Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Moški imamo že v genih zapisano, kako bi naj izgledala idealna postava ženske.

Mislim, da je zelo pomemben faktor, da ženska zgleda zdravo in oddaja pozitivno energijo.

Tole pa moram komentirati. Draga moja, če imaš pri tej višini celo 81 kg, potem sigurno nimaš konfekcijske številke 42. Razen morda, če imaš zelo debel trebuh in nič bokov. Ženska, ki ima klasično postavo peščene ure, ima konfekcijsko številko od 38 pa tam do 42, pač odvisno od kroja. Tvoja kilaža pa precej presega dovoljene mere. Ženske s konfekcijsko številko 40-42, in če so tudi sicer lepo in skladno grajene, izgledajo zelo seksi.[/quote]

Dandanašnji je 42 že kar konkretna ženska cifra – moja mama je bila vse življenje izrazita suhica, pa je v mladosti nosila konfekcijsko cifro 38, danes ji je 34 prevelika in bi sodila bolj v 32, je pa res, da ima zdaj še manj kg kot prej. Tako da je današnja 36 enaka 38 pred 20, 30 leti in je ena standardna cifra za povprečje od 165 do 170 z okoli 55 do 60 kg. 38 nosijo visoke vitke ženske, potem se pa počasi že začne prekomerna teža – odvisno od konstitucije.
Dotična ima pri 81 kg komot takšno konfekcijsko cifro, to je namreč L oziroma XL.

Na račun mišic imamo menda lahko cca 20 do 30 procentov višjo težo kot nekdo, ki je nenatreniran. Se pravi, namesto 50 kg 60 kg, v skrajnih primerih 65.
Po mojih izkušnjah to kar drži – no, pri moških sploh, pri ženskah pa bolj spodnja meja, torej 20 procentov.

Tole pa moram komentirati. Draga moja, če imaš pri tej višini celo 81 kg, potem sigurno nimaš konfekcijske številke 42. Razen morda, če imaš zelo debel trebuh in nič bokov. Ženska, ki ima klasično postavo peščene ure, ima konfekcijsko številko od 38 pa tam do 42, pač odvisno od kroja. Tvoja kilaža pa precej presega dovoljene mere. Ženske s konfekcijsko številko 40-42, in če so tudi sicer lepo in skladno grajene, izgledajo zelo seksi.[/quote]

Dandanašnji je 42 že kar konkretna ženska cifra – moja mama je bila vse življenje izrazita suhica, pa je v mladosti nosila konfekcijsko cifro 38, danes ji je 34 prevelika in bi sodila bolj v 32, je pa res, da ima zdaj še manj kg kot prej. Tako da je današnja 36 enaka 38 pred 20, 30 leti in je ena standardna cifra za povprečje od 165 do 170 z okoli 55 do 60 kg. 38 nosijo visoke vitke ženske, potem se pa počasi že začne prekomerna teža – odvisno od konstitucije.
Dotična ima pri 81 kg komot takšno konfekcijsko cifro, to je namreč L oziroma XL.

Na račun mišic imamo menda lahko cca 20 do 30 procentov višjo težo kot nekdo, ki je nenatreniran. Se pravi, namesto 50 kg 60 kg, v skrajnih primerih 65.
Po mojih izkušnjah to kar drži – no, pri moških sploh, pri ženskah pa bolj spodnja meja, torej 20 procentov.[/quote]

Tega raje ne bom komentirala, ker je napisano po občutku.


To je res, ker ima mišično tkivo večjo težo, kot pa enaka prostornina maščobnega tkiva.

Mišice so res bolj “goste”, kar pomeni, da je nekdo pri istih merah lahko težji, če ima npr. več mišic.
Sicer se pa to itak vidi po telesu oz. njegovi čvrstosti.
Za te procente pa se strinjam z antilopo- to je “od oka”.

pozabili ste dodati, da mora biti tudi mlada, drugače odpade.
ne vem zakaj se vsi tukaj borite za ogromno oboževalcev, a ni dovolj samo eden in tisti tapravi.
ljudje smo različni.

http://www.youtube.com/watch?v=NgRkV3QP3X0

TOLSTE NOGE TOLSTA RIT TAKA MORA BABA BIT

To ne drži jaz mam raje obilno žensko kot preklo

Meni pa po prvih par seksih gre pri obilnik en mal na bruhanje. 🙂


Potem pa se že počasi navadiš a ne… :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Seksaj na tešče.

Ker so debele grde, zato imamo raje postavne ženske.

Pa ti jih uspe dobiti? Če ne, imaš ti verjetno tudi manjke – ženske bolj gledajo na karaterne pomankljivosti pri moških! Namreč lep moški ima manj prednosti kot ne toliko atraktiven, ki pa je boljši partner, kakovostnejši vzgojitelj ali oče svojim otrokom.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pa ti jih uspe dobiti? Če ne, imaš ti verjetno tudi manjke – ženske bolj gledajo na karaterne pomankljivosti pri moških! Namreč lep moški ima manj prednosti kot ne toliko atraktiven, ki pa je boljši partner, kakovostnejši vzgojitelj ali oče svojim otrokom.[/quote]

Ti pa ves čas pišeš, kot da je ženski edino poslanstvo na tem svetu najti očeta sovjih otrok in dokler ne najde kandidata, drži noge skupaj? Ti se kar tolaži, da boš super oče otrokom, ki jih boš imel s svojo bodočo ženo, samo preden se bo ona zasidrala pr tebi, bo probala par atraktivnih tipov. Če je v glavi normalna.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Hja, kot da je cilj vsake ženske dobit moškega, ki ji bo naredil par otrok.

Pa ti jih uspe dobiti? Če ne, imaš ti verjetno tudi manjke – ženske bolj gledajo na karaterne pomankljivosti pri moških! Namreč lep moški ima manj prednosti kot ne toliko atraktiven, ki pa je boljši partner, kakovostnejši vzgojitelj ali oče svojim otrokom.[/quote]

Pa ti jih uspe dobiti? Če ne, imaš ti verjetno tudi manjke – ženske bolj gledajo na karaterne pomankljivosti pri moških! Namreč lep moški ima manj prednosti kot ne toliko atraktiven, ki pa je boljši partner, kakovostnejši vzgojitelj ali oče svojim otrokom.[/quote]

Ti pa ves čas pišeš, kot da je ženski edino poslanstvo na tem svetu najti očeta sovjih otrok in dokler ne najde kandidata, drži noge skupaj? Ti se kar tolaži, da boš super oče otrokom, ki jih boš imel s svojo bodočo ženo, samo preden se bo ona zasidrala pr tebi, bo probala par atraktivnih tipov. Če je v glavi normalna.[/quote]Če je pa nenormalna bi imela pa samo Matjazka….
Jao pajki potencialna “tvoja” bo morala, da ohrani svojo normalnost, vsak mesec parkrat na “izlet”? 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kdaj rodi povprečna Slovenka? Pri 29 nekje?

Recimo, da je bodočega moža spoznala torej pri…25? raje še kasneje, vedno bolj je trend, d aga spozna pri 28-29, rodi pri 31-32.

Nagradno vprašanje za velike teoretike foruma: je kaj seksala do 28?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spajdre “zmotilo” me je Če je v glavi normalna. Kod da tiste ki jim je vrednota bit nedolžne do poroke niso normalne :/
Imajo pač neko drugo prepričanje kot ga imaš ti, nam ga kažeš. Doživljajo drugače lepoto odnosa kot ga sam pojmuješ…itd
Za moje pojme so tudi to normalna dekleta.

Povprečje je pa varljivo in ne pove kaj veliko, je pa res da rojevajo vse starejše.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

In kje je kakšna, ki ima namen biti nedolžna do poroke?

In takšna ženska naj bi bila normalna? Zakaj že? Da bi se imela namen poročit s tipom, preden ga spolno preizkusi in vidi, če se v postelji sploh ujameta?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Da ne bi seksala do poroke? To je tako kot nakup mačka v žaklju. In pred poroko nobenega seksa po poroki pa ugotoviš,d a je tvoj partner zanič ljubimec, da recimo zna le not in ven pa konec.
Sicer pa poglejmo: študiraš, potem iščeš par let neko stabilno službo in si že 30, potem še urejaš stanovanje, greš na svoje in si že čez 30 in potem se šele lahko poročiš in če do 30tega nisi nikoli seksal… potem je verjetno nekaj narobe s tabo.


Tisti, ki prvič seksa, tako ali tako tudi sam ne ve, koliko je v redu in kako je fino in prav. Se pravi, da se lahko potem lepo skupaj učita. Razen, če si ti Majda (in še kdo) že pri prvem poskusu vse obvladala v nulo? :)) Prirojeno “znanje”. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, kdor se do 30tega leta tega ni začel učit, potem je res kriza.
In ja, jaz bi pobegnila od moškega starega recimo 33, če bi rekel, da je devičnik. Takoj bi pomislila, da je nekaj narobe z njim.


Kaj pa če ti ne bi prej povedal in bi te najprej presenetil v postelji, pa bi ti šele potem povedal? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close