Ženske MŽ čveka 3
A da ja? 😮
Aja, pa hvala za nasvet, brez tebe najbrž ne bi vedela, da nismo vsi za vse in da ni vsak za nas. 🙂 No, pa šalo na stran… Obstaja kar nekaj ljudi, za katere si tudi slučajno ne želim, da bi jim bila všeč. In – če velja, da se družimo s sebi podobnimi – bi bila najbrž zelo zaskrbljena, kaj je narobe z mano, če sem všeč takim, ki so zaradi svojih lastnosti totalno ven iz mojega vesolja…
Pa še to, ker sem vezana, in ker sem s partnerjem zaenkrat zadovoljna, nimam nobene želje po tem, da bi se še “nekdo našel”.
za naslednjo ocenjevalno obdobje predlagam še eno oceno:
STANJE: še išče, se še nastavlja, že ponuja
sicer pa: dobro zadeto glede na (omembe vredna) tipkanja posameznic na Ž-M Čveku
Ja ful ki zamujam! :)[/quote]
Ja ogromno zamujaš res je :))[/quote]
Seveda, biti ljubica komurkoli, še posebej pa tebi, je res izjemna karierna priložnost za vsako žensko. Ma kaj karierna, življenjska! Pa tudi eno ogromno spoštovanje do žensk se skriva v tem. Biti ljubica. Ma kaj češ lepšega! Jackpot!
Če že izzivaš…pa naj bo ena zate:))
Seba pod koutrom se pritajeno slini,
ko sanja mokre sanje o Bikini.
Sanja kako si tečeta nasproti na peščeni plaži,
od grešnih mislih mu pokončen je kot vojak na straži.
Kot Pamela iz obalne straže v počasnem posnetku Bikini teče,
ko sliši ptičje petje se Sebi svet ustavi, vzneseno ljubim te, ji reče.
Živim le zate ji šepeče, Sebo ena sama je milina
budilka zazvoni, od sanj ostala je le še oteklina….
Če že izzivaš…pa naj bo ena zate:))
Seba pod koutrom se pritajeno slini,
ko sanja mokre sanje o Bikini.
Sanja kako si tečeta nasproti na peščeni plaži,
od grešnih mislih mu pokončen je kot vojak na straži.
Kot Pamela iz obalne straže v počasnem posnetku Bikini teče,
ko sliši ptičje petje se Sebi svet ustavi, vzneseno ljubim te, ji reče.
Živim le zate ji šepeče, Sebo ena sama je milina
budilka zazvoni, od sanj ostala je le še oteklina….[/quote]
Hahaha poet ja ti jih pa tud pihneš no haha 😀 😀
No ja res le ena je bikini a jaz zanjo nisem eden in edini.
Mož nad njo kontrolo ima pa sebata ne mara ne pozna.
Vseeno mislim, da sva si usojena jaz in ona brez moža.
Naj ostane na tuji celini pa jaz in ona sva v tu v tišini.
Še sreča da sedaj ne bere, ker potem zmeraj me nadere.
Joj jih bom slišal zdej : )))
Forum je zaprt za komentiranje.