Zaobljube zvestobe partnerju/ki
Če je tako, je njegov največji problem, da ne zna “presoditi”, s kom ima opravka ;)[/quote]
Ja, napačno presojanje ljudi je lahko problem. Ki se ga seveda ne zavedamo. Rezultat je pa viden v odnosih z ljudimi, ki ga imamo.
si jih v procesu vstopanja in času trajanja v partnerstvo (“hojenje”, koruzništvo, cimeraštvo, poroka …) izmenjate?
1) npr.: koliko in s katerimi prijatelji/cami se boste še družili?
2.) da se boste “odrekli/odklonili” vse, kar ne bosta preje uskladila, da je primerno dobiti/dati/deliti s tretjimi osebami?
3.) da bosta nasvete tretjih oseb najpreje uskladila in ji potem ali sprejmete ali zavrnete?
4.) in (kar se pod “zvestobo” v paru največkar domneva (sic)) – da se brez privolitve para ne boste spuščali v spolne prakse s tretjimi osebami?
pod 1.) ; 2.) ; 3.) 4.) , vse ne
čudno … potem ko pa kdo od para naskoči tretjo osebo … se pa vsakdo počuti — prevaranega???
in grdi grdi je partner/ka
dejansko pa je popoln idijot vsak sam
Forum je zaprt za komentiranje.