Najdi forum

HRANA

antilopa, kaj češ vročina je huda, pa eni sploh ne vedo, kaj delajo, drugi pa haluciniraj(m)o :)))))

p.s.
Kdaj greš na morje?

Aja še eno vprašanje antilopca… zakaj nisi včeraj za moskega111 poskrbela? A se ti je tako zameril, al ne znaš specialitet naredit; saj bi lahko kaj bolj enostavnega, tako kot jaz. :)))))) Ubošček je bil tako lačen, pa vidim, kako so ga ženske obdelale. Še japkica se ga ni hotela usmiliti :))))

Za razliko od zavarovalnice sam delujem: ti zame jaz zate. Dam cisto vse, pricakujem pa …. vsaj sendvic.

Hehehehe …. pa so pričakovanja uresničena? :)))))))))) Vsaj to.

Fenicani so izumili univerazlno sredstev za potesitev vsaj ene moje potrebe 🙂

Čisto vse daš? Prodajaš svojo dušo?:) Pazi, v kolikšni meri se razdajaš.
A veš, zavarovalnica je že vedela, ko so dali slogan: jaz zate, ti zame. To kar daš, tudi dobiš, kontra vsakega mine:). Čeprav mi ni všeč sistem DAJ-DAM, večkrat delujemo po tem principu.

Bibitka… men je blo to čist premallllll. ;))))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Vsaj en, ki to odkrito priznava, tudi sama se najdem v tem 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Katero sredstvo je to in za potešitev katere potrebe? 🙂 Bodi bolj jasen in konkreten.:))))

To seveda ni res: da dobis kar das. No vsaj jaz se s tem ne obremenujujem. Ce mi kdo veliko pomeni dobi vse. In vsaj meni ni nobene racunice za povratnico.

Noup! Ti bi sendvič, potem bi pa še razmislil. ;))))))))))

ps; Znam te puško kad si pištol bila. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bibitka… men je blo to čist premallllll. ;))))))))))))))[/quote]

Saj ne veš, kaj bi potem sledilo. :))))))))))) lahko da bi ti bilo celo pre(več) :))))

Ja, verjetno bi res izbral staro taktiko (skliznil) :))) Ampak, če ne daš nič, tudi nič ne moreš pričakovat.:))) Tko, da….

Z denarjem se da kupiti sendvic. In dejansko sem bil vceraj samo lacen.
Kaj pomeni v zenskem slovarju lacna sem?????

ps.
Ne nisem imel v mislih Poletne noci 🙂

Najprej glede morja – boš ti javno objavila kdaj greš na morje, da bodo vlomilci to vedeli? :))

Moški 111 japkici stalno pošilja neke ljubezenske komade, pa naj tudi poskrbi za njega, naj se mu oddolži. 🙂

Ja, verjetno bi res izbral staro taktiko (skliznil) :))) Ampak, če ne daš nič, tudi nič ne moreš pričakovat.:))) Tko, da….[/quote]

MON Fantom! :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hmmm, a misliš, da bi ga morala nahranit? 🙂

moski 111, daj pripopaj eno dalmatinsko zame, pa dobiš orado v pečici, na krompirju, z julien korenčkom, rožmarinom in rdečo papriko. Pa solni cvet seveda…

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Japkica je rakica in je nezna dusica. Nepremisljena poteza-beseda pa jo ze lahko prizadanes. Antilopa je dosti bolj odporna zival 🙂 Pesemca je bila za njen rojstni dan. Kdor pusti namig, dobi od mene voscilo. Hmmm. ZENSKE, da ne bo pomote. Za moske se mi fucka 🙂

No tako, zdaj se pa še opravičuje za pesem!!! Vretenčar pa nisi, aaaaa? :)))

Si videla antilopa, takoj se ustraši, da si je zaprl vrata pri tebi. :))))

ps; moski 111 preveč bereš horoskope. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Saj vseeno, če vedo, da me ni… saj mi nimajo kaj vzeti. Največje dragocenosti pa itak ne pustim doma, ker grem :))))

To imaš prav, japkica bi morala poskrbeti, saj se mi je čudno zdelo, ko ni :))) Ti pa si premalo vztrajna… poglej mene… jaz pa kar vztrajam :))))

Tole je cvek in ne lov 🙂 Drugace bi se registriral in sadil rozice.
Za razliko od mnogih se sam ne pretvarjam.

O madonca, a heca iz druge strani pa ne toleriraš? 🙂

Se ti zdi, da se dam loviti?

Glede pretvarjanja; izogni se uporabnikom, za katere imaš občutek, da se pretvarjajo. 🙂

ps; Dvojna merila mogoče?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Hočeš reči, da še kar vztrajaš glede cvekarja? :)) Upam, da je vreden tega truda.

Glede na to, da ste zatavali v popolnoma čudne vode, bom nekaj v povezavi z naslovom delil. V LJ je nova restavracija z indijsko/bengalsko hitro hrano Tandoori, prejle sem bil na kosilu in je naravnost božansko. Pekoče (po želji), aromatično, začinjeno, velika porcija, naan kruh, sprejemljive cene in še za vegije je super poskrbljeno z obširnim jedilnikom.

Sedaj me pa mika, da bi še doma poskusil nekaj indijskega skuhat…pa že pol ure brskam med različnimi recepti 🙂

Nič nismo zašli…. voda je še vedno bistra 🙂 Hrana kot hrana, pač ješ če si lačen. Če pa je hrana dobro “začinjena” (ne preveč in ne premalo), lepo servirana in zraven dobiš še kakšno lepo besedo, je pa to čisto nekaj drugega:)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close