Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Samske ženske

Samske ženske

Opažam, da je vse več samskih žensk nad 30. Sicer pravijo, da bi rade imele fante pa postavljajo nerazumne pogoje.
Vse bi imele izobražene tipe, ki veliko potujejo, ki so v pravi kondiciji, preveč športat pa ne smejo, morajo biti pametni, razgledani, če živijo pri starših odpadejo. Če nimajo svojega fleta odpadejo. Saj ni čudno, da so samske, če pa postavljajo 101 in en pogoj.

Imaš prav, po drugi strani pa mora bit moški, ki nima vsega tega, dovolj siguren vase in ji pokazat, da potrebuje pred vsem tem predvsem nekaj drugega, ne pa da kar zbeži, ko zagleda te pogoje. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, moški mora biti fit in lep,a mpak ne sme plezat, ne sme letet… same kvazi športnice. Vse samo fitnes, aeorobika, finoča.

Če ti že v osnovi namigne, da ne mara tipa, ki ne potuje? Kaj potem češ?
Ali pa, če ti v osnovi namigne, da pričakuje, da imša službo pa si brez službe?

če tip pri 40-ih nima lastnega bivališča je res neki narobe z njim v kolikor ima vsaj 800€ plače in to, da ženska vzame moškega k sebi domov je že mal kastracije zanj
izobražena in razgledana si pač išče sebi enakega, kr je normalno

moški pri starših pa – lepo te prosim no – škoda tipkovnice

iščeš sebi primerno, kar pomeni enako ali več, nikakor pa ne manj

ni nujno nekoga imet, če pa že, potem pa to kar želi vsaka posameznica

tolažilne nagrade pobirat je pa mogoče bl za moške, da majo malo za sproti…. ženske, ki iščejo stalnost pa raje počakajo


Bog ne daj, da službo izgubiš, ko si poročen. Ali pa so takrat te stvari že dovoljene pa samo na začetku išemo ideal?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Eh, o čem jaz govorim Marko?
Če moški nima službe, nima šans pri ženskah. Če nima diplome očitno tudi ne. Če stanuje pri starših spet ne. Aleksandra je vse to potrdila.

Za samsko 30-letnico je primeren samski 40-letnik. In kaj naj si ona počne s 40-letnikom, ki nič nima?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ženska z diplomo, magisterijem, doktoratom pač ni preveč navdušena nad nekom s poklicno šolo. Saj ne rečem, da so vsi s poklicno šolo slabi. To ne drži. Ampak v OŠ se spomnim, da so šli na poklicne le na večji luzerji. POtem pa te kar nekak odbije, če slišiš, da ima le poklicno šolo.
Med starejšimi moški, ki imajo poklicno šolo, je veliko razgeldanih, pametnih. Današnja mladina pa je drugačna, na poklicne gred res ta največji luzerji ali pa tisti, ki se res težko učijo (teh ne mečem med luzerje). Na poklicnih šolah se potem dogaja mamila, popivanja, žuranja… v glavnem samo bluzenje. In potem se avtomatsko ženske bojimo takih moških.
Saj tudi, če iščete obrtnike vidite, da je res. Starejši obrtniki so sposobni, resni. Med mlajšimi, ki so končali poklicne šole težko najdeš koga sposobnega. Vse nekaj kadi, pije, dela pa bolj malo.

Da je pa moški brez službe, to pa tudi ni dobrodošlo. Ženska si pač ne želi nekoga, ki ga bo morala preživljat. Ponavadi si iščemo koga s podobnim standardom.

Problem je, ko ljubezen iščemo z nekimi zahtevami, ki jih sami ne moremo izpolnit ali pa človeka sodimo po nekih “dosežkih”, preden ga spoznamo. Ne vem, kakšno varnost ženski daje diploma moškega, ko pa je lahko vse kaj drugega narobe pri tem moškem. Poleg tega sama diploma še ne pomeni prav veliko. Nekdo z diplomo je še vedno lahko nesposoben poiskati si službo, medtem ko si jo lahko nekdo brez nje, prej poišče s sovjo iznadljivostjo. Seveda tudi diploma ne pomeni, da je nesposoben.
Ljudi ocenjuje(mo) veliko veliko prehitro po nekih etiketah in jih pospravljamo v neke predalčke. Pri tem pa itak najprej samo sebe prikrajšamo, medtem ko drugim s svojim popačenim pogledom na svet prikrajšamo muke, da mu ne bo treba prenašati naših nerazumnih pričakovanj. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ne posplošuj !

rekla sem, da vsak išče sebi primerno. osebno mi diploma ne pomeni nič. pomembno mi je, da je nekdo razgledan, da se lahko pogovarjam z njim. odrasli ljudje ne sodijo k staršem. tam so otroci in taki k niso sposobni skrbet zase. tak k zase ni sposoben skrbet zame ni.

dobro preberi zdej :))))

Spider, 30letnica se zanima za recimo 35 letnika, ne za 40 letnika. Za 40letnika se zanimajo ženske 35+.

o mater, kje si pa to prebral zdej :)))))))

kaka nova knjiga ala – iskanje partnerja za telebane :))))))??

Če si tipi pri 40 domišljajo, da so zanje idealne 30-letnice, potem me ne čudi, da jamrajo po forumih.

Počakaj še par let… Ko ženske prestopijo 35 let, in jim v glavi klikne da tako pač ne gre naprej, vzamejo vsakega luzerja… Tudi tebe bodo…

Ne, za telebane, za Spiderja, ker si domšilja, da bodo 10 let mlajše letale za njim. Verjetno misli, da bodo pri njegovih 50ih letale 35letnice za njim 🙂

običajno naj ljubezen ne bi izbirala po podatkih v osebni, to da se eni lepše vidijo koker so v resnici je pa stara zgodba že :))))

Tudi podatki v osebni so pomembni. 20 letniki me že dolgo ne zanimajo več recimo.
Spider pa je že kar nekaj postov napisal o prežvečenih 30letnicah. Domnevam, da je on prežvečen 40 letnik, ki ga zavračajo vse te po njegovem prežvečene 30 letnice, ker pač gledajo predvsem tja do 35 let.

Službo zdaj imam. Stanovanja nimam. In imam končano srednjo šolo, ampak za vse te dame je to luzersko.
Zanimivo, da vse te samske dame, vse imajo diplome pa jim to nič ne pomaga. Poznam kup samskih žensk, vse diplomirane, vse dobre službe. Samo partnerstvo pa jim ne laufa. Ženske s SŠ pa nimajo težav, nobena samska.
Tiste z diplome pač ne marajo moških z manj šole. Zato pa ostajajo samske, njihove kolegice z manj šole pa nimajo teh težav.
Kar ozrite se okrog. Vse samske so izobraženke, med manj izobraženimi pa ni težav s samskostjo.

dober, zdej smo konkretno nanjga tole preusmerili, oz si ti :))))

-eni tipi se pač vidijo boljši in lepši koker so, se ne starajo…
-nimajo kej dost pokazat in loh očarajo s tem sam nižje po rangu
-nimajo izkušenj v spolnosti oz potenciala, pa pol spet iščejo zelene ženske, ki jim ne bojo prehitro odpovedale gostoljubnosti ker mislijo da je frajer

za kej več rabi pa človek poleg tega, da je poln sebe še kaj – za to sposobnih je pa žal premalo moških

dej za začetek povej kok si star

O zdaj pa razumem zakaj so eni tipi še v zrelih letih tako zagreti za mladenke :). Po več let mlajših gledajo, bolj so neizkušeni,manj imajo pokazat… zato pa iščejo zelenke. Vse razumem :)))


Saj se tud to dogaja in v tem ne vidim nič napačnega, dokler se dva ujameta.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zakaj potem gledaš izobraženke, očitno so manj izobražene boljši partnerski material?

po moje je tale fant strašno mlad, ker take strelja, da ma ziher ene 25 let

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close