Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zaobljube zvestobe partnerju/ki

Zaobljube zvestobe partnerju/ki

Napisal si, da je razočarana, “ker ni dobila”. No, potem pa se vprašajmo, kdaj si pa ti zadnjič? :)))
Oz. še boljše vprašanje, a imaš sploh žensko? :))) In potem dalje, kaj misliš, zakaj je nimaš? Tema? 😀
Ko imaš opravka z žensko, ne prijemaš v roke lopate ali krampa, ti bi še lopati štil zlomil, no! ;)[/quote]
in tole tvoje je točno takna “provokacija”, da ti mirno lahko napišem: mamo vprašaj, če nisi morda moj pankrt, teto pozdravi in ji povej, da je bila dobra samo za enkrat in sestri reci, da jutri lahko pride po repete ☺[/quote]

Nisi odgovoril.! :)) Časovna enota ni dan, ni teden, ni mesec, so leta, a ne? 😀 Saj mene bi tudi bilo sram odgovoriti. :)))

Ženske s tem nimajo težav, pa tudi niso tako neumne, da bi šle z vsakim butcem na kozolec, saj lahko izbirajo in postavijo osnovne pogoje, namreč moški je kot smetja, “ki bi”, še več je takšnih, ki samo govorijo, da bi… ;))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


in tole tvoje je točno takna “provokacija”, da ti mirno lahko napišem: mamo vprašaj, če nisi morda moj pankrt, teto pozdravi in ji povej, da je bila dobra samo za enkrat in sestri reci, da jutri lahko pride po repete ☺[/quote]

Nisi odgovoril.! :)) Časovna enota ni dan, ni teden, ni mesec, so leta, a ne? 😀 Saj mene bi tudi bilo sram odgovoriti. :)))
[/quote]
in kdo / kaj si ti, da bi ti jaz sploh moral odgovarjati … in bog ne daj tako, kot si ti želiš???

pri nas na vasi imamo rek: vsak po svoje, bohinc pa s kolom ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ravno zato, ker slepo ne verjamemo politikom in nekim besedam, nam same besede in s tem neka zaobljuba niso pomembne.
Pomembna so dejanja. Pomemben je karakter…..

Ti pa se preveč osredotočaš na zaobljube in same besede. Kot, da so besede neka garancija….

a lahko objaviš njen CV … ker na takle PR pa tudi osel ne gre prvič na led.[/quote]Vsak se sam opisuje in ustvarja sliko o sebi s svojim pisanjem, tudi izgled pove nekaj pa ga ti raje skrivaš. Že veš zakaj ne moreš ljudi v oči pogledat in verjetno bolje tako.

Drugače pa imamo tu priložnost videt kako izobraženi in malo manj izobraženi, načitani in nepismeni, stari in mladi….. osebki moškega spola dojemajo nasprotni spol.
Najbolj od vsega jim je važno kje je baba počena in če je tudi v glavo, ker ženska jim predstavlja nepotreben privesek pi*ki, ki jo oni uporabljajo zato, da si lajšajo muke svojega qu*a. Konec zgodbe.
Njihovo dojemanje ženskega spola se tu začne in konča. Sami s svoje (ne)sposobnosti uporabljajo zgolj in izključno za ta namen, vse ostalo jim je nepomembno in jim predstavlja skrajno nepotreben napor, ki se ga je treba za vsako ceno izognit. Tako ostajajo sami s svojo samskostjo, (četudi s kom živijo na istem naslovu), ki jo opevajo kot svojo zmago.
Vse to pa je posledica mentalne zaostalosti, zakrnelosti uma, ki ga niso imeli nikoi priložnosti izpopolnit.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Sem lahko malo žleht (tako kot si bil pred nekaj dnevi ti) ?

Dragi On_, mislim, da ti nagaja en organ. Najti moraš nekoga, da ti ga malo pomasira, pa bo (za en čas) spet v redu. :)))))))))))))

p.s.: všeč mi je, kadar nisi resen.:)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Sem lahko malo žleht (tako kot si bil pred nekaj dnevi ti) ?

Dragi On_, mislim, da ti nagaja en organ. Najti moraš nekoga, da ti ga malo pomasira, pa bo (za en čas) spet v redu. :)))))))))))))

p.s.: všeč mi je, kadar nisi resen.:)))[/quote]No, pa smo tam, sem pozabil, da gre branje misli tudi v drugo smer….
Sedaj, ko si me prebrala, mi je pa kar malo nerodno, sem zafarbal….. :)))

ps
A ti je všeč tudi ko sem (malo) “žleht”? :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Sem lahko malo žleht (tako kot si bil pred nekaj dnevi ti) ?

Dragi On_, mislim, da ti nagaja en organ. Najti moraš nekoga, da ti ga malo pomasira, pa bo (za en čas) spet v redu. :)))))))))))))

p.s.: všeč mi je, kadar nisi resen.:)))[/quote]No, pa smo tam, sem pozabil, da gre branje misli tudi v drugo smer….
Sedaj, ko si me prebrala, mi je pa kar malo nerodno, sem zafarbal….. :)))

ps
A ti je všeč tudi ko sem (malo) “žleht”? :)))[/quote]

Ma ti si mi všeč kadar si žleht, kadar nisi preresen, tudi ko zafarbaš si mi všeč…preprosto – ti si mi všeč. Eto. :))))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

No, pa smo tam, sem pozabil, da gre branje misli tudi v drugo smer….
Sedaj, ko si me prebrala, mi je pa kar malo nerodno, sem zafarbal….. :)))

ps
A ti je všeč tudi ko sem (malo) “žleht”? :)))[/quote]Ma ti si mi všeč kadar si žleht, kadar nisi preresen, tudi ko zafarbaš si mi všeč…preprosto – ti si mi všeč. Eto. :))))[/quote]Jaooo, pregorevam, pregorevam….
Tepetura si mi diguje…. 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Psst, vaju bo še kdo obtožil, da fehtata… 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ma ti si mi všeč kadar si žleht, kadar nisi preresen, tudi ko zafarbaš si mi všeč…preprosto – ti si mi všeč. Eto. :))))[/quote]Jaooo, pregorevam, pregorevam….
Tepetura si mi diguje…. 😀 :D[/quote]

Mene sicer ne moti,
ampak če gledam skozi oči žene/partnerke, hm, hm… Khm. Khm.

Jaooo, pregorevam, pregorevam….
Tepetura si mi diguje…. 😀 :D[/quote]Mene sicer ne moti,
ampak če gledam skozi oči žene/partnerke, hm, hm… Khm. Khm.[/quote]A misliš, da je tudi njej toplo? Tebe pa vročica ne moti? No, pa si je privošči malo….. :)))))

Mislim, da bi jo lahko veliko bolj motilo, če bi to pisal kje bolj na skrivoma….. Ona ve da večerjal bom pa (samo) doma…. ;))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Mene sicer ne moti,
ampak če gledam skozi oči žene/partnerke, hm, hm… Khm. Khm.[/quote]A misliš, da je tudi njej toplo? [/quote]

Toplo ji je že, ziher je (če ji pa še ni, ji pa še bo). Vzrok je pa verjetno da (bo) drugačen. 🙂

A misliš, da je tudi njej toplo? [/quote]

Toplo ji je že, ziher je (če ji pa še ni, ji pa še bo). Vzrok je pa verjetno da (bo) drugačen. :-)[/quote]…dana zaobljuba jo greje…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Sem lahko malo žleht (tako kot si bil pred nekaj dnevi ti) ?

Dragi On_, mislim, da ti nagaja en organ. Najti moraš nekoga, da ti ga malo pomasira, pa bo (za en čas) spet v redu. :)))))))))))))

p.s.: všeč mi je, kadar nisi resen.:)))[/quote]

tokrat zgleda, da je spet đabe v kornerju stala, in ni niti štoflca od kopačke fasala

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Sem lahko malo žleht (tako kot si bil pred nekaj dnevi ti) ?

Dragi On_, mislim, da ti nagaja en organ. Najti moraš nekoga, da ti ga malo pomasira, pa bo (za en čas) spet v redu. :)))))))))))))

p.s.: všeč mi je, kadar nisi resen.:)))[/quote]tokrat zgleda, da je spet đabe v kornerju stala, in ni niti štoflca od kopačke fasala[/quote]Bimbo, ona igra en drug šport!…… :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ok, It-ka, tole se z Onetom hecava in to počneva z lahkoto ravno zaradi tega, ker nimava slabe vesti. 🙂

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Oh, NeMo, ne ljubi se mi odgovarjati na te tvoje poste, ki jih kot pasje bombice na šest sekund spuščaš v luft. Jaz ponavadi napišem samo enega, ampak ta zaboli…

Daj rajši spet piši poste s svojimi fak, f*k, f*ck……in vsemi možnimi izpeljankami, mi se bomo pa na tej strani pretvarjali, da ti verjamemo, da ti tič stoji.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


ojej … kako na polno in grdo si se v lastno lužo vsedla

Takoj, ko ti postaneš princeska, ki iz žabcev dela prince … dokler si pa grofica, ki iz princev dela krote pa ne vem zakaj

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ali ni to enostavno del spoznavanja? Nikoli pa se nisem z nikomer “uskladila”; da si bova to “Izmenjala”….

To je zame zgolj teoretično vprašanje…. ne spomnim se, da bi do takega primera sploh prišlo. Če komu (od naju) kaj ni bilo prav (za nazaj…) je pač povedal, poslušal repliko, in potem sva našla skupen jezik.
Ampak to so res take malenkostne in tako redke stvari … morda ker sva precej usklajena v razmišljanju glede takih stvari.

No, pač, v spoznavanju je padla beseda tudi o tem … kar se mi ne zdi nič nenavadnega. In potem še kar nekajkrat. Ampak ne spomnim se, da bi se to glasilo “svečano ti obljubim”…. Bolj je do tega pogovora prišlo zaradi kakšnega slučaja, ki se je zgodil, in potem sva to diskusijo prenesla tudi na “naju”. Jaz nisem od partnerja (razen verjetno na poroki) nikoli slišala zaobljube o zvestobi, od pa je tudi od mene (razen na poroki) tudi ne.

Na sploh ne dajem veliko teže besedam, bolj so mi pomembna dejanja. Pa tudi zvestoba taka kot taka je precenjena. Pomembna je zgolj kot del nekega odnosa, ki funkcionira.

Ok, It-ka, tole se z Onetom hecava in to počneva z lahkoto ravno zaradi tega, ker nimava slabe vesti. :)[/quote]

Margot, eto, odkrito, ko sem vaju sprva brala sem pomislila, tako, z nasmehom na ustnicah, da se hecata. Z eno tako nasmejano mislijo. In sem že razmišljala, kako bi kaj pokomentirala. In ko sem tako razmišljala, kaj bi še jaz pripisala, kako dojemam vajino klepetanje, sem pomislila, da bi kot žena pa jaz to čist drugače dojemala. Da mi ne bi bilo vseeno. Da bi me prizadelo.

Res, nisem prepričana, da bi vse skupaj (v vlogi žene) brala z naklonjenostjo. Saj pa nismo otroci, da bi si lahko privoščili vse, prav vse, ne da bi pomislili, da vsi pa le ne bodo oz. ne bi, brali tako nedolžno, kot je namen. Torej kot zafrkancijo.

Saj vem, sem konzervativna…

Kao zafrkancija ja, bogve kaj si šele na zasebcu dopisujeta. Sicer me ne zanima, ker se me tudi ne tiče to, ampak je pa še vedno smešno koliko prekritih fukfehtarjev visi tu med nami.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Pa sem že mislila da je konec z retrogradnim Merkurjem:) Luna kmalu a ne..

Ok, It-ka, tole se z Onetom hecava in to počneva z lahkoto ravno zaradi tega, ker nimava slabe vesti. :)[/quote]

Margot, eto, odkrito, ko sem vaju sprva brala sem pomislila, tako, z nasmehom na ustnicah, da se hecata. Z eno tako nasmejano mislijo. In sem že razmišljala, kako bi kaj pokomentirala. In ko sem tako razmišljala, kaj bi še jaz pripisala, kako dojemam vajino klepetanje, sem pomislila, da bi kot žena pa jaz to čist drugače dojemala. Da mi ne bi bilo vseeno. Da bi me prizadelo.

Res, nisem prepričana, da bi vse skupaj (v vlogi žene) brala z naklonjenostjo. Saj pa nismo otroci, da bi si lahko privoščili vse, prav vse, ne da bi pomislili, da vsi pa le ne bodo oz. ne bi, brali tako nedolžno, kot je namen. Torej kot zafrkancijo.

Saj vem, sem konzervativna…[/quote]

Tudi če tečeš za avtobusom in skočiš nanj v zadnjem hipu se ti na prvi pogled zdi, da so vsi sedeži zasedeni do zadnjega (tvojega) mesta. Pa tudi zrak je vroč in soparen, ko prisopihaš ves upehan.

Tako je tudi tukaj. V celoti se strinjam s tabo. Res bi lahko imela (oba) težave, če bi najina partnerja prebrala samo zadnji stavek, še bolj pa, če naju ne bi zadosti poznala.

V tem primeru je šlo za igro besed, kjer sva drug drugega čakala za vogalom, v nestrpnem pričakovanju sva segla po palici – resda je bila falus, a se s tem nisva obremenjevala, kajti pomembno je bilo nekaj drugega: čim bolj precizno udariti po glavi. Naprej se je pa razvila…šala.

Naj operem torej Onetovo ime, takšnega si res ne zasluži in naj povem, da je najin “inbox” v zasebnih sporočilih je še čisto nedolžen, tako da si tudi ti Sadni lahko povsem brez skrbi in lahko naprej izvajaš svoj obred pred ogledalom.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Sadni itak ve, da ti, ki varajo, tudi lažejo in res ne pričakuje, da bodo to priznali. :)) 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

A to je zdaj nova obtožba al’ kako?

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close