Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kaj naredit

Kaj naredit


Ja, poglej si malo naravo. Kukavica položi svoja jajca v gnezdo takrat, ko nikogar ni doma. Očitno posamezne ženske ne vedo, kdaj prejmejo kukavičja jajčeca. :))[/quote]Ah ne one same nesejo gnezdo pod tuja jajca……. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Haha, mogoče je pa samo teh jajc h katerim nosijo preveč, da bi se potem spomnile, h katerim otroci pripadajo. Že en par viška lahko povzroči težave pri spominu. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Če ga boš varala, ga ne bo nič manj.
Zakaj ti gre na živce?
Pije, kadi, te vara, misli samo nase? Zakaj si z njim? TAKOJ SE LOČI

Če je psihično zdrav, boš morala nekaj narediti, da ti bo v njegovi družbi lepše.

Če naslavljaš sebe s ŠE POROČENA , potem razmišljaš o ločitvi.
Razlogov pa ne navajaš.

Ko berem pisarije Bibite_Melite, me tako zelooooooooooooo spominja na neko poštenjakinjo, ki je vse vedela o vseh. Seveda nič lepega. Na koncu…………….. .


Kje so te raziskave ? Prilepi jih sem gor. Dokler tega ne narediš je tvoje mnenje vrednost 0.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

ima*

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

ja, nasveti takšni in drugačni naredit pa bom mogla pač sama kaj, da mi bo bolje.
domu sigurno nobeden ne pride, tko pač je.

Kaj da ne. Poštar pride.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

PRIDE ja samo do kaselca, tud poštarji niso več kot so bili.


Pa naredi kakšen prekršek…Potem boš imela vročanje po ZUP-u. 🙂

Pa anroči serviserja, ko moža ne bo doma. Znajdi se malo, madona.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ja serviserja,kaj ko so pa vsi čez 60+, jaz pa bi enga od 40+.


60+ ima 40+ vključeno serijsko ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Jih poznam en par, ki jim je šel tako na živce (vsem z razlogom) in so pustile vse in šle… nekatere so potem pri ločitvi vendarle nekaj nazaj dobile, drugim je bilo vseeno, samo, da imajo mir pred njim… Kaj te pa zadržuje… premoženje? Če pa otroci – ti prav vzcvetijo ob umirjenih mamah…

Oj, jaz se m40+ in pridem se par korakov naprej kot do kaselca, samo povej kam.

raziskava? vir?

evo tiki en serviser, ki bi prišel tud mimo kaselca v primeru , da te zanima ????

SEVEDA me zanima,
če si 40+,
če si lep,postaven,
razumeš
dobra dušcs???

Serviserjev, koliko hočes. Kako pa more zgledat ta lep in postaven!? Dobre dušce smo pa itak vsi, ki smo na monu,

bi se našel vzahtevanem opisu

a se kje na zesebnem pogovoriva ???

skromen opis,delček
nisem tolk zahtevna.

pa nebi raje kje na privat, ko da tuki pred vsemi, če si zainteresirana

pa nebi raje kje na privat, ko da tuki pred vsemi, če si zainteresirana[/quote]

zainteresirana, si pa sramežljiv,
kje privat??

pa nebi raje kje na privat, ko da tuki pred vsemi, če si zainteresirana[/quote]

zainteresirana, si pa sramežljiv,
kje privat??[/quote]

nisem sramežljiv sam tuki pa se mi res ne da vsem na očeh razgaljat

privat recimo na mailu ???

zainteresirana, si pa sramežljiv,
kje privat??[/quote]

nisem sramežljiv sam tuki pa se mi res ne da vsem na očeh razgaljat

privat recimo na mailu ???[/quote]

zaupaj mel!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close