Kako se “znebiti” osvajalca/osvajalke na delovnem mestu?
A res? Ker jaz tega nisem tako prebrala, pa tudi med homo sapiense spadam… 🙂
Pred leti sem se znašla v podobni situaciji, pa sem izkoristila priložnost, ko smo med pavzo klepetali (nas je bilo več, je bil pa tudi ta tip zraven), in pred vsemi jasno povedala, da se ne zapletam s sodelavci. No, na mojo srečo sta v firmi na malo višjem položaju delala tudi dva, ki sta se razšla, pa sta oba težko skrivala svoj ranjen ego, tako da se je večinoma kar strinjala.
Tudi sicer sem zagovornik direktnega pristopa, najprej prijaznega, če ne dojame, pa tudi zarenčim lahko.
A res? Ker jaz tega nisem tako prebrala, pa tudi med homo sapiense spadam… 🙂
Pred leti sem se znašla v podobni situaciji, pa sem izkoristila priložnost, ko smo med pavzo klepetali (nas je bilo več, je bil pa tudi ta tip zraven), in pred vsemi jasno povedala, da se ne zapletam s sodelavci. No, na mojo srečo sta v firmi na malo višjem položaju delala tudi dva, ki sta se razšla, pa sta oba težko skrivala svoj ranjen ego, tako da se je večinoma kar strinjala.
Tudi sicer sem zagovornik direktnega pristopa, najprej prijaznega, če ne dojame, pa tudi zarenčim lahko.[/quote]
Grozljiva pošast Senza.
A res? Ker jaz tega nisem tako prebrala, pa tudi med homo sapiense spadam… 🙂
Pred leti sem se znašla v podobni situaciji, pa sem izkoristila priložnost, ko smo med pavzo klepetali (nas je bilo več, je bil pa tudi ta tip zraven), in pred vsemi jasno povedala, da se ne zapletam s sodelavci. No, na mojo srečo sta v firmi na malo višjem položaju delala tudi dva, ki sta se razšla, pa sta oba težko skrivala svoj ranjen ego, tako da se je večinoma kar strinjala.
Tudi sicer sem zagovornik direktnega pristopa, najprej prijaznega, če ne dojame, pa tudi zarenčim lahko.[/quote]
Grozljiva pošast Senza.[/quote]
Ja, ja, be afraid, be very afraid!
A res? Ker jaz tega nisem tako prebrala, pa tudi med homo sapiense spadam… 🙂
Pred leti sem se znašla v podobni situaciji, pa sem izkoristila priložnost, ko smo med pavzo klepetali (nas je bilo več, je bil pa tudi ta tip zraven), in pred vsemi jasno povedala, da se ne zapletam s sodelavci. No, na mojo srečo sta v firmi na malo višjem položaju delala tudi dva, ki sta se razšla, pa sta oba težko skrivala svoj ranjen ego, tako da se je večinoma kar strinjala.
Tudi sicer sem zagovornik direktnega pristopa, najprej prijaznega, če ne dojame, pa tudi zarenčim lahko.[/quote]
Ja, to je najboljša taktika – da vpričo večih ljudi rečeš, da se ne zapletaš s sodelavci. Tako bo to jasno njemu in tudi drugim. :))
Misonkka, pri tebi mi je zanimivo to, da kljub temu, da naj bi imela moža (kot praviš), toliko energije potrošiš zame tu na forumu. Raje nabavi kakšno seksi spodnje perilo, nauči se plesati trebušni ples in preseneti moža. :)))
jaz enostavno ne razumem, da je potrebna tu kakšna taktika. privlačnost, kemija, želja, skladnost med dvema, je ali je ni.
taktika, to je meni neumnost.
kaj pa ti kdo more?
dober delavec je zaradi svojega znanja in sposobnosti vedno sam sebi in od pravega delodajalca zaščiten.
spletkarstvo v proračunsko birokratskih službah mi ni jasno in očitno vas je tam preveč, da se lahko to dogaja.
Vsi tvoji posti so v bistvu citat mojega posta. Sicer ne rabim tvoje pozornosti tu na MON, ampak zaradi mene….Raje si za vzor vzemi kul punce tu gor: Bikini, Calypso, Senzo, Japkico ipd. Vsaka ima svoje značilnosti, ampak generalno gledano se da z njimi lepo pogovarjati. Tudi midve bi se lahko, če ne bi vedno mislila, da imam kaj za bregom. Torej, razmisli.
Haha, Margot, ta je pa svetovna. :)) Sicer je res, da je težje dojemljiv….[/quote]
ko bosta že tam mu ga še dobro potegni … bosta oba imela kaj od tega ☺
Antilopa, enkrat ga odvleci na samo in mu (kao obzirno) povej, da mu grozno smrdi iz ust. Garantiram ti, da ga boš imela odtlej vedno na distanci :)))[/quote]Približno tako naj bi to zgledalo?
🙂
Antilopa, enkrat ga odvleci na samo in mu (kao obzirno) povej, da mu grozno smrdi iz ust. Garantiram ti, da ga boš imela odtlej vedno na distanci :)))[/quote]Približno tako naj bi to zgledalo?
:)[/quote]
V tem videu tip še ni izgubil vse možnosti, saj se je ulegla zraven njega. :)) A bi takoj vrgel puško v koruzo? 🙂
Približno tako naj bi to zgledalo?
:)[/quote]
V tem videu tip še ni izgubil vse možnosti, saj se je ulegla zraven njega. :)) A bi takoj vrgel puško v koruzo? :)[/quote]To pomeni, da imaš še vedno službo, le “zgodilo” se ni (še) nič….. 😉
Forum je zaprt za komentiranje.