Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ŽELJE

ŽELJE


Tudi Metka ga je našla…Predvidevam, da je moški, ne pa fant. 🙂


Obstajajo ženske, ki imajo veliko željo in jim eden ni dovolj. :)))
Upanje za Matjažka zato vedno obstaja. :)[/quote]

Enim pa je še ena ženska preveč! 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Težko bi rekla da so samo starši tisti oz. vzgoja. Pa spet ne samo moj partner. In vsekakor nisem sama tista.
Ampak nekaj pa si upam trdit. Marsikdo ti lahko “odpre” oči, (ne)vidiš pa sam. Ali če povem manj filozofsko, na primeru, ljudje smo polni predsodkov, verjamemo, da osebe, ki ni po pravilih neke splošne prepričanosti (teža, velikost, izobrazba…) ne moremo imeti radi. Še več, da imamo lahko radi samo tisto osebo, ki je po nekih naših prepričanjih. In potem takšno osebo srečamo, z njo stkemo odnos, in … še vedno ne ljubimo. In tako naprej, vedno znova. Življenje ves čas razlaga, kaj je resnica, oz. kaj je laž, (določeni) ljudje pa tega še vedno nočejo videt.


Ti verjamem.
Če bi pa jaz omenjenega moškega lahko imela rada, kar se kg tiče, bi rekla ja. Kar se cm tiče, pa ne vem. Ne bi bil “problem” glede kg v njem (ne bi bila njegova sprememba to), ampak v meni. Torej, da bi jaz bila tista, ki bi se zredila. Saj tako je bilo mišljeno, kajne. Da ima on neko “normalno” težo, jaz pa preveč, kajne. Potem je bolj primerno tisto vprašanje, če bi me on imel še vedno rad.
Sicer pa občutke lahko čutiš tudi ko si sam s sabo in niso nujno pogojeni s prisotnostjo druge osebe ali dejanj ali… Tudi srečo. Mir. Ljubezen.

Sicer pa,

ko smo bili majhni(otroci), smo imeli radi osebe, ki so bili 50 in več kg težji in 100 in več cm večji od nas. Zakaj zdaj ne bi mogli imeti radi takšne osebe.
Saj si mislim odgovor, me pa zanima, kaj drugi mislite.

Ženske imajo v živo tolk ponudb, da je čista zguba časa, če jih probaš nekaj pecat preko oglasa.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zakaj bi nekdo, ki mu gre dobro, pisal oglase?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Ne, svoje “finte” stresejo iz levega rokava, cel kup pa jih imajo še v desnem. Ampak jim ni za zamerit. Ker so dobre “finte”. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pa kaj ste nori, iz ene tako preproste teme ste naredili 5 strani dolgo klobaso.

A se res ne morete zadržati in preprosto zaželeti, da bi se človeku uresničilo tisto kar si želi.

Zase si želim zdravja, dokler bom zdrav bom srečen ostalo pa bo že samo od sebe prišlo,
Mir v naši državi, da bi lopove zaprli, narodu pa dvignili standard. Nič ali pa čim manj naravnih nesreč.

Aja pa še ena skromna želaj samo zame. En velik kup, tako velik, da ga nikoli ne zmanjka, res orgromen kup denarja. Vzamem EUR, GBP, USD, JPY, CHF, AUD, CAD. No tudi par ton zlata se ne bi branil 🙂

No saj lepo… ampak skromen pa nisi. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Mi ti bomo kljub vsej tej klobasi dovolili, da se ti vse napisano uresniči. Razen, če si vraževeren in misliš, da bi ta klobasa lahko vplivala na izpolnitev tvojih in želja ostalih. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Mi ti bomo kljub vsej tej klobasi dovolili, da se ti vse napisano uresniči. Razen, če si vraževeren in misliš, da bi ta klobasa lahko vplivala na izpolnitev tvojih in želja ostalih. ;)[/quote]

To klobaso sem že videl v enih stotih temah, kjer je avtorica pisala pod dugimi nicki. In vedno se je to sprevrglo v podobno klobaso kot tukaj. Pač morali boste požret nejne kriterije in ji zaželat srečo pri iskanju 🙂

No saj lepo… ampak skromen pa nisi. :)))[/quote]

Kako, da ne. Vsak prebivalec planeta bi mi lahko odstopil en bogi, majhen € 🙂 To bi bil samo drobiž za sproti 🙂 Če pa to ni skromno pol pa res ne vem kaj je 🙂


Mi ti bomo kljub vsej tej klobasi dovolili, da se ti vse napisano uresniči. Razen, če si vraževeren in misliš, da bi ta klobasa lahko vplivala na izpolnitev tvojih in želja ostalih. ;)[/quote]

To klobaso sem že videl v enih stotih temah, kjer je avtorica pisala pod dugimi nicki. In vedno se je to sprevrglo v podobno klobaso kot tukaj. Pač morali boste požret nejne kriterije in ji zaželat srečo pri iskanju :)[/quote]Saj mi ji privoščimo, da se ji želje uresničijo, isto tudi tebi, sami imamo pa tudi radi klobase…. 😉
A nam ti ne privoščiš klobas, pa tako lepo si jo zašpalil…. :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Haha.

(A ni pravilno, zašpilal?)

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Haha.

(A ni pravilno, zašpilal?)[/quote]Špala=lesena palčka na koncu klobase s katero se je “zaveže” 😉
Špilali bobo na veselici 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Aha, pri nas so rekli “špila”, kolikor se spomnim.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V bistvu to pomeni, da se morate dolgoročno gledano ženske grebst za moške, ne obratno. Ker je vas več in nas manj.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Je treba upoštevat, da imajo nekateri fantje po več deklic (tudi obratno ja), tako da se vsa dekleta (in seveda ženske) pridejo na svoj račun. Recimo samo Spider ima (vsaj) tri. Dober človek, ni kaj. 🙂
Vsi pa tako ali tako nikoli niso poparčkani hkrati, ker to bi bil pe že popoln svet. V popolnem svetu pa bi tudi žensk in moških bilo povsem enako in nihče ne bi ostal sam. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ah pa sem (naivno) mislila, da me čaka 5 strani raznoraznih želja pa vidim da vam je tista nepoje*banka zopet vrgla kostko, ki ste jo z veseljem popadli.

Ko se boste pripravljeni pogovarjat o vaših realnih željah, pa se spet oglasim 🙂

Moje želje za 2013 so skromne.

Da bi Zavec imel kakšen dober fajt.

Pa da bi Slovenija osvojila medlajo na EP v košarki.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

In mi smo iz kosti naredili klobaso… Pa kdo si ne bi tega želel, da bi lahko iz kosti delal (tako dobre 😉 klobase? 😉 🙂

Krivokljunkina želja pa je, da bi bila klobasa iz želja, če sem prav razumel njeno podaljšanje klobase.. :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

In mi smo iz kosti naredili klobaso… Pa kdo si ne bi tega želel, da bi lahko iz kosti delal (tako dobre 😉 klobase? 😉 :)[/quote]

Pa ti ne veš, da pretirano mastenje z delikatesami povzroča holesterol pa poveča nastanek za možgansko kap pa … tc tc Zdravje ne sme bit španska vas 😉

Saj te klobase so za dobrodelne namene. Mi smo le kosti obrali.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In mi smo iz kosti naredili klobaso… Pa kdo si ne bi tega želel, da bi lahko iz kosti delal (tako dobre 😉 klobase? 😉 :)[/quote]

Pa ti ne veš, da pretirano mastenje z delikatesami povzroča holesterol pa poveča nastanek za možgansko kap pa … tc tc Zdravje ne sme bit španska vas ;)[/quote]Hvala za lepe želje o mojem zdravju. Tudi jaz tebi želim, da te ne bi pokončale (narezane) klobase v prihajajočem letu. 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

V bistvu ne maram klobasic … razen tistih smučarskih 😀

Zase si želim malo več kontrole pri mobitelu, da ne bi bila nenehno dosegljiva (pol se ljudi hitro zasitim in mi začno it na živce) pa da bi se na splošno čimmanj sekirala. Eto. Zdravje pa že imam (3x potrkam), me je letos parkrat lovilo, a ne ulovilo, zgleda bog drži svojo ročico nad mano …

Gsm izklopiš, ko ti paše pa je zgodba zaključena….(saj nisi nek storitveni servis po pogodbi, da moraš biti vedno na voljo),

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close