Jani in Teja
Nikar ne mislite, da je Teja taka naivnica in da se je zaljubila vanj. Ženska je prav pretkana. Poglejte jo, kako vsake toliko objema še Andreja, Branka…ne vem, jaz nimam navade kar tako vsepovprek objemat moške, pa čeprav sem njihova prijateljica. :)) Ona pa ni niti prijateljica, ampak je le sotekmovalka. Nik je včeraj odletel iz šova, ker pač ni znal naštudirati lastne igre in je igral pod taktirko drugih.
Jani je prav gotovo možni zmagovalec. Vendar ni sposoben delati brez ženske podpore in opore. Našel jo je v Teji in sedaj bo šlo, bo šlo…s kuhalnico in mešanjem ter veliko mero kuharskih sposobnosti.
Upam, da pride do konca. Samo tudi zanj, kolikor vem je oče, ima partnerko. Pa ne vem kaj je s tem odnosom, z ozirom na to, da se sedaj za svoje potrebe kar odkrito ukvarja s Tejo.
Jani je zelo dober kuhar, je dober organizator, ima taktirko, s katero pošilja naivne sotekomvalce ven.
Je pa pravi mačo. Saj se mu prav vidi, da ne more brez ženske.
Mislim, da bi v gostilni znal biti pravi šef. Samo ne vem, kaj bi bilo z ženskami v njegovi gostilni. Sigurno ne bi bila Teja dovolj.
Zanimivo…..alfa samica
Sta se pa res ujela Jani in Teja. Jani že od samega začetka potrjuje svojo sposobnost kuhanja. Je mega kuhar, hiter, učinkovit in iznajdljiv.
Našel je pravo sotekmovalka, ki pa se v praksi kuhanja ne zna izkazati, je učljiva in z njegovo pomočjo napreduje.
Ko le ne bi med delovnim časom izginjala v shrambo, v ropotarnico in ko se le ne bi vse slišalo… Le kaj se tam dogaja…
Ne izgledata, da sodelujeta kot brat ib sestra. Daleč od tega.
Kot smo lahko videli v resničnostnem šovu Gostilna išče šefa sta alfa samec-lepotec Jani in alfa samica-njegova podpornica Teja na prav nizkoten način izigrala potencialnega kandidata za zmagovalca in ga na prefinjen, staktiziran način izločila iz tekmovanja.
Skoraj, da to ni več igra ampak kdo bo koga. Pred kamero pa so govorili kako se razumejo, kako se dobro usklajujejo pri učenju in prostem času ter pri delu.
V ozadju pa je tekma zelo sposobnega kuharja, ki želi zmagati vendar kot pravi mačo brez ženske ne gre.
Će tako naprej Jani-do zmage.
In katero je bilo to nizkotno dejanje?[/quote]
Ni nizkotnega dejanja, Nik ne ve, kaj je to taktika. Če bi za vroči stol izbral Tejo, bi ostal v šovu. Oseba, s katero lahko drugi s tako lahkoto “upravljajo”, nikakor ni primerna za šefa gostilne. Vse tudi ni v kuhanju, treba je biti tudi iznajdljiv.[/quote]
Antilopa, besede si mi vzela iz ust; točno tako, kot si napisala.
Tale Nik ima “dolgo lajtngo” ni sposoben logičnega sklepanja, skratka ne vidi dalje od svojega nosu.
Kot drugo je meni deloval neprimeren za šefa gostilne tudi zaradi svoje neurejenosti (hlače so mu lezle iz riti, tako da je na veliko razkazoval tangice… hehehe….. si predstavljaš šefa na delovnem mestu v tangicah? :)))
Skratka čisto prav, da je odpeketal domov.
Jaz navijam za Justino.:)
No ok, ampak še vedno ne razumem, zakaj Nik ne razume taktike. Mogoče nisem videl vsega, ker ne gledam vseh oddaj. Ampak kolikor poznam zgodbo, so se grupe med sabo dogovorile, da bodo glasovale vsak za vsakega, tako da bodo dobili vsi po dva glasova. Kaj se bo zgodilo po tem, predvidevam, da nihče ni vedel pravila. Vsi so se držali dogovora, tudi Nik. Zakaj torej on ne razume taktike? Samo zato, ker je izpadel?
Aha, spregledal to, da bi moral izbrati Tejo, namesto Luke. Ampak, zakaj bi v tem primeru ostal? Kako to veste? Zato, ker je Luka nazadnje zmagal? To še ne pomeni, da je zelo priljubljen, ampak lahko to pomeni le, da je bila Petra zelo nepriljubljena. 🙂
Zaupaj, da mi taktiki vemo, da bi bila zanj to ugodnejša izbira. :)) Normalno je, da bi moral Nik “razbiti tandem” Janija in Teje, tako bi ustvaril skoraj enakopraven položaj (preostalih) med črnimi. Dokler pa je Teja v igri, je Jani očitno premočen. Jani in Luka, vsaj po videnem, nista zaveznika, čeprav sta v isti skupini. Kapiš? :)))
Kapiš. Priznam, da nisem taktizersko razmišljal, kaj bi bilo dobro za koga. Verjetno pa imaš prav. :p
Ampak potem bi mu gledalci lahko očitali, da je ljubosumen in zaljubljencema ne privošči skupnih trenutkov in bi spet izločili njega. Kaj bi pa potem rekli taktizerji? 🙂
jao ljudje božji, kako ne spregledate tega zvitega lisica Janija?
(Tea me sploh ne zanima, slej ko prej bo aut)
Jani dober kuhar, pa a vi sploh veste potem kaj je dober kuhar?
V tej oddaji nihče ni dober kuhar, majcen približek je Rok.
Jani pa, samo poglejte ga (pomislite) kako hodi, hrbtenica v črki S,velik kamen v črevesju-čisto na dnu trebušne votline, zato ima pri sicer suhi postavi vamp….vse to-postava,hrbtenica,vamp…kaže na velikega lenuha, ki se mu še pokončno ne ljubi stati.A tak človek je sipmatičen al kaj?
Njegov nasmeh je vedno z zaprtimi ustnicami, samo potegne jih do ušes, ne zna se od srca nasmejat…a tak je simpatičen?
To je čisti prepračunljiv lenuhar!
Forum je zaprt za komentiranje.