HRANA
Jaz rada kuham, je pa to le en majhen delček mene. In če bi bilo moškemu to dovolj, bi bilo meni premalo, da je samo s tem zadovoljen. 🙂
So mi pa všeč moški, ki tudi radi in z užitkom kuhajo.
Uh, jz pa zelo rad kuham, tudi nekaj tečajev eksotične hrane sem že gledal, sam trenutno sem bolj “suh”. Najbolje mi uspejo tortilje (baje se kosajo z mehiškimi restavracijami v LJ 😀 :D), pa tudi tajski curry je že dobil nekaj pohval. Rad poskusim kaj novega pripraviti (trenutno še predvsem azijska hrana), se bom pa še resneje spravil kuhat, ko bom šel na svoje.
Predvidljivi ste res, vas imam v mezincu:). Preprostost ni ravno kvaliteta, bodi zahteven do sebe in strog do drugih. Saj ne rečem, ni treba da smo vsi strokovnjaki na vseh področjih, tudi ni smiselno. Ampak, ko je govora o zadovoljitvi primarnih potreb, bi se lahko malo bolj znajdel in morda TI očaral kakšno kuharco, da ti izpove ljubezen:)).
Ne strinjam se s tem :)[/quote]
Veš faunus, tale moski 111 rad vrže kost… potem pa pobegne. Po moje bi se moral preimenovati v Fantoma. :)))
Če želiš, da te zastrupim, sem pravi naslov :))))
Če bi ljubezen šla skozi želodec, bi jaz bila vedno samska in nič “ljubljena”. Tako pa moram samo najti moške, ki preživijo z “nečim, kar je zdravo, za pod zob”.
Pa še to – gre za družinsko tradicijo. Moj oče pravi, da če on ne bi znal kuhati, bi umrla od lakote, ko sta se z mamo poročila…
Kaj naj rečem? Se mi zdi, da je v življenju veliko drugih stvari, ki jim raje posvečam svoj čas, kot pa kuhanje…
Filano (polnjeno) papriko bi ti lahko včeraj ponudila, pa mal pirejčka zraven, za povrhu pa še eno pivičko :). Ni glih neka strašna specialiteta, so pa jedci bili navdušeni.:)
p.s.
a so jajčka in hrenovka uspele? :)) saj vidim, da se te nobena ni hotela usmiliti, čeprav si poleg hrane namigoval “na ljubezen” :))
Forum je zaprt za komentiranje.