zakaj si moški napačno razlagate nasmeh in šalo ženske
Spider,
ti pa res nisi naklonjen prijetnim in toplim ženskam. Kaj, te je katera takšna kdaj močno prizadela?
Ni vsak nasmeh in topel pogled in v tej smeri naprej, že kar koketiranje. Saj mogoče ne boš verjel, ampak včasih smo takšni po naravi. Prijazni.
Za točno ta primer bi težko kaj določenega rekla, imam premalo vpogleda v podrobnosti, da bi lahko kar obsojala. Ti pa tudi.
Seveda sem naklonjen prijaznim in toplim ženskam. Ampak normalna ženska bo neko posebno prisrčnost kazala le nekomu, do katerega ji nekaj je.
Ob koketah, ki se skoz nekaj spogledujejo, so z vsakim nekaj “prisrčne”, potem se pa sprenevedajo, pa mi gre na bruhanje.
E bejži bejži. Malo ti pa takšna pozornost tudi godi, ne, priznaj. Ali zakaj si odprla to temo, je to kak velik “problem”? Vidim včasih nekatere ženske in ko gledam, kako nekatere izkazujejo to “prisrčnost” (na katero se izgovarjajo) – z dotikanjem, tesnim objemanjem ene 10 tipov v pol ure in vsedanjem na krila, šepetanjem na uho in božanjem moških, ki jih komaj poznajo, se niti malo ne čudim, da jih tako dojemajo. Prijazna, humorna in topla narava pa se lahko pokaže tudi drugače, z drugačnim, vedenjem.
Pa brez zamere.
Forum je zaprt za komentiranje.