Kaj naredit
že njen nik pove, kaj ji je v mislih… “še poročena” ampak že razmišlja o drugem, če ga že nima…. Zdaj samo še mal išče kao potrditev da ravna prav in da se naj čimprej loči… tipično. Namesto da bi se posvečala odnosu ki ga ima in za kakršno stanje je kriva 50% toliko kot mož… raje razmišlja o drugem in kako fajn in sploh da je….
zamenjaj ali številke ali pojme o pogumu in revi ☺[/quote]
To kar ti predlagaš NM-3w velja za moške; Spider pa je napisal “še eni poročeni”. :)[/quote]
velja za oba enako !! — kdor ima “jajca” se odloči – kdor jih nima je doma
To kar ti predlagaš NM-3w velja za moške; Spider pa je napisal “še eni poročeni”. :)[/quote]
velja za oba enako !! — kdor ima “jajca” se odloči – kdor jih nima je doma[/quote]
Po mojem vedenju (in tudi različne raziskave tako kažejo), varajo večinoma moški – reve. 🙂 Ženske smo pogumne in se raje ločimo, kot da bi varale.:)
velja za oba enako !! — kdor ima “jajca” se odloči – kdor jih nima je doma[/quote]
Po mojem vedenju (in tudi različne raziskave tako kažejo), varajo večinoma moški – reve. 🙂 Ženske smo pogumne in se raje ločimo, kot da bi varale.:)[/quote]
Hja, veš kako je s tem. Za moške je ravno umik izraz nemoči, varanje pa dokaz vrednosti, ponosa, potrditev sovje vrednosti, kar enačijo s pogumom. Pri ženski pa je pogum, ponos, umik iz takega odnosa. Oboje pa je izraz nemoči v nekem odnosu, le da ga izrazimo na različne načine.
Konec koncev to nima veze s pogumom, pač pa s tem, kako smo sposobni/prpiravljeni/zreli reševati svoj odnos. Ko enkrat pride do potrebe, da skočimo čez plot (izraz nemoči), nam še veliko manjka do nekega lepega odnosa, ki smo ga tudi sami pomagali zavozit. In pogum ti takrat nič ne pomaga, če ni ljubezni/modrosti.
velja za oba enako !! — kdor ima “jajca” se odloči – kdor jih nima je doma[/quote]
Po mojem vedenju (in tudi različne raziskave tako kažejo), varajo večinoma moški – reve. 🙂 Ženske smo pogumne in se raje ločimo, kot da bi varale.:)[/quote]
malo si poglej povpraševanja na MON_u … večinoma se iščejo ločeni, brez_veze tipi …. in to jih iščejo že brez_veze bejbe … huh – težka matematika je tole ☺
tako, da “raziskave” … hjam … čudne rezultate izražajo ☺
velja za oba enako !! — kdor ima “jajca” se odloči – kdor jih nima je doma[/quote]
Po mojem vedenju (in tudi različne raziskave tako kažejo), varajo večinoma moški – reve. 🙂 Ženske smo pogumne in se raje ločimo, kot da bi varale.:)[/quote]
S kom pa varajo poročeni moški, s samimi samskimi ženskami!?
Po mojem vedenju (in tudi različne raziskave tako kažejo), varajo večinoma moški – reve. 🙂 Ženske smo pogumne in se raje ločimo, kot da bi varale.:)[/quote]
S kom pa varajo poročeni moški, s samimi samskimi ženskami!?[/quote]
Jaz tudi ne vem v katerem svetu živi Bibita Melita. Bibitka, tudi poročene ženske so preračunljive in marsikateri se splača ostati s trenutnim možem. Jaz pa bom dodala še eno raziskavo – 10 do 14 % otrok naj bi bilo “podtaknjenih” (kukavičji otroci). Če so ženske v vezi tako zveste, zakaj potem toliko podtaknjenih otrok?
S kom pa varajo poročeni moški, s samimi samskimi ženskami!?[/quote]
Jaz tudi ne vem v katerem svetu živi Bibita Melita. Bibitka, tudi poročene ženske so preračunljive in marsikateri se splača ostati s trenutnim možem. Jaz pa bom dodala še eno raziskavo – 10 do 14 % otrok naj bi bilo “podtaknjenih” (kukavičji otroci). Če so ženske v vezi tako zveste, zakaj potem toliko podtaknjenih otrok?[/quote]
mene pa zanima kdo bi na kakšno raziskavo “pošteno & po pravici” odgovoril … ja, tistih 20% pacientov, ki potem tarnajo, da si perilo perejo lahko šele pri 40_ih (letih / ne stopinjah)
S kom pa varajo poročeni moški, s samimi samskimi ženskami!?[/quote]
Jaz tudi ne vem v katerem svetu živi Bibita Melita. Bibitka, tudi poročene ženske so preračunljive in marsikateri se splača ostati s trenutnim možem. Jaz pa bom dodala še eno raziskavo – 10 do 14 % otrok naj bi bilo “podtaknjenih” (kukavičji otroci). Če so ženske v vezi tako zveste, zakaj potem toliko podtaknjenih otrok?[/quote]
Ja, poglej si malo naravo. Kukavica položi svoja jajca v gnezdo takrat, ko nikogar ni doma. Očitno posamezne ženske ne vedo, kdaj prejmejo kukavičja jajčeca. :))
Forum je zaprt za komentiranje.