Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj ženske tajijo moški pa se hvalijo

Zakaj ženske tajijo moški pa se hvalijo

Ženske, ki so promiskuietne, za moje pojme niso primerne za družinsko življenje in za materinstvo.
Če si moški tega ne želi, torej zveze, so primerne (seksualne) partnerke.[/quote]
Tudi svetohlinske čistunke niso primerne za družinsko življenje, še manj pa za materinstvo. Razen če bi svojemu sinu privoščil mamo, ki ga bo tepla po roki, ko ga bo zasačila pri masturbiranju, ali pa hčerki, da bo raje “potrpela” namesto uživala med seksom.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Mene pa čudi, da ima ta trapasta tema, ki je bila na MON-u prežvečena že 1000-krat, toliko postov.

Take ženske ne obstajajo. Razen prostitutk. Nisem še slišal za nobeno žensko, ki da vsakemu.[/quote]
Jaz tudi ne. Tiste, ki se vam zdijo, da dajo vsakemu, v resnici dajo samo tistim, ki znajo flirtat z ženskami, ponavadi so to kakšni samozavestni gobezdači, tihi in sramežljivi si ga še naprej mečejo na roko.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ja, to “da vsakemu”, ponavadi pomeni: da vsakemu lepo oblečenemu gobezdaču, ki ji zna kaj povedat.

Ampak ti tipi še vendo zajemajo samo mogoče 5 % tipov, ki se slinijo za njo, torej, ne da ravno vsakemu.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ker si moški vzamejo več in mislijo, da je tako prav. V Indiji vsakih 20 minut posilijo žensko. Nekateri moški imajo še miselnost kamene dobe in se imajo za bogove.

Ženske, ki so promiskuietne, za moje pojme niso primerne za družinsko življenje in za materinstvo.
Če si moški tega ne želi, torej zveze, so primerne (seksualne) partnerke.[/quote]
Tudi svetohlinske čistunke niso primerne za družinsko življenje, še manj pa za materinstvo. Razen če bi svojemu sinu privoščil mamo, ki ga bo tepla po roki, ko ga bo zasačila pri masturbiranju, ali pa hčerki, da bo raje “potrpela” namesto uživala med seksom.[/quote]

Se strinjam, 2 ekstrema. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

najbl smesno je pa to da ste glasni kako se vam zagravza ta zenska, ko zveste..a se vseeno hlastate zuni za takimi lajdrcami 😀 pa se hvalte koga vse ste j*bal 🙂

se bl smesno pa je ko ne dobite,pa je ta bejba laj*ra,potem ob enem pa ze probate vrzt trnk se enkrat pa ce bo mogoce ta laj*ra k je to bad spet zagrebla 😀 smesn.

drugace pa ne razumem zakaj glede na to da je fajn bit v odnosu iskren in se znat odprto pogovarjat, poves cifro, jz se zlagala nisem,potem se pa zacne tip kr primerjat in izbrskavat kater je biu un,a si zihr da je to ta cifra… a loh izpadete se bolj nesamozavesti in dajate vedt da v seb se ne sprijaznite s tem pa tut ce je preteklost preteklost in te izrabljene fraze..?:) hmmm

tok bad..zagrabla*

+ a sm najboljsi*

A lohk prosm tu gor bl razumliv pišete? :)))))))

Ne razumem, zakaj bi moški, ki ne marajo lajdric, v resnici hlastali za njimi. Saj to niso nujno najlepše in karakterno najboljše ženske.

Vse preveč ljudi – ti tudi očitno, exotic – lajdre enači z lepoticami. Največkrat pa so to ženske, ki sploh ne seksajo iz užitka, ampak s promiskuiteto rešujejo svoje težave. Tudi njihov videz je običajno daleč od urejenega in lepega.

Te ženske so ponavadi zanimive samo moškim, ki so preveč nerodni in nesposobni, da bi si za seks poiskali običajno žensko. Ter kakšnim najstnikom.

Ne razumem, zakaj bi moški, ki ne marajo lajdric, v resnici hlastali za njimi. Saj to niso nujno najlepše in karakterno najboljše ženske.

Vse preveč ljudi – ti tudi očitno, exotic – lajdre enači z lepoticami. Največkrat pa so to ženske, ki sploh ne seksajo iz užitka, ampak s promiskuiteto rešujejo svoje težave. Tudi njihov videz je običajno daleč od urejenega in lepega.

Te ženske so ponavadi zanimive samo moškim, ki so preveč nerodni in nesposobni, da bi si za seks poiskali običajno žensko. Ter kakšnim najstnikom.[/quote]

Saj ne mara lajdrice za partnerico ali ženo, drugače pa jo mara – za seks. Kje pa piše, da moški za seks iščejo lepotice? Tiste ženske, ki so lahke, mislijo da so moški spali z njimi, ker so lepotice. Evo, saj sva v bistvu enako povedali, le na drugačen način.

Skratka, moški, ki išče zabavo za eno noč, se ne bo obremenjeval s tem, da mora biti ravno lepotica. Pa še tako je, da čim več alkohola spije, tem bolj se mu kakšne ženske zdijo lepe. :)) Taprava lepotica pa tudi ne bo tako hitro “padla”, ker ima večjo možnost izbire.

Antlopa si ti taprava lepotica?

Antlopa si ti taprava lepotica?[/quote]

Mislim tisto naravno žensko, ki je všeč večjemu številu moških (da ne bo nesporazuma). Lepotica nisem, sem pa nekaterim moškim vizualno simpatična.

Bitte, ich verstehe nichts po lublansk?
Exotic, malo bo treba izboljšati besedni zaklad, kakšno nasilje vršiš nad lubo slovenčino 😀 ,ali pa vsaj spat s fantom, ki je knjižni molj, da se te bo malo prijelo, če ne čitaš rada. :))
Težko je razbrati, kaj si pravzaprav hotela povedati?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Antlopa si ti taprava lepotica?[/quote]

Mislim tisto naravno žensko, ki je všeč večjemu številu moških (da ne bo nesporazuma). Lepotica nisem, sem pa nekaterim moškim vizualno simpatična.[/quote]

Na forumu, ker se ne poznamo in vidimo, smo si lahko samo bralno simpatični. Upam ,da sem kateri? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če bi bil slavist, bi ji prisodil 10 let zapora, ker je na tako grob način zmasakrirala lepo slovenščino. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne razumem, zakaj bi moški, ki ne marajo lajdric, v resnici hlastali za njimi. Saj to niso nujno najlepše in karakterno najboljše ženske.

Vse preveč ljudi – ti tudi očitno, exotic – lajdre enači z lepoticami. Največkrat pa so to ženske, ki sploh ne seksajo iz užitka, ampak s promiskuiteto rešujejo svoje težave. Tudi njihov videz je običajno daleč od urejenega in lepega.

Te ženske so ponavadi zanimive samo moškim, ki so preveč nerodni in nesposobni, da bi si za seks poiskali običajno žensko. Ter kakšnim najstnikom.[/quote]

Loleki, copatarji in kastrati sovražijo objekte svojega poželenja, ker jim zaradi nedosegljivosti povzročajo duševne bolečine. Za lajdre moraš biti leporečna ampak brezkompromisna moška svinja, ki jih izkoristi prej kot one uspejo nasrat tebe. Pečanje z lajdrami je čisti darvinizem, ki se slabo konča za šibkejšega v prehranjevalni verigi. Loleki tukaj popušijo na vsej črti. Tisti, ki si sploh upajo. Brez gat na riti ostanejo. Je pa tudi res, da so lajdre na stara leta zelo cinične in kritične do moških, ker slej ko prej naletijo na talentirano svinjo ,v katero se celo zaljubijo in plačajo za nazaj vse, kar so drugim prej počele. Njim se zdi to krivično.

Če te prav razumem, je zaljubljenost nekaj slabega, nekaj s čemer plačaš vse svoje grehe? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Če se zaljubiš v “napačnega”, potem sigurno. 🙂

Jebote! A veš, da si pravkar napisal vrhunski pesniški verz? Ma, ne zaje bavam se! Se pogosto, ampak ne v tem primeru. Tole si bom zapomnil. Aja, namesto vprašanja bi to postavil kot trditev. Pesniško, ne znanstveno. Potem pa naj umetnika potavijo na laž, če zmorejo.


Dober haiku!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

… predvidevam da zato, ker so nekateri moški obtičali v času, ko so si orgazme smele privoščiti le črnke in vlačuge.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

če katera dela na povečanju števila … sprejemam ponudbe na ZS

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ne razumem, zakaj bi moški, ki ne marajo lajdric, v resnici hlastali za njimi. Saj to niso nujno najlepše in karakterno najboljše ženske.

Vse preveč ljudi – ti tudi očitno, exotic – lajdre enači z lepoticami. Največkrat pa so to ženske, ki sploh ne seksajo iz užitka, ampak s promiskuiteto rešujejo svoje težave. Tudi njihov videz je običajno daleč od urejenega in lepega.

Te ženske so ponavadi zanimive samo moškim, ki so preveč nerodni in nesposobni, da bi si za seks poiskali običajno žensko. Ter kakšnim najstnikom.[/quote]

Loleki, copatarji in kastrati sovražijo objekte svojega poželenja, ker jim zaradi nedosegljivosti povzročajo duševne bolečine. Za lajdre moraš biti leporečna ampak brezkompromisna moška svinja, ki jih izkoristi prej kot one uspejo nasrat tebe. Pečanje z lajdrami je čisti darvinizem, ki se slabo konča za šibkejšega v prehranjevalni verigi. Loleki tukaj popušijo na vsej črti. Tisti, ki si sploh upajo. Brez gat na riti ostanejo. Je pa tudi res, da so lajdre na stara leta zelo cinične in kritične do moških, ker slej ko prej naletijo na talentirano svinjo ,v katero se celo zaljubijo in plačajo za nazaj vse, kar so drugim prej počele. Njim se zdi to krivično.[/quote]

😀 jz sm ze zdej kriticna do moskih…sam ne priznam da sm lajdra,rada pa uzivam v spolnosti to pa priznam ja in me ni sram 🙂

s temi stevilkami je pa tko…lahko recem 5..lahko recem 10…pa mi se moj ne vrjame, stalno mi vrze vn neke visje cifre in nevem kaj bi rad s tem dosegu… a pretiravam ce trdim da to ni nc dobrga da se sploh obesa na to in da hoce s tem dosezt..kaj..pa samo on ve..skratka nc pozitivnga,prej bi rekla da mi ne zaupa in da je v seb nesamozavesten. ko ga to vprasam rece ah dej dej..in debata dalje.


Zgleda, da nima nekega pozitivnega mnenja o tebi ali pa na splošno o ženskah.
S tem te hoče ponižati in doseči, da bi ustrezala njegovi sliki, ki jo ima o ženskah.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close