HRANA
Ja, verjetno bi res izbral staro taktiko (skliznil) :))) Ampak, če ne daš nič, tudi nič ne moreš pričakovat.:))) Tko, da….[/quote]
MON Fantom! :)))
Hmmm, a misliš, da bi ga morala nahranit? 🙂
moski 111, daj pripopaj eno dalmatinsko zame, pa dobiš orado v pečici, na krompirju, z julien korenčkom, rožmarinom in rdečo papriko. Pa solni cvet seveda…
No tako, zdaj se pa še opravičuje za pesem!!! Vretenčar pa nisi, aaaaa? :)))
Si videla antilopa, takoj se ustraši, da si je zaprl vrata pri tebi. :))))
ps; moski 111 preveč bereš horoskope. 😉
O madonca, a heca iz druge strani pa ne toleriraš? 🙂
Se ti zdi, da se dam loviti?
Glede pretvarjanja; izogni se uporabnikom, za katere imaš občutek, da se pretvarjajo. 🙂
ps; Dvojna merila mogoče?
Glede na to, da ste zatavali v popolnoma čudne vode, bom nekaj v povezavi z naslovom delil. V LJ je nova restavracija z indijsko/bengalsko hitro hrano Tandoori, prejle sem bil na kosilu in je naravnost božansko. Pekoče (po želji), aromatično, začinjeno, velika porcija, naan kruh, sprejemljive cene in še za vegije je super poskrbljeno z obširnim jedilnikom.
Sedaj me pa mika, da bi še doma poskusil nekaj indijskega skuhat…pa že pol ure brskam med različnimi recepti 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.