iskanje sopotnika
Eni smo se umirili pri svovjih dobrih 20ih, drugih še pri 25ih ne, eni pa še pri 30+ tu gor ribarite in iščete vezo. Je to resnost?
Meni se ne zdi. Jaz sem se v dijaških letih izživela. V 20ih, 30ih pa sem se ves čas umirejan. Eni pa še kar ribarite in imam občutek, da sta že blizu, če ne čez 40. Resnost pa taka. In verjetno menjate partnerje na veliko. Jaz imam pa ves čas enega partnerja. In če smo že ravno pri teh zadevah, recimo nikoli v lajfu nisem moškega varala.
Se pravi, da so/ste izkušenejše ženske boljše v postelji? :)) Se ne strinjam, ker to je tehnično pojmovanje, človek pa ni stroj, da bi rekel, da recimo boljše “štancaš klinčke” kot ena druga. haha 😀
No, lahko je, komur je recimo merilo za dobro spolnost “tehnična podkovanost” porno igralke. :))
Sicer pa kritika nima nič veze z lastno etiko in moralo. In tu ima vsak svojo etiko, ki si jo izoblikuje na podlagi svojih vrednot in prepričanj, tudi privzgojenih in kulturno obarvanih, religioznih itd. In jah, vsak ima pač svoje poglede.
Antilopa, vidi se iz vajinega pisanja.
Nikoli nisem rekla, da moja družina ne more razpasti. Niti se ne hvalim z njo. Razen, če te špikne vsakokrat, ko se kdo veseli, ker ima dobrega partnerja in dva zdrava in živahna otroka?
Lahko, da se bova kdaj ločila, ni ne mogoče. Zdaj pa smo srečna družina. Četudi se bova ločila, to še ne pomeni razpad družine. On in jaz bova še vedno starša najinih otrok. Pa čeprav bova imela mogoče drugega partnerja (drugih otrok verjetno ne, vsaj jaz ne). To še ni konec sveta.
Hotela pa sem povedat, da tisti, ki pljuvate po meni, še vedno okrog ribarite, zraven se pa zgražate nad ženskami, ki smo se izživele v dijaških letih.
Se pravi, da so/ste izkušenejše ženske boljše v postelji? :)) Se ne strinjam, ker to je tehnično pojmovanje, človek pa ni stroj, da bi rekel, da recimo boljše “štancaš klinčke” kot ena druga. haha 😀
No, lahko je, komur je recimo merilo za dobro spolnost “tehnična podkovanost” porno igralke. :))
Sicer pa kritika nima nič veze z lastno etiko in moralo. In tu ima vsak svojo etiko, ki si jo izoblikuje na podlagi svojih vrednot in prepričanj, tudi privzgojenih in kulturno obarvanih, religioznih itd. In jah, vsak ima pač svoje poglede.[/quote]
Tako etičen in moralen, zanima te pa vse, od varanja, do seksa samskih. nenavadno.
Eni smo te že zdavnaj spregledali.
Se pravi, da so/ste izkušenejše ženske boljše v postelji? :)) Se ne strinjam, ker to je tehnično pojmovanje, človek pa ni stroj, da bi rekel, da recimo boljše “štancaš klinčke” kot ena druga. haha 😀
No, lahko je, komur je recimo merilo za dobro spolnost “tehnična podkovanost” porno igralke. :))
Sicer pa kritika nima nič veze z lastno etiko in moralo. In tu ima vsak svojo etiko, ki si jo izoblikuje na podlagi svojih vrednot in prepričanj, tudi privzgojenih in kulturno obarvanih, religioznih itd. In jah, vsak ima pač svoje poglede.[/quote]
Tako etičen in moralen, zanima te pa vse, od varanja, do seksa samskih. nenavadno.
Eni smo te že zdavnaj spregledali.[/quote]
Gams, eno prošnjo imam zate. A se tebi tudi zdi, da sem zgoraj želela koga užaliti? Rabim tvoje nepristransko mnenje. Če sem kje prestopila mejo, se umaknem. 🙂 Jaz samo pravim, da osebno ne bi zaupala moškemu, ki je bil divji v mlajših letih, kako pa se drugi v življenju odločajo, mi je pa vseeno.
Se pravi, da so/ste izkušenejše ženske boljše v postelji? :)) Se ne strinjam, ker to je tehnično pojmovanje, človek pa ni stroj, da bi rekel, da recimo boljše “štancaš klinčke” kot ena druga. haha 😀
No, lahko je, komur je recimo merilo za dobro spolnost “tehnična podkovanost” porno igralke. :))
Sicer pa kritika nima nič veze z lastno etiko in moralo. In tu ima vsak svojo etiko, ki si jo izoblikuje na podlagi svojih vrednot in prepričanj, tudi privzgojenih in kulturno obarvanih, religioznih itd. In jah, vsak ima pač svoje poglede.[/quote]
Tako etičen in moralen, zanima te pa vse, od varanja, do seksa samskih. nenavadno.
Eni smo te že zdavnaj spregledali.[/quote]
Gamsek, če imaš pravi rogec, malo podregaj raje v ledveni predel malo Antilopco, boš videl, če bo odskočila. :))
Antilopa, jaz ne živim v preteklosti. Podobno kot precej mojih sošolk, sem ga žurala, včasih tudi kaj spila, par fantov zamenjala (nikoli varala), tudi kaka avanturca je bila. Vseeno manj kot 10 fantov. Ni lepo. Nisem bila edina, tudi kadit sem probala. V glavnem vem, da sem bila divja, avšasta, potem sem pa prišla k pameti.
Verjamem, da je tudi moj mož prišel k pameti. Če sem bila jaz nemogoča pubertetnica pa sem se potem uletela, zakaj se on ne bi mogel?
Tako etičen in moralen, zanima te pa vse, od varanja, do seksa samskih. nenavadno.
Eni smo te že zdavnaj spregledali.[/quote]
Gamsek, če imaš pravi rogec, malo podregaj raje v ledveni predel malo Antilopco, boš videl, če bo odskočila. :))[/quote]
Matjažek, ne izzivaj sodoprstih kopitarjev, ki imajo povrhu še roge. :)))
Ah kako ste eni naivni. Na dijaških in sploh študentskih žurih, v študentskih domov in podobno, se dogaja čuda reči. Punce menjajo fante kot gate, fantje se poseksajo z vsako, ki jim da.
Potem pa se umirijo, zresnijo in so pridni družinski ljudje.
Vi pa eni naivno mislite, da vaši kolegi, partnerji, znanci pa že niso bli takki. Alkohol je zelo pogost in ta sprošča zavore. Seksanja je v mladih letih ogromno, ogromno tudi pri ženskah, z različnimi moškimi. Pejte kdaj na kak mladosttniški žur.
Forum je zaprt za komentiranje.