednim fukfehtarskim poskusom samo režijo.

To sem opazil. Bolj nikakav je tip, boljšim babam laja..No, seveda ostane samo pri lajanju.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

In kako si se ti znebil nadležnic na delovnem mestu, ki so rinile vate? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če je dobra, se nič ne branim.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

lepa beseda lepo mesto najde…Če pa ne pokapira,pa daj v nekam v firmi listek kjer napišeš,kar ponavljaš že ves čas….poskusit ni greh.

Samo ni dovolj le to, ker za žensko moraš biti tudi ti dober. Moški seveda niste izbirčni, samo da se dogaja:).

Samo ni dovolj le to, ker za žensko moraš biti tudi ti dober. Moški seveda niste izbirčni, samo da se dogaja:).[/quote]
Če ga osvaja, potem že nekaj vidi na njemu. Ali ti delaš drugače? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Samo ni dovolj le to, ker za žensko moraš biti tudi ti dober. Moški seveda niste izbirčni, samo da se dogaja:).[/quote]
Če ga osvaja, potem že nekaj vidi na njemu. Ali ti delaš drugače? :))[/quote]

Morda to on vidi, si domišlja…zaradi močne želje:).


Če ga osvaja, potem že nekaj vidi na njemu. Ali ti delaš drugače? :))[/quote]

Morda to on vidi, si domišlja…zaradi močne želje:).[/quote]
Jp, mogoče pa ona misli, da si on to domišlja, ker si še bolj želi, da bi si on to mislil o njej. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Morda to on vidi, si domišlja…zaradi močne želje:).[/quote]
Jp, mogoče pa ona misli, da si on to domišlja, ker si še bolj želi, da bi si on to mislil o njej. :))[/quote]

Ne ne, to je preveč zakomplicirano:). Nekateri ljudje so hitro zadovoljni, že samo občutek, domišljija jim je dovolj:).

Samo ni dovolj le to, ker za žensko moraš biti tudi ti dober. Moški seveda niste izbirčni, samo da se dogaja:).[/quote]

To ni več res, ampak dobro…

Kontekst je bil, če ona mene peca. če me peca, sem ji najbrž dober, kaj tvoja skromna glavica misli?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Joj mi gredo taki pizdetki na zivce ,ko pravjo saj ni nc narobe ce zenska se slini okol mene, in bo mela neke koristi od mene. Če ma doma otroka in ne skrbi za njega in za moža , dovoljo da se skurba z nadrejenim a?? Kaj se strinjaš brihtna glava.Kaj bi še delal v takem timu, ki se miza maje, in ne prinese dobička. Brez jajčnik

najbrž takšni ženski nekaj doma manjka? Se ti takšna misel ni še nikoli porodila?

Osvajanje na delovnem mestu je nekaj najboljšega, ker jo vedno osvojiš. Fora je v tem, da bo tvoja tarča, oziroma več njih, katere so zasedene po času popustile, ko bodo pri njej nastale težave. Dolgoletne vezane so najboljše za te stvari, počasi in vztrajno, a ne vsiljivo ji flirtaš in poskrbiš da se ima s teboj fino. Ker vemo, da danes se dlje časa družimo s sodelavci kot s partnerjem, bo tvoj čas z njo večji od partnerjevega in tako bo kmalu popustila.

Ratalo mi je že praktično z vsemi zasedenimi sortami. Samo počakati moraš na trenutek, ko ženska vara ali iz jeze do partnerja, ali iz obupa, mogoče zaradi hudega prepiranja doma itd….ženske so lahke, ker vedno na koncu popustijo in takrat jim moraš biti ti tam, da jim ponudiš oporo in trdega tiča, na katerega se nasadijo 🙂

Dolgoletno osvajanje obstaja in to je najboljše, sploh ne rabiš veliko 🙂

Ko bi bili nekateri delavci tako zagnani in vztrajni pri službenih opravilih, bi bili Švica. 🙂

osvajalec na dolgi rok, ti pa ne das veliko nase, se prav nic ne cenis, delujes precej neprivlacno. Da ne recem, en kup gnusa mora bit v tvojem zivljenju. Zakaj to pocnes in kdaj bos prenehal? Razlicne vrste osvajalcev obstaja in ti spadas v zalostno, ker ne verjames, da si zasluzis boljse zivljenje.


“Samo” ogromno potrpljenja in časa…

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

osvajalec na dolgi rok…primer spretnega manipuliranja. izogibajte se takih.

Opa, to je pa moja stara tema. :)))

Ko je ribica ujeta v mrežo, je že prepozno. Poznam enega takega manipulatorja. Dve delavki sta se čisto ujeli v njegovo mrežo. Sta pa obe bili željni pozornosti, zato sta bili avtomatično lahek plen.

Taki itak v štartu gledajo za lahkim plenom. Je manj dela.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain


To je res.
Res pa je tudi, da sita riba ne bo plavala za vabo. 🙂


To je res.
Res pa je tudi, da sita riba ne bo plavala za vabo. :)[/quote]

Naš wd40 preferira težji plen. :))

Robi, imaš prav, da sita riba ne bo hitro podlegla. Je pa hudo gledat to sceno, ko je očitno, da moški manipulira s konkretno žensko.


To je res.
Res pa je tudi, da sita riba ne bo plavala za vabo. :)[/quote]

Naš wd40 preferira težji plen. :))

Robi, imaš prav, da sita riba ne bo hitro podlegla. Je pa hudo gledat to sceno, ko je očitno, da moški manipulira s konkretno žensko.[/quote]
Ženske kot psihično močnejše, s takimi ne bi smele imeti večjih problemov…

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Hudo je, ker si težko sebe predstavljamo v takšnem položaju in nas to boli, če pomislimo, da bi nas nekdo le izkoriščal.
Potem pa se takšne ženske, ki so željne pozornosti, počutijo žrtve. Seveda pa je potem kriv manipulator in moški. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close