ženska ne sme biti pijana
Se strinjam s tabo le, da finančna obremenitev ne bo rešila vzrokov zaradi katerih se ljunje opijajo ali kako drugače omamljajo. Se strinjaš?
Jaz bi dal še kakšne bolj močne droge in opojne substance na trgovske polica tam zraven kruha pa naj se pogifta vse kar se ni sposobno samo-kontrolirat 😉 Večji kot je razkorak med tabo in družbo v kateri si, večjo dozo nucaš 😉
Upam, da se Kat. ne nahaja v tvoji družbi, ker bi se potem morala zadet do daske…. 😉 😀 😀
Če ti je pri tej rosni mladosti uspelo biti že desetkrat pijana (torej ne gre za zmerno pitje alkohola), si bila potem bolj malo trezna. Nimam dobrega mnenja o ženskah, ki so pijane, ni pa res, da jih preziram. Bi pa fejst dvignila trošarine na alkohol.[/quote]
Kaj pa, če bi ponovno uvedli sežiganje na grmadah? Pijane ženske najbrž lepše gorijo. Od alkohola ponavadi pride tak plavkast ogenj.
Če ti je pri tej rosni mladosti uspelo biti že desetkrat pijana (torej ne gre za zmerno pitje alkohola), si bila potem bolj malo trezna. Nimam dobrega mnenja o ženskah, ki so pijane, ni pa res, da jih preziram. Bi pa fejst dvignila trošarine na alkohol.[/quote]
Antilopa, tvoj problem je akuten. Ne prezir, kot nikdar zadosti samohvale.
Saj alkoholiku je tudi lepo, ko je pijan. Kaj pa misliš, zakaj je tako pogosto pijan in zakaj se mu reče alkoholik? Mogoče pa lahko sebe uvrstiš med pasivne alkoholike. :))
Saj alkoholiku je tudi lepo, ko je pijan. Kaj pa misliš, zakaj je tako pogosto pijan in zakaj se mu reče alkoholik? Mogoče pa lahko sebe uvrstiš med pasivne alkoholike. :))[/quote]
[youtube]BZj2osA_8wI[/youtube]
kaj če, saj če, ko , kaj pa?, zakaj ?, kako…..kaj če, saj če, ko , kaj pa?, zakaj ?, kako…..kaj če, saj če, ko , kaj pa?, zakaj ?, kako…..kaj če, saj če, ko , kaj pa?, zakaj ?, kako…..kaj če, saj če, ko , kaj pa?, zakaj ?, kako…..kaj če, saj če, ko , kaj pa?, zakaj ?, kako…..kaj če, saj če, ko , kaj pa?, zakaj ?, kako…..kaj če, saj če, ko , kaj pa?, zakaj ?, kako…..
:)))
Če ti je pri tej rosni mladosti uspelo biti že desetkrat pijana (torej ne gre za zmerno pitje alkohola), si bila potem bolj malo trezna. Nimam dobrega mnenja o ženskah, ki so pijane, ni pa res, da jih preziram. Bi pa fejst dvignila trošarine na alkohol.[/quote]
Antilopa, čakaj… a ti to resno misliš? Da, če se ga je ženska v življenju 10x napila, da je bila bolj malo trezna? Pa daj, no, bodi resna.
Ja, hudiča, v srednji šoli smo se ga z družbo skoraj vsak vikend malo napili, se šli zabavat in se imeli prav luštno, pa ni imel nihče od nas ne takrat niti sedaj nikakršnih težav z alkoholom. In če malo skalkuriraš, boš ugotovila, da smo bili kljub temu veliko večino časa trezni.
Sedaj, leta kasneje, absolutno ne pijem, če vem, da se bom potem usedla za volan, če pa mi ni treba in je kakšna posebna priložnost pa vseeno kaj srknem. In od enega kozarčka še nisi pijan, veš. Fak, pa še kadila sem 11 let… Totalna katastrofa:))).
Sicer pa, meni osebno pijani moški in pijane ženske, ki se nimajo več pod kontrolo, zgledajo isto grdo. Ne zdi se mi sporno, če kaj spiješ na kakšnem družabnem dogodku, problem je, če gre za odvisnost.
Če ti je pri tej rosni mladosti uspelo biti že desetkrat pijana (torej ne gre za zmerno pitje alkohola), si bila potem bolj malo trezna. Nimam dobrega mnenja o ženskah, ki so pijane, ni pa res, da jih preziram. Bi pa fejst dvignila trošarine na alkohol.[/quote]
Katenjka je alkoholičarka! :))) hehe
Pogostost je en faktor alkoholizma, ampak v rednih časovnih intervalih. Drugače pa bi odvisnost definiral skozi potrebo, ki škodljivo vpliva na širša individualna in družbena področja, npr. za zadovoljevanje nekih psihičnih stisk, za reševanje osebnega nezadovoljstva, za umik (pred težavami), kot pomirjevalo, kot nadomestek za…
Če ti je pri tej rosni mladosti uspelo biti že desetkrat pijana (torej ne gre za zmerno pitje alkohola), si bila potem bolj malo trezna. Nimam dobrega mnenja o ženskah, ki so pijane, ni pa res, da jih preziram. Bi pa fejst dvignila trošarine na alkohol.[/quote]
Nič ne bom rekla, samo še enkrat bom tole prilepila:
Če si bil 10krat pijan v življenju ni to nič, še posebi ne, če se je to dogajalo v študentskih letih. Maš folk, ki je vsak petek na mrtvo pijan, praktično skoraj vsak tadrugi 20 letnik je tak, zdaj pa računaj kolikokrat so bili pijani oni.
Pandora1 [ Odgovor preko zasebnega sporočila ]
Re: ženska ne sme biti pijana new
13.04.13 13:19
Navedeno
intrudercek
tolk nor da bi osvajal Magrot-ko in Katenjko pa NE BOM NIKOLI !!!!!!!!!!
.
.
Margotka je ena od tistih redkih žensk, ki jih je vredno vsaj dobro spoznati, če že ne osvojiti. Ko boš to doumel … boš morda nehal biti nor 😀
raje nor kot Margot-ko na puklu, vam jo prepuscam z velikim veseljem
.
.
Ah nikar…
Še tole: povprečno sem pijana enkrat na leto, toliko o moji rosni mladosti. Zadnjič sem bila za novo leto oz po novem letu, ko sem po kakem tednu v ljubljani jedla vso tisto pecivo, kamor sem ne čisto po pomoti dala preveč ruma. Predzadnjič sem bila na robijevem pikniku, ko sem spila dve pivi, čeprav sem potem, ko je bilo že pač žal prepozno, opazila, da gostitelji sploh niso pili, čerav je (posebno laško)pivo naenkrat izginilo… no kako grdo a ne…
še vedno se čudim, kako izjemni so nekateri vrli slovenci…kje so tiste žene, ki nemo tolerirajo alkoholizem svojih mož in ga vzpodbijajo s tem, ko se apatične in zlovoljne zredijo za 20 kil in sta tako drug drugemu potuha… ali tiste, ki raje vidijo, da gre moški v gostilno, ker to pomeni da ne bo šel k drugi… kje so tisti, ki dajejo otrokom dojenčkom šnops v čaj, da bi otroci spali,… to so problemi zaradi alkoholizma, pitje alkohola je del naše tradicije, da se je izrodila, je krivo tudi take vrste čistunstvo… pa brez zamere antilopa.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Glej intruderček, mene nič ne moti, da si ti stari rocker, ker si čisto prikupno otročji po duši… tako da če se znebiš svojih kompleksov glede let, lahko greva kdaj v gore nad tvojim mestom..če le hodiš po tem svetu ali je bila to pretveza??
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.