Kaj naredit
g mail miki.loveboy[/quote]
miki.loveboy@gmail.com[/quote]…pa ne spet ti….. 😀 😀
********
[i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)[/i]
Poglej. V svojih namenih sem 100 % resen. Res , da mail ni ravno zneneče posrečen ampak jebiga tak je. Če hočeš se tam kontaktrava, pa boš vidla , da sem prav vredu dedc. Diskretno in resno .[/quote]
mogoče,mogoče pa ti se javim…..[/quote]
Zna bit , da boš presenečena ???
Poizkusiti ni greh. Kaj pa lahko izgubiš? Nič No pa se sama odloči.
JAZ nisem vsaka, sem resna gospa.,prosim…….[/quote]
to itak vsaka reče ☺
aja .. pa tvojega bodočega bivšega nekako promoviraj … tukaj je vrsta mrh, ki čakajo na 40+ tipe z otroki ☺
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.-
[sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]
Forum je zaprt za komentiranje.