Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek znaki, ki kažejo na slabega moškega :)

znaki, ki kažejo na slabega moškega :)

Očitno je to edini način, da izpadeš na tem forumu kot car, da nekoga označiš za nezrelega fantiča. Samo se bolj nagibam k temu, da je to spet eden od tistih uporabnikov, ki nas vsakodnevno berejo in spreminjajo vzdevke. Skratka bumbar si izpadel, ker nama nisi zmogel zaupat ime gostilne.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

točno tak…. ampak saj bo… ziher tale tip pride gor pod 20timi vzdevki ….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Napisal sem že. Samooklicani pridni, normalni in kar je še visokoletečih samooznačb brez kritja, vzbudite pozornost samo tako, da se začnete vtikovat v uporabnike, katerih mnenja so označena kot “sporna. Pa še vedno se ženske tu gor raje kregajo z “nenormalnimi”, samooklicani “normalni” dobite le kakšno paušalno pohvalo, da ste vredu.

In jovo na novo bodo sem prihala ženske se zgražat na mnenji Matkiča, 100-krat bodo napisale, da ne bi imele nič s takim, kot je on, kregale se bodo z njim…To je pač adrenalin, ki ga ženske nehote iščejo. Kontakt z “napačnimi” moškimi. Samooklicani normalneži jih očitno bolj kot ne dolgočasite, ker ste tako prekleto…razumevajoči, pridni, resni, brez smisla za humor..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Imamo trio adijo.
Matkič – doma v hotelu mama, seksa v otroški sobici
SPider – ne najde kondoma za svojega pitona, ter leta joka za virtualno žensko, ker ga je pustila, preden sta se srečala
Sadni – ta pa samo občuduje pajka

hvala… novi fen triota….

upam da ti dajemo smisel lajfu in pisanju na monu

bahahahaha

PS: je to tvoj sedmi ali osmi vzdevek?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Tako je in vi svirate, kot mi plešemo. Naši posti so najbolj brani, najbolj kritizirani, ob njih dosegate orgazme zgražanja.

Vi normalneži ste samo lutke v rokah nas nenormalnih, ki vaše zgražanje aktiviramo, kadar se nam zazdi in vam nabijemo pulz.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Plešete kot mi sviramo, kajpak, lapsus.:)

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

samo tole me je pa spravlo smeh ej 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


To si pa kar lepo napisal. Le tisto v zvezi s humorjem velja predvsem zate. :))
Mnenje nobeno ni sporno. Sporen je lahko kvečjemu način komuniciranja, besednjak in sodbe. Razlikovati je tudi potrebno med hecati se in misliti resno.
Vsak vzbudi pozornost na svoj način. Pozabil pa si nekaj Spider. Ne iščejo vse ženske tega adrenalina, ki ga ti omenjaš. Zato se tiste tudi ne oglašajo. Če nekaj ne vidiš, še ne pomeni, da ne obstaja. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

samo tole me je pa spravlo smeh ej :D[/quote]

Ups, napaka, tudi matkič se klanja pajku. Res te povezani med sabo. Saj vi ne rabite žensk, vi trije ste samozadostni, če ste skupaj.

Sej ne morem verjeti, ampak…Mislim, da je bilo jasno, da komentiram ženske, ki pridno prihajajo sem se zgražat nad Matkičem, Sadnim, mano…

Ne morem verjeti, koliko energije porabijo za zgražanje okoli nas, namesto, d abi aktivirale kakšnega samooklicanega normalneža, ki tukaj vsake toliko odpre temo “kako naj dobim žensko” in mu pustile, d ajih pelje na sluzast zmenek.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

samo tole me je pa spravlo smeh ej :D[/quote]

Ups, napaka, tudi matkič se klanja pajku. Res te povezani med sabo. Saj vi ne rabite žensk, vi trije ste samozadostni, če ste skupaj.[/quote]

še vedno smo vsak za sebe ene milijardo krat bolši od luzerja ali luzerke ki pride pisat na mon samo zaradi nas pod nekim skritim random nikom

se vidi da smo mi trije dovolj razloga da prideš pisarit na MON KONTRA nam

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Mogoče pa ni bil. Podzavest je včasih zoprna stvar. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sej ne morem verjeti, ampak…Mislim, da je bilo jasno, da komentiram ženske, ki pridno prihajajo sem se zgražat nad Matkičem, Sadnim, mano…

Ne morem verjeti, koliko energije porabijo za zgražanje okoli nas, namesto, d abi aktivirale kakšnega samooklicanega normalneža, ki tukaj vsake toliko odpre temo “kako naj dobim žensko” in mu pustile, d ajih pelje na sluzast zmenek.[/quote]
Kaj pa vem, če hodijo sem sploh iskat koga. A ti hodiš?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


[/quote]
Mene zanima, če mi lahko kdo od vas pove vsaj eno skupno točko, ki jo naj bi imel jaz s Spiderjem, ali pa Matkićem, razen tega, da smo vsi proti veri, pa da ne prebavljamo tradicionalistov, ki nam vsiljujejo svoj način življenja ? Ker btw, takšnih primerov imaš še na milione. Precej bolano se mi zdi, da če nekaj napiše nekdo drug, da potem to avtomatsko velja tudi zame. Drugič dvakrat premisli koga tlačiš v drek, pa lepo bi bilo, če zraven prilepiš še kakšen dokaz, ne pa da govoriš kar nekaj na pamet, retardiranec.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ne dvomim v to, da ima trio adijo poln nabiralnik zasebne pošte žensk, ki jih pecajo. Vse ženske so nore na vas tri. V to sploh ne dvomim.


Tako pa karma deluje. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

1. Ne pecam tu gor nobene ženske.

2. redno dobivam zasebna sporočila uporabnic ženskega spola, ki me ponavadiji pohvalijo za kakšno moje mnenje , ali kaj podobnega.

Tako, veselo zgražanje dalje, luzers.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Moj je res poln, klikajo me pa kar same od sebe, kar pa lahko tudi dokažem, če je potrebno. U mad bro ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Marko, spet me sprašuješ bedarije. Zakaj? Zakaj??

Samske iskalke trdijo, d aiščejo in da normalnih ni. Hej, veš kaj to pomeni? Če normalnih ni, tudi vas samooklicanih normalnežev, očitno ne prepoznajo kot normalnih..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


[/quote]
Mene zanima, če mi lahko kdo od vas pove vsaj eno skupno točko, ki jo naj bi imel jaz s Spiderjem, ali pa Matkićem, razen tega, da smo vsi proti veri, pa da ne prebavljamo tradicionalistov, ki nam vsiljujejo svoj način življenja ? Ker btw, takšnih primerov imaš še na milione. Precej bolano se mi zdi, da če nekaj napiše nekdo drug, da potem to avtomatsko velja tudi zame. Drugič dvakrat premisli koga tlačiš v drek, pa lepo bi bilo, če zraven prilepiš še kakšen dokaz, ne pa da govoriš kar nekaj na pamet, retardiranec.[/quote]

pa saj jim ni za zamerit…

Oni pač mislijo da smo mi enaki oz. verjetno kdo tu misli da je to celo ena in ista oseba….

Itak je evidentno da se tudi v čemer ne strinjamo ampak ker noben od nas ne mara takih tradicionalistov in vere… in ker napišemo brez obzira bi kdo dejal, nas pač mečejo v isti koš…

Ker čim ti napišeš da se strinjaš al pa da mam jaz prav, si ze moj fen za njih in obratno, enako velja če se spider strinja z nečemer od naju ali midva z njim… pol smo ze feni in kaj jaz vem kaj še vse…

podlago za take dokaze pa iaščejo pri sebi ko omedlijo ko vidijo justina Bieberja …

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Jaz sploh nisem nikoli trdil, da ne maram tradicionalnežev. Jaz sovražim samo tisto vrsto tradicionalnežev, ki nas venomir opozarjajo in posiljujejo s svojimi teorijami kaj je prav in kaj ni, potem nas pa še zmerjajo z mamini sinčki ipd zlajnanimi forami. Verjetno so samo ljubosumni na nas, ker živimo tako, kot nam paše, oni pa tega niso zmožni. Drugače si res ne znam razlagat…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

vočko, še 100x ponovi mantro pa boš začel verjeti …svojim nebulozam))


Jaz sploh nisem nikoli trdil, da ne maram tradicionalnežev. Jaz sovražim samo tisto vrsto tradicionalnežev, ki nas venomir opozarjajo in posiljujejo s svojimi teorijami kaj je prav in kaj ni, potem nas pa še zmerjajo z mamini sinčki ipd zlajnanimi forami. Verjetno so samo ljubosumni na nas, ker živimo tako, kot nam paše, oni pa tega niso zmožni. Drugače si res ne znam razlagat…[/quote]

saj če sem pošten so to skorajda vsi 😛

redkokateri tradicionalnez je taki ki čisto nič ne posiljuje okolice s svojim tradicionalizmom…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Ti pa pejt Biblijo brat naprej. Verjetno edina knjiga, ki si jo prebral v življenju, če ne bi ziher dokončal srednjo šolo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close