Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ženska ne sme biti pijana

ženska ne sme biti pijana

Sem vedno v pravem trenutku, neopazno dva ali tri potegnil k sebi v grmovje :-))[/quote]Hja pa saj nisi s štajerske niti z dolenjske.. kako je to mogoče?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Sem vedno v pravem trenutku, neopazno dva ali tri potegnil k sebi v grmovje :-))[/quote]
ne boš menda rekel, da si v želji da obdržiš neomadeževano podobo , moral na skrivaj piti v grmovju?)))

Navedeno
intrudercek
kat_enka
to bi ti pasal, da bi hranil tvoje slike
sicer si pa na slikah breez glave – tako kot v lajfu
.
.

Glej intruderček, mene nič ne moti, da si ti stari rocker, ker si čisto prikupno otročji po duši… tako da če se znebiš svojih kompleksov glede let, lahko greva kdaj v gore nad tvojim mestom..če le hodiš po tem svetu ali je bila to pretveza??

ko bos tam nekje cez 10 let koncno koncala studij, se pa oglasi
do takrat pa ne bo nic, “stari roker” noce bit kriv, ker ti sola ne gre

“Katenjka, ne bodi rogovila!”


Ni samo izginilo, še premalo ga je bilo. 🙂

Gostitelji pa res ne pijemo. saj sem to napisal, da sem spil kar sem mislil spiti. 🙂 Pred leti…..

Sem vedno v pravem trenutku, neopazno dva ali tri potegnil k sebi v grmovje :-))[/quote]Hja pa saj nisi s štajerske niti z dolenjske.. kako je to mogoče?[/quote]

Opazovanje izza grmovja človeka zažeja :-))

Sem vedno v pravem trenutku, neopazno dva ali tri potegnil k sebi v grmovje :-))[/quote]
ne boš menda rekel, da si v želji da obdržiš neomadeževano podobo , moral na skrivaj piti v grmovju?)))[/quote]

Ne. Samo sem rekel, da se ga ne bom udeležil, vseeno pa bom nekje izza grmovja opazoval dogajanje :-))


ne boš menda rekel, da si v želji da obdržiš neomadeževano podobo , moral na skrivaj piti v grmovju?)))[/quote]

Ne. Samo sem rekel, da se ga ne bom udeležil, vseeno pa bom nekje izza grmovja opazoval dogajanje :-))[/quote]
a, fetišist))) kot je nekoč rekel en moj kolega, včeraj sem pa videl enega vojažerja, jaz pa, saj jih je polno na cesti, on pa, a res, nisem vedel, sem milsil da se bolj skrivajo po grmovjih)))

Opažam, da so se nekatere ženske razhudile zaradi mojega komentarja zgoraj. Drage moje, to ni potrebno. Srečo imate, da večini današnjih moških ni pomembno, ali je ženska pijana ali trezna ter kakšna je njena preteklost. Nekoč se je od ženske pričakovalo, da bo v javnosti “dama”, zdaj se očitno ne več. Vem, da sem konzervativna, ampak še vedno mislim, da ženski ne koristi nobena titula in tudi ne fancy obleka, če je bila prejšnji večer pijana ko čep.

Sicer pa, dokler v vinjenem stanju ne sedate za volan, mi je vseeno.

Še to, Katenjko smatram za zelo brihtno in čutečo žensko. Glede na to, da so vsi (ki jo poznajo) rekli, da je dokaj zadržana, me je tisto, kar je napisala zgoraj, rahlo presenetilo. Ona bi morala ostati taka kot je in ne zaradi ugajanja okolici spremeniti način obnašanja. Ravno to, da je samosvoja, je pri njej najbolj simpatično in naj še naprej gradi na tem.

Antilopa, hvala enako, tudi jaz te smatram za takšno kot ti mene :)))) Zato me je nekoliko začudilo, da z nekim užaljenim razočaranjem pišeš, da ženska ni več taka, kot (je nekoč) velja(lo) za damo, sem vendar mislila, da je tvoja zgodovina in sedanjost takšna zaradi tebe same, ne pa zaradi tradicionalnih prepričanj družbe in težnji po posnemanju mnenj forumskim posameznikov, ki zagovarjajo žensko milino, saj veš koga mislim, ali ne pač :)))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Antilopa, hvala enako, tudi jaz te smatram za takšno kot ti mene :)))) Zato me je nekoliko začudilo, da z nekim užaljenim razočaranjem pišeš, da ženska ni več taka, kot (je nekoč) velja(lo) za damo, sem vendar mislila, da je tvoja zgodovina in sedanjost takšna zaradi tebe same, ne pa zaradi tradicionalnih prepričanj družbe in težnji po posnemanju mnenj forumskim posameznikov, ki zagovarjajo žensko milino, saj veš koga mislim, ali ne pač :)))))[/quote]

Ne, ni nevarnosti, da bi posnemala dotično osebo. :)) Sicer pa, jaz sem daleč od miline, ki jo on pričakuje od ženske. :))

Antilopa, hvala enako, tudi jaz te smatram za takšno kot ti mene :)))) Zato me je nekoliko začudilo, da z nekim užaljenim razočaranjem pišeš, da ženska ni več taka, kot (je nekoč) velja(lo) za damo, sem vendar mislila, da je tvoja zgodovina in sedanjost takšna zaradi tebe same, ne pa zaradi tradicionalnih prepričanj družbe in težnji po posnemanju mnenj forumskim posameznikov, ki zagovarjajo žensko milino, saj veš koga mislim, ali ne pač :)))))[/quote]

Ne, ni nevarnosti, da bi posnemala dotično osebo. :)) Sicer pa, jaz sem daleč od miline, ki jo on pričakuje od ženske. :))[/quote]Antilopa, jaz bi bila tvoja prijateljica, midve se razumeva brez besed :)))) pa saj menda ne gre za tistega, ki je bil subjekt najinega spora in nato najine kratkotrajne sprave.. zakaj že se sedaj ne razumeva več :)))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ne, ni nevarnosti, da bi posnemala dotično osebo. :)) Sicer pa, jaz sem daleč od miline, ki jo on pričakuje od ženske. :))[/quote]Antilopa, jaz bi bila tvoja prijateljica, midve se razumeva brez besed :)))) pa saj menda ne gre za tistega, ki je bil subjekt najinega spora in nato najine kratkotrajne sprave.. zakaj že se sedaj ne razumeva več :)))))[/quote]

Jaz nimam občutka, da se s tabo ne bi razumela.

Antilopa, jaz bi bila tvoja prijateljica, midve se razumeva brez besed :)))) pa saj menda ne gre za tistega, ki je bil subjekt najinega spora in nato najine kratkotrajne sprave.. zakaj že se sedaj ne razumeva več :)))))[/quote]

Jaz nimam občutka, da se s tabo ne bi razumela.[/quote]Mogoče je treba vprašati njega, on je na hantle…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Antilopa, jaz bi bila tvoja prijateljica, midve se razumeva brez besed :)))) pa saj menda ne gre za tistega, ki je bil subjekt najinega spora in nato najine kratkotrajne sprave.. zakaj že se sedaj ne razumeva več :)))))[/quote]

Jaz nimam občutka, da se s tabo ne bi razumela.[/quote]

2 ženski in 1 moški = ne razumevanje med ženskama :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, tole je samo zate. Glej od 3:30 naprej. :)))

http://www.youtube.com/watch?v=JYv6gLgx7l8

Matjažko, tole je samo zate. Glej od 3:30 naprej. :)))

http://www.youtube.com/watch?v=JYv6gLgx7l8%5B/quote%5D

Katera si ti in katera je Katenjka? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kar ti sam izberi. :))

Mami te je mal na krivo postrigla na tem avatarju.

Kar ti sam izberi. :))

Mami te je mal na krivo postrigla na tem avatarju.[/quote]

Ne vem, katera od vaju je bolj vražja. heheh
Antilopa, če znaš s škarjami rokovati, popravi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Prosi boga, da takrat, ko bom imela škarje v rokah, ne bom pijana. Ker lahko odrežem na napačnem koncu. :)))

Mah, pri lasih ni nevarno, če mi par centimetrov po nerodnosti škrcneš stran, če bi s škarjami zašla kam nižje, kjer pa ne visi stran zgolj nekaj centimetrov, tam bi bilo bolj nevarno. :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Mah, pri lasih ni nevarno, če mi par centimetrov po nerodnosti škrcneš stran, če bi s škarjami zašla kam nižje, kjer pa ne visi stran zgolj nekaj centimetrov, tam bi bilo bolj nevarno. :))))[/quote]

Ah, saj si mislila “oni konec”. Potem bi te moral res hudo razjeziti, da bi pikirala tako nizko. hahha 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

najboljši paper je “šnops_pa_per” .. pa še pisati nanj ni treba

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


zakaj pa ne sme bit pijana? nič mi ni jasno!?

Boleča tema je ta alkohol za marsikoga…
Verjetno ni družine (vsaj širše) ne, kjer ne bi našli nekoga, ki je rad pregloboko v kozarec pogledal…
Potem se pa na forumih zastavljajo taka vprašanja in dobi marsikak tak odgovor.
Fajn je, da se pri sebi preveri, kak je moj odnos do alkohola, od kod mi to izhaja, zakaj tako čutim, zakaj potrebujem mnenje drugih? Ne bi rekla, da kar tako za brezveze.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close