Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako do seksfrenda?

Kako do seksfrenda?

Kje najdete seksfrende?
Sem že par let samska in si seveda želim resne veze,a mpak, če tega ni, pa vsaj seksprijatelja. Samo ne vem kako ga dobiti, kje ga najti?
Ne mislim avantur z neznanci,a mpak nekoga, ki je prijatelj in se včasih še kaj več zgodi :).

V službi.
Pri rekreaciji.
S posredovanjem prijateljice.
V sosedstvu.
Na forumu.
Na chatu.


no, če ne hodiš po cesti ravno z papirnato vrečko na glavi, to ne bi smel biti nek problem, boš pa tu na forumu našla mnogo moških ki bodo želeli biti tvoji najboljši prijatelji, ampak samo do trenutka ko bo treba dati gate dol, njihove, ne tvoje, da se razumeva, namreč, to os osebki visokih moralnih, duhovnih in še kakšnih načel, ki bi zate naredili vse, edino ne bi ga vate namočili, ker to grobo krši njihovo integriteto ter definiciji prijateljstva…žal nisi na pravem placu, poskusi kje drugje

Ja išči med svojimi prijatelji.
Seksfrenda je lažje najti, kot prijatelja.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hja, internet odpade, avanturisti me namreč ne zanimajo. Služba tudi odpade.
Pri rekreaciji, kolegih in tako naprej pa srečujem samo vezane :(.

Matematika jakica. 😉 Če seksfrenda iščeš med prijatelji pomeni, da najprej potrebuješ prijatelja, šele potem lahko postaneta seks frenda. Če bi res bilo lažje, potem bi seks frendov moral imeti več kot prijateljev. To pa matematično ne gre skozi.

Sicer pa, nasvet za avtorico. Mislim, da bo marsikateri prijatelj zelo vesel kakšnega intimnega povabila. Takih je danes kar veliko in res ne bi smela imeti težav. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


so podjetja, ki imajo tihe družbenike, kakšen vezan pa je lahko tvoj skrivni prijatelj, snemi plašnice , boš kmalu videla širšo sliko

X6, v podjetju smo same ženske in 3 moški tik pred penzijo tako, da tudi, če bi hotela kaj imet v službi, ne gre, ker ni kandidatov :).
Vezani pa mi ne dišijo.

Kje ste si pa drugi kaj takega našli?
To pri meni odpade, da bi šla na žur in kar z nekom seksala, ker tudi, če ni resna veza, rabim jaz nekaj časa, da človeka spoznam.


odveži jih če so vezani, pa ne bo več težave

Matematika jakica. 😉 Če seksfrenda iščeš med prijatelji pomeni, da najprej potrebuješ prijatelja, šele potem lahko postaneta seks frenda. Če bi res bilo lažje, potem bi seks frendov moral imeti več kot prijateljev. To pa matematično ne gre skozi.

Sicer pa, nasvet za avtorico. Mislim, da bo marsikateri prijatelj zelo vesel kakšnega intimnega povabila. Takih je danes kar veliko in res ne bi smela imeti težav. :)[/quote]

Matematika Mako (če sem že jst jakica)! :)))))
Ti bom narisala. Z veseljem! 🙂
Lažje najdeš seksfrenda med prijatelji, kot da iščeš novega prijatelja… kajti prijatelja je težje najti.
Jasna slika? Mogoče sem res pozabila dokončati okvir. ;)))

In Makec, zakaj mene negiraš, sam ji daš pa v bistvu isti nasvet, kot sem ga dala že jaz? Funkcionalna nepispmenost? 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

X6, nisem navajena jaz komu kaj namigovat. Sem bolj te sorte, da raje vidim, da moški osvaja :). Tako, da se ne mečem nikomur pod noge, nikomur vsiljujem.


In kaj je narobe, če je vezan? Za seksfrenda je čist v redu, če se le strinja. Ne preveč komplcirat zdaj, drugače bo izpadlo kot, da ne iščeš seksfrenda. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


bi ti rada seksala ali ne? to kar ti opisuješ to je iskanje partnerja, do seks frenda takole ne boš prišla. ..kot prvo se moraš zavedati, da v tem primeru ti vodiš igro in ti določaš pravila, še več točno veš kaj hočeš, še več, veš česa nočeš,..ne rabiš se nikomur vsiljevati, napeljevati, samo signal daj, tisti ki bo za to bo točno vedel za kaj se gre, kaj bi osvajal Hillary če bi bil everest tako nedostopen? razumeš?

Matematika jakica. 😉 Če seksfrenda iščeš med prijatelji pomeni, da najprej potrebuješ prijatelja, šele potem lahko postaneta seks frenda. Če bi res bilo lažje, potem bi seks frendov moral imeti več kot prijateljev. To pa matematično ne gre skozi.

Sicer pa, nasvet za avtorico. Mislim, da bo marsikateri prijatelj zelo vesel kakšnega intimnega povabila. Takih je danes kar veliko in res ne bi smela imeti težav. :)[/quote]

Matematika Mako (če sem že jst jakica)! :)))))
Ti bom narisala. Z veseljem! 🙂
Lažje najdeš seksfrenda med prijatelji, kot da iščeš novega prijatelja… kajti prijatelja je težje najti.
Jasna slika? Mogoče sem res pozabila dokončati okvir. ;)))

In Makec, zakaj mene negiraš, sam ji daš pa v bistvu isti nasvet, kot sem ga dala že jaz? Funkcionalna nepispmenost? ;)[/quote]
Kje sem te negiral? A ne vidiš, da sem te podprl? 🙂 Napisala si dvoumno japkica. Lahko bi si kdo kaj napačno razalgal, saj veš. Vidiš, da lahk pišeš bolj jasno, če želiš. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Vezani imajo žene, ki potem napadejo seksfrendico, češ, da je ona zapeljevala njihovega možeka. Jaz pa nikogar ne zapeljujem. In nimam želje se prepirat z ženskami.


In kaj je narobe, če je vezan? Za seksfrenda je čist v redu, če se le strinja. Ne preveč komplcirat zdaj, drugače bo izpadlo kot, da ne iščeš seksfrenda. :)[/quote]

Matematika Mako (če sem že jst jakica)! :)))))
Ti bom narisala. Z veseljem! 🙂
Lažje najdeš seksfrenda med prijatelji, kot da iščeš novega prijatelja… kajti prijatelja je težje najti.
Jasna slika? Mogoče sem res pozabila dokončati okvir. ;)))

In Makec, zakaj mene negiraš, sam ji daš pa v bistvu isti nasvet, kot sem ga dala že jaz? Funkcionalna nepispmenost? ;)[/quote]
Kje sem te negiral? A ne vidiš, da sem te podprl? 🙂 Napisala si dvoumno japkica. Lahko bi si kdo kaj napačno razalgal, saj veš. Vidiš, da lahk pišeš bolj jasno, če želiš. ;)[/quote]

Nekdo = Marko. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


bi ti rada seksala ali ne? to kar ti opisuješ to je iskanje partnerja, do seks frenda takole ne boš prišla. ..kot prvo se moraš zavedati, da v tem primeru ti vodiš igro in ti določaš pravila, še več točno veš kaj hočeš, še več, veš česa nočeš,..ne rabiš se nikomur vsiljevati, napeljevati, samo signal daj, tisti ki bo za to bo točno vedel za kaj se gre, kaj bi osvajal Hillary če bi bil everest tako nedostopen? razumeš?[/quote]
Ah, pa smo spet tam, ko bo ena ranjena duša na koncu prizadeta. Da le ne bodo moški na koncu krivi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hja, komu naj dam signal?
Naj nekomu poročenemu namigujem, da si želim seksa z njim?
Sploh pa sem se že na ta način opekla. Nisem namigovala na seks, sem pa dajala znake, da mi je všeč, in se je slabo končalo. Se me je začel izogibat.
Tako, da že pokazat,da mi je družba nekoga všeč,zna biti problem, moški pobegnejo.
Kaj šele, da bi kazala, da želim kaj več kot družbo.


bi ti rada seksala ali ne? to kar ti opisuješ to je iskanje partnerja, do seks frenda takole ne boš prišla. ..kot prvo se moraš zavedati, da v tem primeru ti vodiš igro in ti določaš pravila, še več točno veš kaj hočeš, še več, veš česa nočeš,..ne rabiš se nikomur vsiljevati, napeljevati, samo signal daj, tisti ki bo za to bo točno vedel za kaj se gre, kaj bi osvajal Hillary če bi bil everest tako nedostopen? razumeš?[/quote]


bi ti rada seksala ali ne? to kar ti opisuješ to je iskanje partnerja, do seks frenda takole ne boš prišla. ..kot prvo se moraš zavedati, da v tem primeru ti vodiš igro in ti določaš pravila, še več točno veš kaj hočeš, še več, veš česa nočeš,..ne rabiš se nikomur vsiljevati, napeljevati, samo signal daj, tisti ki bo za to bo točno vedel za kaj se gre, kaj bi osvajal Hillary če bi bil everest tako nedostopen? razumeš?[/quote]
Ah, pa smo spet tam, ko bo ena ranjena duša na koncu prizadeta. Da le ne bodo moški na koncu krivi. :)[/quote]
in kaj zato? to kar pišeš je enako temu, kaj bi živeli, saj na koncu umremo? pa še nekaj se zavedaj marko, v takih primerih, ko ženska vodi igro, na koncu ponavdi kratko potegne moški ki je prizadet

X6, napiši svoje izkušnje kako priti do seksfrenda/ice :).
Jaz tega očitno nisem vešča.
Med tistimi, ki jih poznam, ni kandidata, ki bi bil primeren. Če bi si kdo želel , bi že pokazal.
Moram najprej koga novega spoznat.

komu naj daš sivgnal? moškemu, ne pobalinom ki pobegnejo, ali pa ženski, pa odkrij še to svojo plat

Ja, pa prizdeti tudi nočem nikogar.
Sem pred leti imela že takega prijatelja, našel me je pa on, na rekreaciji sva se družila in potem počasi začel osvajat in tako naprej. Luštno je bilo.
Tako, da imam še take želje. Raje resno vezo, ampak če tega ni, je tudi to ok.

Samo kje najti moškega?
Saj sem napisala, da med poznanimi ni nikogar primernega.


Ah, pa smo spet tam, ko bo ena ranjena duša na koncu prizadeta. Da le ne bodo moški na koncu krivi. :)[/quote]
in kaj zato? to kar pišeš je enako temu, kaj bi živeli, saj na koncu umremo? pa še nekaj se zavedaj marko, v takih primerih, ko ženska vodi igro, na koncu ponavdi kratko potegne moški ki je prizadet[/quote]
Saj ji nisem nikjer napisal, da naj ne živi, tako da še zdaleč ni isto. Napisal sem samo, da bo umrla. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close