Ženske, ali se kdaj vprašate, zakaj je danes toliko moških samskih?
Ker imajo nerealna pričakovanja. In ne prihajajo v partnerstvo pripravljene na kompromise ampak se mora vse okoli njih vrtet, čene pa izpadi na nivoju otroka.
Deci (vsaj bolj resni) pa pač pričakujemo da neko partnerstvo da več, kot imamo sami. Ne pa da dobimo še enega “otroka” okoli katerega se potem zapravlja čas, energija, denar, živci samo zato da je za trenutek navidezni mir.
Tudi zato, ker je čedalje več moških sitih pregovarjanja, nerganja s strani ženske, priprošenj za spolni odnos. In še in še.
Tale Ančka stane 420 evrov (Temu) in je le enkratni strošek.
420 evrov stane dnevni počitek, večerja, ter honorar za spolni odnos…. Pa tudi dvakrat, trikrat več.
Star dec, 10.09.2025 ob 15:12
Tudi zato, ker je čedalje več moških sitih pregovarjanja, nerganja s strani ženske, priprošenj za spolni odnos. In še in še.
Tale Ančka stane 420 evrov (Temu) in je le enkratni strošek.
420 evrov stane dnevni počitek, večerja, ter honorar za spolni odnos…. Pa tudi dvakrat, trikrat več.
Kje ima pa Ancka glavo? A honorarke, ki jim placujes za spolni odnos, imajo glave ?
ha, ha, 10.09.2025 ob 15:18
Torej ti izbiraš med kurbami in lutkami. Avtor se sprašuje zakaj je samski, ne pa katero opcijo incelovstva naj izbere.
Avtor se ne sprasuje, zakaj je samski. On ze ima odgovor.
Mene pa zanima, zakaj teli incelcki ne postavljajo taistih vprasanj svojim mamam.
OMG, 10.09.2025 ob 12:48
Se mi ni treba spraševat.
Par tistih malo pod 40 in samskih pa poznam- nič ni z njimi.Sedijo doma, imajo” prijateljčke”, s katerimi skadijo eno travco , popijejo par pirčkov, sedijo na terasi do noči in navijajo glasbo, kot eni najstniki….
jaz pa par super pobov proti 40-im poznam ne pijejo ne kadijo športajo pa so samski . Pravijo da je danes težko kaj pametnega dobit med ženskami . Se kar strinjam .
fotr1, 10.09.2025 ob 13:47
Ker imajo nerealna pričakovanja. In ne prihajajo v partnerstvo pripravljene na kompromise ampak se mora vse okoli njih vrtet, čene pa izpadi na nivoju otroka.
Deci (vsaj bolj resni) pa pač pričakujemo da neko partnerstvo da več, kot imamo sami. Ne pa da dobimo še enega “otroka” okoli katerega se potem zapravlja čas, energija, denar, živci samo zato da je za trenutek navidezni mir.
Tko govorijo samo tisti, ki ne vejo kaj pomeni bit z nekom v odnosu. In moski, ki zelijo met zensko, samo tko za zraven zato da je, da ne izpadajo cudni v druzbi, sami so pa dalec od tega kar naj bi predstavljala moska energija in cel komplet moskega.
Zenska ma lahko vsazga, moski pa ne more met vsake. Itak da se more vse okol zenske vrtet in to ne samo na zacetku ampak celo zivljenje. Evo jih spet princeske, k bi hotl da so oni neznejsi spol. Lolololollll.
Enako, tudi mi pricakujemo da nam je z moskim 10000x lepse, kot samim, ce ne ga ne potrebujemo. Ker se zavedamo, da nam je super brez moskega.
Kere lastnostni pa ti izpoljnujes, da lahko taksne govoris? To se najprej vprasaj.
Ce je teb problem zapravljat energijo, cas in denar za zensko pa bodi sam. Siroko ti polje
Zenska je kraljica in ce se moski do nje tako ne obnasa, ne bo nikol kralj. Period
anonimn56, 10.09.2025 ob 15:37
jaz pa par super pobov proti 40-im poznam ne pijejo ne kadijo športajo pa so samski . Pravijo da je danes težko kaj pametnega dobit med ženskami . Se kar strinjam .
Če ne pije in športa, še ni super. Drugo je, če bi rekel, da je obnovil stanovanje in ima posluh za ženske.
Forum je zaprt za komentiranje.