Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Moški, kaj je za vas pomeni pojem lepa ženska?

Moški, kaj je za vas pomeni pojem lepa ženska?

Zanima me, kaj je tisto, kar vas najbolj pritegne / odbije pri ženskah, recimo na področju naličenosti, oblin, izobraženosti, komunnikacije, vrednot, poroke, družine, otrok…

V naslovu sprašuješ, kaj je lepa ženska, potem dalje pa nekaj čisto drugega..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Prava moč ženske je vzrok, zaradi katerega jo moški ljubi, pa čeprav se za tem vzrokom skriva tudi najslabše.

Francoise SAGAN

Zelo res.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

pa joški spider? niso več pomembni :)??

So so..Pač ploh ženske mi niso všeč, v tako se ne morem zaljubit.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

pa joški spider? niso več pomembni :)??[/quote]

Aleksandra, torej če bi Spider šel na Speed Dating, bi šel samo pravzaprav iskati “hude joške”? ;))))

A tako Spider, še dobro da si prej punco dobil, da v slučaju, če bi se odločila iti na ta Dating, da ne bi glih nate narajmala. ;))))

pa joški spider? niso več pomembni :)??[/quote]

Aleksandra, torej če bi Spider šel na Speed Dating, bi šel samo pravzaprav iskati “hude joške”? ;))))

A tako Spider, še dobro da si prej punco dobil, da v slučaju, če bi se odločila iti na ta Dating, da ne bi glih nate narajmala. ;))))[/quote]

ja, vidiš, da je neki na tem, da loh že v začetku mal selskcije nardiš… spider pač rabi prvinskost, varen in oprijemljiv ženski objem in to je pač on :))

Aleksandra, torej če bi Spider šel na Speed Dating, bi šel samo pravzaprav iskati “hude joške”? ;))))

A tako Spider, še dobro da si prej punco dobil, da v slučaju, če bi se odločila iti na ta Dating, da ne bi glih nate narajmala. ;))))[/quote]

ja, vidiš, da je neki na tem, da loh že v začetku mal selskcije nardiš… spider pač rabi prvinskost, varen in oprijemljiv ženski objem in to je pač on :))[/quote]

Ja, če bi me non-stop gledal v joške, bi to definitivno nardila. Če pa teh prvih 7min bi se lepo obnašal in me fejst nasmejal in omamil s svojo simpatičnostjo, bi pa verjetno podlegla njegovim čarom. 😉

ja, vidiš, da je neki na tem, da loh že v začetku mal selskcije nardiš… spider pač rabi prvinskost, varen in oprijemljiv ženski objem in to je pač on :))[/quote]

Ja, če bi me non-stop gledal v joške, bi to definitivno nardila. Če pa teh prvih 7min bi se lepo obnašal in me fejst nasmejal in omamil s svojo simpatičnostjo, bi pa verjetno podlegla njegovim čarom. ;)[/quote]

enkrat je pisal, da ne dobi kondomov za svojega pitona :)))))))

statistično gledano bo kmal samski, tko da ….

tega pa nisem jaz pisal..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ja, če bi me non-stop gledal v joške, bi to definitivno nardila. Če pa teh prvih 7min bi se lepo obnašal in me fejst nasmejal in omamil s svojo simpatičnostjo, bi pa verjetno podlegla njegovim čarom. ;)[/quote]

enkrat je pisal, da ne dobi kondomov za svojega pitona :)))))))

statistično gledano bo kmal samski, tko da ….[/quote]

Ojoj…bogi Spider…ali njegova punca! ;)Ko bo Spider samski, bom jaz že uspešno odigrala vlogo v svojem filmu “Ljubezen na rolerjih” ;)))

Znam bit gentleman in se lepo obnašat.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ja kje si pa zgubu, midve z Aleksandro te že pogrešava! 😉

Ja kje si pa zgubu, midve z Aleksandro te že pogrešava! ;)[/quote]

bi mele obe zadost hahaaaaaa

Znam bit gentleman in se lepo obnašat.[/quote]

Nedvomno. 😉

Nikita07

Odvisno od moškega, saj imamo lahko različne okuse, poglede, vrednote itd. Na padamo vsi zgolj na “velike joške”. :)))

Vizualna privlačnost – dokaj pomembna, a niti približno ne odtehta značajsko/osebnostne privlačnosti

Ličenje oz. “zunanja urejenost” – nepomembna

Obline – relativno, razen če imaš fetiš na suhe, močnejše, meni ekstremi v obe smeri niso všeč

Izobraženost – relativno, vendar ne z izrazitimi intelektualnimi odstopanji oz. razlikami, drugače mi je dolgočasna

vrednote, poroke, družine, otrok – pomembno, saj gre za življenjske odločitve, prevelika razhajanja v teh pogledih otežujejo skupno življenje

Spet osebne preference, meni so nekoliko bolj všeč morda umirjene, “mehke”, “tople”, “muckaste”, prijazne in predvsem čustvene ženske. Mogoče meni tega manjka? :))) Najbolj pa me pri ženskah odbija vulgarnost in agresivnost oz. “moško obnašanje”, pa zahrbtnost in spletkarjenje.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

matjazko, lepo napisano :). Samo zadnji odstavek mi ni čisto jasen: moško obnašanje sicer z ” ampak vseeno – vulgarnost, agresivnost – tudi pri moških to ni zaželeno :). Saj ti nisi mislil, da moški pa se lahko tako vede :)?

Seveda je grdo. Ampak jaz sem bolj tradicionalist v teh pogledih, se mi zdi grše, če je ženska npr. pijana, kot pa če je moški, ker bi rekel, da se obnašate veliko bolj neumneje. Ti tega itak ne moreš vedeti, če ne piješ. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ravno zato, ker ne popivam, vem, da so pijani tipi bebasti. Če bi bila tudi jaz pijana, ne bi opazila njihove bebavosti.

Odvisno od moškega, saj imamo lahko različne okuse, poglede, vrednote itd. Na padamo vsi zgolj na “velike joške”. :)))

Vizualna privlačnost – dokaj pomembna, a niti približno ne odtehta značajsko/osebnostne privlačnosti

Ličenje oz. “zunanja urejenost” – nepomembna

Obline – relativno, razen če imaš fetiš na suhe, močnejše, meni ekstremi v obe smeri niso všeč

Izobraženost – relativno, vendar ne z izrazitimi intelektualnimi odstopanji oz. razlikami, drugače mi je dolgočasna

vrednote, poroke, družine, otrok – pomembno, saj gre za življenjske odločitve, prevelika razhajanja v teh pogledih otežujejo skupno življenje

Spet osebne preference, meni so nekoliko bolj všeč morda umirjene, “mehke”, “tople”, “muckaste”, prijazne in predvsem čustvene ženske. Mogoče meni tega manjka? :))) Najbolj pa me pri ženskah odbija vulgarnost in agresivnost oz. “moško obnašanje”, pa zahrbtnost in spletkarjenje.[/quote]

Tako dobre razlage pa že dolgo nisem prebrala. Bravo Matjažek. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tista, ki mi “zapne” v oko in možgane! Pa sploh ni treba, da je lepotica!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

kratko in jasno 🙂
taki k se palijo vedno na enake modele žensk… ne vem če je vse ok tam gori…

Paco, ti imaš kilometrino pa znaš to povedati malo bolj na kratko od Matjažka. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Lepota,je zame poleg primerne postave (nezanemarjene), urejenost in pamet.

Pritegne pa me prvi pogled in seksualni temperament.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close