HRANA
Seveda, nekaj besed na forumu ni dovolj, da si pravi moški. Pa tudi sam se navsezadnje še ne jemljem kot (pravi) moški, mi še par točk manjka. Trenutno sem še fant, ki si ureja življenje (služba, stanovanje,…), da bo lahko nosil big boy-pants 🙂
Sicer pa nekatere ženske nalašč “bluzijo”, da jih ja ne bi kdo razumel…zraven pa se zaradi tega še pritožujejo. Drugače pa vsak z dvema ušesoma, ki zna poslušati ženske, jih lahko razume. Navsezadnje tudi niste tako komplicirane, kot se poskušate same in družba prikazati.
Seveda, nekaj besed na forumu ni dovolj, da si pravi moški. Pa tudi sam se navsezadnje še ne jemljem kot (pravi) moški, mi še par točk manjka. Trenutno sem še fant, ki si ureja življenje (služba, stanovanje,…), da bo lahko nosil big boy-pants 🙂
Sicer pa nekatere ženske nalašč “bluzijo”, da jih ja ne bi kdo razumel…zraven pa se zaradi tega še pritožujejo. Drugače pa vsak z dvema ušesoma, ki zna poslušati ženske, jih lahko razume. Navsezadnje tudi niste tako komplicirane, kot se poskušate same in družba prikazati.[/quote]
Faunus, da te ne bodo izkoriščale, ti mi deluješ kot “veliki dobrotnik”. Takšne “obrnejo čas posla nekatere ženske . Za nekatere si lahko “pravi moški”, če te imajo pod kontrolo kot majhnega otroka, ne da bi ti bilo kaj jasno, da bi se ti vsaj malo šajnalo, da te motajo okrog majhnega prstega in vlečejo za nos. :)))
Faunus mi deluje dobričina, pravzaprav ga cenim kot osebo. Ampak tu je majhen “keč”, če mu vsaka ženska govori, kako je “dober”, mu na vsakem koraku dajejo komplimente in podobno, a ne? 😀
Metka, ti bi z lahkoto “vozila” takšnega, a ne, samo na srečo ti nisi takšna….. :)))
Jej, jej, matjaži, ti me spominjaš na našega psa, ko po pobožam mačka, se takoj pes prislini, ker hoče tudi on pozornost.
Si že mogoče dojel, da ženske ne maramo moških-copat? Zakaj bi ženske sploh marale copatastega moškega?
Če ženske pohvalijo moškega, bi ga ti takoj začel dajat v nič. Joj kako smo fovšni.
Pomena besede “dobričina” nisem nikoli ravno razumel…a je izkoriščanje tudi vključeno al kako (vsaj na to si v enem komentarju ciljal). Drugače brez tega bi se pa strinjal…vsekakor bo dekle vedelo kaj čutim in bom tudi pokazal z malenkostmi, nežnostmi, itd., ampak ne za vsako ceno. Znam ločiti mejo med izkoriščanjem in ustrežljivostjo iz ljubezni.
No, nekatere ženske imajo za može copate, to pa še ne pomeni, da jih imajo rade.
POznam par takih primerov, on copata, on služi denar, dela vse, pedena ženo. Ona po možnosti brez službe, takrat, ko njega ni doma pa vesele urice z ljubimcem. To je dokaz, da jih nimajo rade, da to počno.
Torej, če skupaj potegnem, copatasti moški so zaželeni pri izkoriščevalskih ženskah, ki pogosto tega možakarja potem tudi varajo. Da bi ga pa imele rade…
To ne vem, zakaj jih nekatere marajo. Bi bilo treba njih vprašat. 🙂
Ker če jih ne bi, ne bi bilo raznega jamranja in pritoževanja okrog moških – copat. Bi bili vsi copatasti moški, samski.[/quote]
Hja, nismo vsi v isti poziciji, kot ti. 🙂
Jaz sem prijavljena že kar nekaj let (mislim, da tečejo celo pravljična leta) in sem se prijavila z namenom prejemanja konkretnih navodil pri konkretni težavi. Več ti pa ne povem. In ja, ravno zato, ker pač vse ni za javni forum.
In, ne nismo vsi tu zato, da bi … eh saj me bereš, sem zagotovo vsaj desetkrat že to napisala. 🙂
MON je poln strokovnjakov, takšnih in drugačnih. In ja, veliko jih je pripravljeno vlagati svoj prosti čas v pomoč tistim, ki potrebujejo nasvet ali karkoli že. Ampak to ni tema tvojega vprašanja.
Tale čvek mi je pa ventilček in mi prav paše. Ko mi ni do tega, me pač ni tu.
Ti kar premišljuj… 🙂
Se bom povrnil na izhodiscni obcutek.
Nekdo pac na tem forumu dela, zraven pa se malce cveka 🙂
Upam da nisem povedal prevec?
ps.
Zlata ribica ima kratkorocen spomin (nekaj sekund) . Ce torej misli da je srecna potem je prepricana da je srecna ze vse svoje zivljenje. Ce pa je zalostna, potem je njeno zivljenje res zalostno in nesrecno.
Forum je zaprt za komentiranje.