Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Če niste poročene, ste le priležnice svojemu partnerju? Če niste poročene, ste le priležnice svojemu partnerju? enTip 11.06.2014 ob 06:18 zadnji odgovor 04.08.2014 ob 11:48 ….ko pa vsi vlečejo zanj…. 😉 A lahko tu s tvojo omenjeno velikostjo, povlečemo kako analogijo? :)))))[/quote] Sta se me privoščila, vidva kar, dajta si duška 😉 Hehe me prav zanima kaj bo tipček rekel na to vprašanje :-D[/quote] Nič ne bo rekel 🙂 Včasih je molk zlata vreden… Prijavi Iskrena 11.06.2014 ob 06:20 zadnji odgovor 04.08.2014 ob 11:48 Sta se me privoščila, vidva kar, dajta si duška 😉 Hehe me prav zanima kaj bo tipček rekel na to vprašanje :-D[/quote] Nič ne bo rekel 🙂 Včasih je molk zlata vreden…[/quote] Poglej ti kako je on previden 😉 Prijavi enTip 11.06.2014 ob 06:27 zadnji odgovor 04.08.2014 ob 11:48 Sem se naučil. Osel gre samo enkrat na led. 🙂 Vsekakor pa veliko k velikemu paše 🙂 Prijavi anonimni uporabnik 04.08.2014 ob 11:48 zadnji odgovor 04.08.2014 ob 11:48 Priležnica je kurba poročenemu dedu. Se opravičujem za izraz. Zakonska zveza in zveza brez zakona pa je enako…enaakkkooo. Če znate brat??? Vse drugo kar vi tule tipkate je čista izguba časa in elektrike. :-))) Prijavi 1 2 3 … 6 7 8 Forum je zaprt za komentiranje.