Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ženska ne sme biti pijana

ženska ne sme biti pijana

Ena tema malo za hec, malo pa tudi zares. Kaj menite o pijanih ženskah? Ali menite, da si pijanost lahko privoščijo samo moški in da so ženske v takem stanju čudne? 🙂

Sama imam enake kriterije za moške in ženske. Pijančevanje me odbija. Nekateri se brez alkohola sploh ne znajo sprostiti ali poveseliti.

Podobna tema je že odprta na “Adolescenca in mladi odrasli”. Sm tm napisu svoje mnenje, če te slučajno zanima.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Mene isto.
Naporno je prenašati človeka, ki ne more brez alkohola.

Bom pojasnila, zakaj je sploh odprta ta tema. Nedavno se mi je zgodilo to, da so me v službi “zasliševali” zakaj ne pijem alkohola. Meni pa se zdi trapasto pojasnjevati zakaj ne pijem alkohola in tudi nimam želje po tem. Na koncu izpade čuden tisti, ki ne pije. Le kam je šel ta svet?

Pijan moški, ali ženska sta mi enako odvratna!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

je pitje in je pijančevanje, je biti pijan in je biti amortos pijan, popolni abstinenti se uvrščajo v enako kategorijo kot redni pijanci, ne moti me pitje, ne motijo me pijani ljudje, motijo me pijanci in pijani ljudje ki se ne znajo več obvladovati, pa še ena resnica je, nikoli nisi in ne moreš biti pijan (vsaj dokler lahko stojiš na nogah in se pogledaš v ogledalo), da se ne bi vsaj še delno zavedal resničnosti, nekaj drugega je ko si tako pijan, da doživiš blackout, izguba spomina za par ur itd… tako da, lepo je piti v družbi, lepo je piti sam, ampak po pameti….


nisi doživela nič kaj posebnega, čuden je ponavdi vsakdo ki odstopa od nekega sprejetga vzorca obnašanja v družbi, pomembno je, da ne piješ ali kadiš ali kaj drugega zato ker si se sam tako odločil, ker ti ne paše ali ker preprosto nočeš, ne zato da tega ne počneš ravno iz razloga ker pa to vsi počnejo, ker potem si enak, svet je pa skoz enak, nikamor ni šel))

Popolni abstinenti se uvrščajo v enako kategorijo kot pijanci? Zanimivo. Nisi nikoli pomislil na to, da nekaterim okus alkohola ni všeč? Tako kot nekateri ne pijejo kave.

Antilopa, a nisi ti že enkrat tega spraševala? Kaj si se ga spet nacedila in komu ni bilo prav? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, ti bom uhlje navila. 🙂

Nisem abstinentka, ampak pijanost tudi meni ni, ne pri ženskah ne pri moških. Pri moških je celo bolj neprijetna, ker jim zna udarit na agresivnost.


Antilopa črna ovca si bila med samimi belami. Normalno, da so se počutili nelagodno ob tebi. Ti pa ob njih. Saj je bilo vprašanje povsem na mestu. Ljudje se bojimo drugačnih od sebe ali pa želimo zvedet, zakaj so drugačni. In zakaj jim nisi odgovorila?
Mene pijančevanje ne odbija. So mi pa ljudje, ki so že dost “pod kapo” videt taki revčeki, tako nebogljenim ranljivi, nerodni, nekateri pa tudi agresivni. Ravno zaradi tega pogleda na pijane ljudi, se sam z lahkoto kontroliram, če že spijem kak kozarček, kar je pa zelo zelo redko. Spol glede tega sploh ni pomemben, v vsakem primeru je žalostno gledat pijanega človeka, posebej če se mu to ponavlja, sicer tu in tam je lahko tudi veselo za pogledat oziroma.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Najlepša si ko sem pijan…. :))))

Antilopca a te je strah, da če bi pila bi se ti kdo preveč dopal, bil preveč lep in se ne bi mogla upirat njegovim čarom? :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

No, jaz grem z večine zabav najkasneje po 4 urah, ker ne prenesem pijanih ljudi. Če so vsi okoli tebe pod gasom, ti pa trezen, potem več nekako ne pašete skupaj. Pa ne da ne pijem nič, za novo leto že spijem kozarec šampanjca, pa poleti mi paše kakšen koktejl, tudi v petek zvečer ali soboto kakšna viski-kola. Ampak vse to je daleč od pijanosti, daleč od tega, da bi delal in govoril stvari, ki jih sicer ne.

Ko me kakšen začne spraševat, zakaj pijem brezalkoholno pijačo, mu odgovorim na identičen način: zakaj pa ti alkoholno? Ljudi to protivprašanje zmede in nehajo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider, si bom zapomnila ta nasvet. 🙂

Kako to rešiš, sem se jaz naučila kot študentka … ker sem bila naveličana vedno znova razlagati da ne, pa se potem še petnajst minut otepati, da naj vsaj poskusim…

enostavno rečeš, da boš čisto malo, vzameš kozarec, ga imaš v roki, se normalno pogovarjaš in preden greš ga točno takega kot si ga dobila, tudi odložiš na bližnjo mizo. Deluje super. Tako na študentskih žurih kot tudi na sprejemih pri velikih živinah.

Pijanost je nekaj, kar naj človek v življenje enkrat ali nekajkrat poskusi, če želi. To naj ne bi bil vsakotedenski ali celo vsakodnevni šport.

Ne maram niti vonja po alkoholu, kaj šele pijanih ljudi. Vendar če mene vprašaš, sem nedvomno bolj tolerantna do pijanih moških kot do žensk (no, pod pogovojem, da se mi ni treba z njimi osebno ukvarjati…). Zdi se mi vseeno, da naj bi ženske poosebljale neko elegantnost in gosposkost, in pijanost s tem nikakor ne gre z roko v roki. Idem za cigarete,,, Mogoče je pa to stvar moje vzgoje . da to dvoje pač k ženski ne sodi 😉

Ne samo, da se ga eni kdaj napijejo in kadijo. Tudi seksajo. Si morte mislit?


je kakšna razlika med nekom ki ne zna reči ne (ali pa se opijav vsak dan) in nekom , ki striktno zavrača alkohol , tudi ob priložnosti ko je pitje alkohola del simbolike, obredja itd( recimo ko se nazdravi na poroki, itd)…v obeh primerih se gre za dobesedeno ekstremistično stališče…ne poznam človeka in tudi vem da ne obstaja ki mu ne bi bil všeč okus alkohola, je pa seveda odvisno kaj si imela priložnost poskusiti, recimo vina, imaš takšna in drugačna, enim so všeč suha ( meni ne), polsladka, sladka ali ekstrem desertna vina ( nekako sem preričan da ga ni človeka in žensk, ki ji ne bi bil všeč 12 let star porto tawny, seveda ob primerni priložnosti in prigrizku), kislih vin ni za pit, kisline izpodjedajo značaj, trpka ga pa izoblikujejo, kot življenje…pri vinih, da ne pozabim omeniti fenomenalen okus od večine( baje da so poznavalci) šmarnice ( praviloma ima najboljši okus po 15.12 pa tja do konec februarja naslednje leto)…..sem mnenja da je pomebno da človek pije ko mu paše, ne ko mu drugi delegirajo, in da ko nekdo reče ne, je pač ne, ni potrebe po razlagi zakaj ne…nekaj drugega pa je ko potane človek žrtev lastnih prepričanj ki jih zagovarja, razume pa ne…
glede pijanih žensk pa….drži, ni gršega kot vojak z marelo in pijana ženska, ampak spet je tako, kot z starostjo, nekater ženske znajo biti presneto šarmantne in znajo skrivat leta, druge pač ne….stvar posameznika


Samo vrstni red moraš zamenjat. Eni se ga najprej napijejo, pol grejo seksat, na koncu pa še pokadijo kakega. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Samo vrstni red moraš zamenjat. Eni se ga najprej napijejo, pol grejo seksat, na koncu pa še pokadijo kakega. :))[/quote]
ko prihaja vino na mizo, odhajajo skrivnosti, velja za moške… pri ženskah pa večinoma obleka in spodnje gate)))

Samo vrstni red moraš zamenjat. Eni se ga najprej napijejo, pol grejo seksat, na koncu pa še pokadijo kakega. :))[/quote]ko prihaja vino na mizo, odhajajo skrivnosti, velja za moške… pri ženskah pa večinoma obleka in spodnje gate)))[/quote]…in potem vrstni red ali prej kadijo ali seksajo ni več relevanten podatek……

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

ni pomemben seveda da ne, sploh pa, če so akterji fejst zadeti se itak niti ne spomnijo da so seksali))

Berem tvoj podpis v tej temi, pa mi pride na misel če se ni Bukowski zmotil, verjetno je hotel napisat…)))

“Some people never get drunk. What truly horrible lives they must lead”

Ha ha..:)))

Pa sej sem že bil pijan. Ene 3-4 krat v življenju. Tako, da se mi je vrtelo. Ni fajn občutek, pa zjutraj glava boli.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close