znaki, ki kažejo na slabega moškega :)
Am, jaz se ne zapletam s slabimi ženskami. Morda se pa ti vrtiš okoli slabih moških ?[/quote]
Glede na to kar pišeš je več kot očitno, da še nisi imel opravka z ok ženskami. Tako negativno mnenje o ženskah kot ga imaš ti, ima lahko samo nekdo, ki so ga vse ženske zavrnile ali pa se zapleta s samo slabimi ženskami.
Jaz imam o moških dobro mnenje. Obstaja dosti slabih moških, amapk se jih izogibam. Raje sem v družbi ok moških in zato imam tudi dobro mnenje o njih. Pač dobre izkušnje z moškimi.
Am, jaz se ne zapletam s slabimi ženskami. Morda se pa ti vrtiš okoli slabih moških ?[/quote]
Glede na to kar pišeš je več kot očitno, da še nisi imel opravka z ok ženskami. Tako negativno mnenje o ženskah kot ga imaš ti, ima lahko samo nekdo, ki so ga vse ženske zavrnile ali pa se zapleta s samo slabimi ženskami.
Jaz imam o moških dobro mnenje. Obstaja dosti slabih moških, amapk se jih izogibam. Raje sem v družbi ok moških in zato imam tudi dobro mnenje o njih. Pač dobre izkušnje z moškimi.[/quote]
Zapletati se z enimi ali drugimi oz po drugi strani poznati razliko med enimi in drugimi…
med tem dvema pojmoma obstaja prepad, ki ga očitno ne ločiš…
EnTip, jaz nisem sovražno nastrojena proti nasprotnemu spolu. Če je moški slab preprosto nisem v njegovi družbi in to je to. Zakaj bi bila, če je pa dosti dobrih moških?
Kdorkoli, ne glede na spol, vidi samo slabo v nasprotnem spolu, ima sam težave. Ni nasprotni spol slab,ampak je s to osebo nekaj narobe. Velja tako za Ž, ki trdijo, da so vsi moški slabi kot za M, ki to trdijo za ženske.
Še vedno ne razumeš… da spoznaš kakšen je kdo, moraš z osebo pridet v STIK. Jo spoznat. Na čelu ali v OI nikomur ne piše kakšen je. Ko človeka spoznaš pa se odločiš ali nadaljuješ ali ne.
Tako kot ti morajo najbrž enako storiti tudi drugi. Ne vem zakaj se obešaš na poste v katerih eni pišejo kakšne so ženske… ni nujno da je z njimi v vezi, le pomeni da jih je spoznal. Kot ti… kapiš???
Jaz nimam slabega mišljenja o ženskah, govoriš kar nekaj na pamet. Očitno imaš preveč prostega časa, da si lahko potem takšne bolane stvari zmišljuješ. Bi prej rekel, da si ti napadalno nastrojena do nas moških, ki ne bi bili kar z vsako. Če imate lahko vi neke standarde, potem jih lahko imamo tudi mi moški. Vseeno pa se mi zdi, da nekateri, predvsem nekaterE, ne stojite na realnih tleh in imata PREvisoka pričakovanja, ki so že na meji nenormalnega. Me sploh ne čudi, da vas je večina žensk tu na forumu samskih, seksale pa verjetno tudi niste že najmanj 10 let. Od tu pa gredo potem takšne frustracije in pa jeza do nedolžnih uporabnikov, ki vam ne želijo prav nič slabega.
Ne izpolnjujem nobenega od naštetih kriterijev in se NE sekiram :P[/quote]
žal mi je zate, da se niti ne vidiš v prvi točki (oziroma jo po tvojih kriterijih ne dosegaš), ki je osnova vsakega normalno uspešnega notranjega razvoja[/quote]
Ulalala, nisem vedela, da sem na teh straneh izbrana referenčna persona, da je zaradi vsebine mojega kracanja, danes slab dan za mon. Priznam, sem velika nesamozavestna odvisnica. Poznaš kakšnega inštruktorja, tečajnika, da bi me usposobil prve točke? Pa potem počasi prešaltam na naslednje 😛
Sem že zadnjič razložil. Ženske boste, če ne boste hotele ostati samske, seveda, vzeti take, kot je Matkič. Ker alternativa so vam samo taki, ki so slabši od Matkiča, nimajo službe itd.
Taki, kot sem jaz niso alternativa, ker nočejo zveze. Taki, kot je Dater niso alternativa, ker imajo vsak mesec drugo. Pa o čem ve sanjate , pravzaprav?
Tako da, dobro berite Matkiča, ki je tipični predstavnik svoje generacije. Pravzaprav kar malo boljši od tipičnega, saj ima službo, čeprav živi v slovenski provinci.
O vseh ostalih, ki so bolj primerni, zaželeni in tudi željni, predvsem pa starejši (modrejši). 😉
Forum je zaprt za komentiranje.