Kaj naredit
zato, da se v moki ne zaredijo črvi, miši, podgane … je potrebno veliko konspirativnosti (sploh, če je moka že … s pretetečenim rokom uporabe) … kdo bi pa kupil “škart”☺
te držim za besedo pa da vidimo kaj se izcimi iz te moke ;))))))[/quote]
a lahko nalepiš link, kako se drži za besedo ☺ .. še ob držanju za žmohtnico babnice stisnejo rep med noge …. da nebi “varale” svojega … gnido ☺
a lahko nalepiš link, kako se drži za besedo ☺ .. še ob držanju za žmohtnico babnice stisnejo rep med noge …. da nebi “varale” svojega … gnido ☺[/quote]
verjetno po sebi sklepaš,
nimaš kaj drugega počet.[/quote]
od takega kurjenja kot se ga gresta s serviserjem … so dinozavri propadli ☺
registrirajta se, izmenjajta maile, na majlih slike … in to bo to.
Vse ostalo je pa točno to v čemer imaš problem — ne znaš desca navadit na/po tebi skakat ali pa vsaj, da bi imel ob tebi v leže trdega.
Forum je zaprt za komentiranje.