Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Jani in Teja

Jani in Teja

ma kakšen Jani, on je res popoln lenuh, kot že rečeno, nobene šole ni naredil zaradi lenobe, službe je menjal po tekočem traku, ker nikjer ni zdržal-JE TREBA DELAT ne !!


Če je poraščen še to ni pogoj za neolikanost. Preklinjanje in grdo izražanje pa definitivno je izraz neolikanosti.[/quote]

Se strinjam. Ne rečem, da je Jani najbolj primeren kandidat za šefa, zmotilo me je le to, da nekateri niso pripravljeni sprejeti nekoliko drugačnega stila. V komentarju, na katerega sem se obregnila, je namreč zapisano, da Jani zaradi poraščenosti in tatujev ni olikan. Glede preklinjanja pa je itak brezveze komentirati. Pri šovu Gostilna išče šefa me zelo moti, da nasplošno več tekmovalcev grdo preklinja. Če svoje jeze ne znajo zadržati, so to verjetno vedeli že od prej. Mene osebno bi bilo sram, da me cela Slovenija sliši preklinjati kot da bi bila kakšen star mornar ha ha 😀

Oprostite, a samo meni ni jasno, kakšno vezo ima to, da je zaraščen in potetoviran? Razumljivo, da nimamo vsi istega okusa in tako niso vsem všeč tatuji in poraščenost, vsekakor pa mislim, da nihče nima pravice reči, da je Jani (ali kdorkoli njemu podoben) zaradi tega neolikan. Še več, ne moremo reči niti da ni urejen – ima pač svoj stil. In hvalabogu, da ga ima, saj vendar ne iščemo kuharskega pomočnika, temveč šefa. In edino pravilno je, da ima vsak mojster, če ne rečem vsak človek (navaden zemljan) svojo lastno blagovno znamko, svoj jaz. Pa naj bo to frizer, zdravnik ali kuhar.[/quote]

Kolikor vem, iščejo šefa gostilne in ne šefa kuhinje. To je bistvena razlika. Pomemben je zunanji izgled šefa gostilne. Jani nikakor ni primeren za šefa gostilne (po mojem mnenju), ker mu manjka resnosti in vztrajnosti. Indic za to je tudi njegovo pogosto menjavanje službe. Njegovo šolanje se je ustavilo pri osnovni šoli. Zgoraj je ena navedla, da ga pozna ter opisala njegovo ravnanje v reali. Mislim, da to zadosti pove.

Verjamem pa, da so mnoge gledalke padle na njegove lepe oči. Žal to ni dovolj za vodenje in organiziranje dela v gostilni.[/quote]

Da, seveda se išče šefa gostilne, in ne kuhinje. Naj že vnaprej povem, da nikakor ne navijam za Janija, saj se mi osebno ne zdi najprimernejši kandidat za zmagovalca. Me pa zelo moti, da ste ljudje tako polni predsodkov. Seveda šef gostilne nikakor ne sme biti zanemarjen, je pa zaželjeno, da ima svojo blagovno znamka, saj dan današnji zgolj dobra hrana ni dovolj za uspeh. Jani ni poraščen in potetoviran zaradi zanemarjenosti, temveč ima svoj lasten stil. Prav tako, kot ima svoj stil Bine, ki na primer pogosto nosi all-starke, čeprav bi mogoče kdo pričakoval in želel, da se šef neke uglajene gostilne vedno pojavlja v obleki White tie sloga. Pri Binetu mi je ravno to ušeč, da ima svoj stil, da ni le ovca, ki bi se podrejala željam in pričakovanjem večine. Zato mislim, da se tudi ob Janijev videz ne bi smeli obregati. Se pa strinjam, da sta pri njem (ne)profesionalen odnos in (ne)dostojno obnašanje poglavje zase.

Mislim, da je v tem šovu najbolj sposobno bitje, ki tekmuje za Šefa, prav dekle, ki je prišlo v skupino po izstopu Simone.
Pokazala je veliko mero sposobnosti, prilagodljivosti in znanja.
Zna umiriti razvnete strasti in dobro obvlada kuhanje.
Je privlačna, mikavna, odrezava in organizacijsko sposobna.
Prav privoščim ji to zmago in mislim, da bo kot Šefinja zelo dobro delala.

se pridružujem, bolj ko gre h koncu oddaje, bolj me prepriča July-Juljana.
Res je zelo pomirjena, dobro vpliva na vse, kuha tudi v redu. vrhunsko se bo pa še naučila.
Dajmo July !!!!!!!!!!!

Sploh ni več zanimivo, odkar ne sodelujeta več Jani in Teja v tem šovu. Tista kuharija sploh ne vidim, da bi bila na kakšnem visokem nivoju. Bine sicer skuša prikazati vse naj, vendar je težko usposobiti ljudi, ki niti osnove kuhanja ne poznajo.
Se trudijo, vendar jim še veliko manjka. Vsak po svoje določene stvari zna, vsak po svoje pa ima določene pomanjkljivosti.
Jani si zasluži pohvalo za izbor okusov, Teja za organizacijo dela…in tako naprej.
Akcije pa ni več in je vse postalo zdolgočaseno.

jao Jani butec na kvadrat, pojma nima…včeraj je vse zaj*ebal, vsaka punčka ve, da moraš cmoke kuhat, ko zavrejo še najmanj 3 minute, ta butec jih je pa vrgel v krop in gledal na uro, kdaj bo 3 minute.Mi je eden od udeležencev te večerje povedal, da so se prav za zobe limali-pocali, da jih ni bilo možno pojest.Če bi imel vsaj osnove kuhanje-OSNOVE KUHANJA-bi to moral vedet (to je najmanj) to ve vsaka kuharska pomočnica.Jani pa še kar naklada v kamero, kako so v redu opravili svoje delo in kako so eni nestrokovni, počasni itd….
Daj Jani, pej dam !

Meni osebno je pa še najbolj všeč Rok – vsaj tisto malo, kar gledam gostilno.

Predvsem mi je bila tisto všeč, ko je za Martinovo tako udarno talal napotke Brankotu, češ, da naj vztraja do konca s tempom, da naj stisne zobe ipd., v glavnem ni popustil pod težo dela, naglice, pritiska.

Se mi zdi ena taka lepa značajska lastnost.

Pa tudi tisto meso nima kdo ve kako odličnega izgleda.
Sočno, no, no, vendar od tam se še kri cedi. Njoki pa itak ne veš, kakšen je krompir, ali se borazkuhal-mislim njok, ko ga daš v vodo, ali pa bo surov.
To je odvisno od krompirja, sedaj je že toliko vrst.. rumen, bel, rdeč, da res ne veš, kaj bo iz njega, ko ga daš v sestavino.
Jani deluje kot specialist za okuse, saj ga vsi prosijo, da naj poskusi.
Saj tudi Andrej, ki je gostinski tehnik fali s krompirjem.
Tako je to… To ni merilo za uspešnost in sposobnost.

ma Jani je pocar, pojma nima, no.,

Hahahaha Rok(on bi se rad še veliko naučil) in Jani(ki komentira samo kako je on natančen), ki sta se delala tako pametna, se je zdaj pokazalo kaj znata, eden zna narediti napol surov pire in eden, ki zna skuhati napol surove cmoke. Rok in Jani sta mislila kako ona dva vse znata narediti oziroma to sta želela prikazati, da brez njiju ne bi ostali zmogli narediti nič. V zadnjem tednu se je izkazalo, da nimata pojma o kuhi ampak le o kokodakanju in prilizovanju. Oba popolnoma nezrela za vodenje česarkoli, en bi rad odšel domov in ne vem zakaj je še kr tam, če bi rad odšel in drugi, ki komaj živi, dela na pol, kritizira sposobnejše od sebe. Po včerajšnjem gledanju bi rekla, da ni sposoben niti za v menzo. Poizkušata hrano? Se pravi, da jesta surovo hrano. Iz tega šova se mi nihče ne zdi prav posebej nadarjen za vodjo gostilne, ker vsakemu od njih manjka še precej in tudi če bo kdo zmagal je velik vprašaj koliko časa bo delala taka gostilna v plus. Če bi bil Luka bolj odločen in znal ustaviti kokoši in peteline okoli sebe bi imel velik potencial za zmago.

Dajmo, tisti, ki ste ostali.

Trudite se za to, po kar ste prišli.

Vas je še kar nekaj pridnih. Saj ste mladi.

Se boste že še kaj naučili.

Tistim, ki ni do tega, po kar so prišli, pa naj grejo, kamor hočejo.

Bine vas bo vse kandidate še marsikaj naučil. Še imate čas za delo.

Bomo se potrudili.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj dost pojma res nima; pocarji pa so vsi skupaj. Jaz še vedno navijam za Julijano.:)

Pa s tem Janijem menda ni čisto vse o.k. Če sem včeraj prav slišala, ima neke hude travme in menda več kot eno leto ni stopil sploh iz stanovanja.

Možno je sicer, da sem kaj pomešala, ker jaz običajno počnem več stvari hkrati :)))

V teh šovih se res združita po dve osebi, ki nista čisto v redu v normalnem svetu. Sta posebneža.
Tudi po poteku šova, se njuno razmerje mogoče obdrži, večkrat pa se razideta, ker se v tako imenovanem normalnem svetu (vsi vemo, da , kar je za enega normalno, je za drugega lahko nenormalno), spet ne najdeta na isti valovni dolžini..
V šovu sta skupaj, da najdeta čustveno oporo eden v drugem, ker jima skupina ne ustreza popolnoma.
Kot vidimo, sta se razšla Maja in Goran, Artur in Toya, Marcelo in Žanin in še bi lahko naštevala.
Bibiti_Meliti hvala za sodelovanje !
Meni so zelo všeč njena pojasnila in komentarji.

Zato sem jim pa reče reality showi, ker se v realnosti dogajajo povsem enake reči, le da se takrat o njih piše po forumih. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

semm zdele slišal od kolegice, da je Bine dal Rok danes možnost da ostane in se res bori, ali pa takoj oddide…..in Rok je takoj odšel, v igro pa se je vrnil Jani……sploh ne gledam več te pizdarijeeeee

To, kar smo gledalci videli na televiziji včeraj, pa je preseglo že meje pravega okusa.
Razumem, da je šel Jani domov, da je pri kuhanju kreativen, da se je povezal s Tejo, je z moške strani kolikor toliko normalno. Da pa je vpletel v resničnostni šov, še igro, ki mu jo je zrežiralo vodstvo POP TV, pa je preseglo mejo zdravega okusa. Tisto poljubljanje s Tejo, ki jo je spoznal v resničnostnem šovu, je izpadlo tako nizkotno, tako igrano, da bi še vrabci na strehi ugasnili televizor.
Potem pa še obdarovanje otroka, kje ima ta otrok mater, da je dovolila, da so ga vpletli v igro dveh tako imenovanih najstniških zaljubljencev. Ogabno, do kraja nesramno do otroka in nesprejemljivo za resničnostni šov v katerem se izbira šefa gostilne. Ja, Jani je dober kreator v kuhinji, toda kreiranje izven nje, je že druga zgodba.

Kaj je pa bilo takega pri poljubu, da jih je izdalo?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

vse skupaj je postal tale šov ena betula od betule !!
Kako si tale Jani dovoli -VSILJENO PRINESE svoj sladoled in zasenči Andrejevo sladico.Jasno je, da imajo otroci VSI radi sladoled, ampak sladoled ni nobene kreativnost!!!
Sploh pa zelo podlo ravnanje Janija, kako je zvitorepsko ODRINIL Andreja proč od otrok…..sploh pa Bine že očitno preferira Janija, ne glede na to, kakšno jed skreira.
Npr. tile njegovi njoki so bili prvič ocenjeni kot nič posebnega, sploh pa brez okusa-prazni, nezačinjeni….naslednji dan pa so bili sploh in oh super…..Vse skupaj pa je Jani skopiral od Julijane, samo da je namesto špagetov naredil kroglice, okusi špinača,pesa,krompir…so bili pa isti.
In ja se strinjam, kaj nas briga zdaj tale Teja in poljuljanje in limonade mehiške in stokanje in …..pejte mal u rt tam na POP TV !!!!

Kolikor gledam jaz ta resničnostni šov, je to taktirka pod okriljem POP TV, ki jo režira stric iz ozadja Bine Volčič.

Kolikor gledam se mi vidijo dobri Andrej, pa Julijana, pa Luka.

Taktirka Bineta Volčiča pa je naravnana na Janija kot, da je on ne vem kdo. Meni ni bio všeč to, da je šel ven k otroku in se razkazoval z izrinjeno Tejo, s katero sta imela, kar pač sta v tem šovu. Izgledalo je, da mu ona lezi pod rjuhe.

Bomo videli, kaj bo. Sedaj sem bolj začela gledati in me moti to, da prikazujejo nekaj, kar nima nobene zveze z naslovom oddaje Gostilna išče šefa.

Naj zmaga najboljši, tisti, ki ga bodo izbrali gledalci, seveda tudi šef Bine, vendar je več kot očitno, da je režirano za nadvladovanje enega.

in kdo ima kontrolo nad glasovi????
POP TV seveda, nobenega notarja, nič…..
pa sam poglejte kako Jani kr naprej hodi ven po informacije, jasno-v šovu so kamere, tam mu režiserje ne morejo sugerirat.Jani in Bine sodelujeta (baje sta bratranca) kdo pravzaprav kreira za Janija????
A Bine, ne vem no….
Če Jani dobi to gostilne bo povsem jasni, da so bile vsi ostali izigrani.


Seveda ima veze, če je to v scenariju oddaje, tako kot je bilo v scenariju obisk določenih kandidov, ko so obiskali nekoga na domu in tam skuhali. Nič drugače ni, le da do prej tega še ni bilo in se zdaj zdi, kot da so nekomu naredili uslugo. Mogoče si jo je pa res sam zaslužil s svojim delom ali pa so mogoče res začutili, da bi Jani bil še najbolj resen kandidat za vodenje Gostilne. Kot da bomo mi imeli, kaj manj od tega, če bo šef Jani ali pa če bi bil Branko. Za nas je samo šov, vse kar je več od tega, so le naša pričakovanja, ki ni nujno da se bodo uresničila.
Glasuje pa še vedno vsak na svojo željo, nikogar ne silijo v to.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ma ne, Bine ne režira tega, to Binetu naročijo na POP-u, Bine sam ni intiligenten tip, je pa podel.

Zato, ker mu naročijo, še ne pomeni, da ni inteligenten. To je tako, kot da tebi šef nekaj naroči, ti pa to narediš. Si zato neinteligenten?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close