Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Fantič, ne more biti bolj očitno, da si po par mescih od ene milfe dobil dvojko in zdaj nas boš tu spet šolal z modrostjo dokler se spet en obupan poskus iskanja nadomestne mamice ne posreči. …upajmo da se te kira usmili čimprej! !

Samo eno slikco-link suhice ki naj bi ugajala (vecini) moskega spola prosim 😉
Seveda prosim za zensko mnenje.

Heh, kaj pa vem, pri meni ženske pod ca. 162 cm odpadejo (ali pa nad 175 cm), ker ponavadi se počutim kot njihov foter pri povprečnih 180 cm (ali v primeru nad 175 cm imajo v povprečju preveč možate poteze, so izjeme, a te so kakšne fotomodelke težko dosegljive nam povprečnim tipom). Kar se tiče pa kg pa ni neke pretirane zgornje meje, sam da ni glih 85kg+ (več kot 10 kg nad mojo težo) ali pa pod 55 kg (take so jih same kosti), idealno je 60-65kg za žensko. Pač normalne povprečne ženske, ki zgledajo kot odrasle mlade ženske, ne otroci ali možače, žal tako me je narava usmerila in mislim, da so to zgolj realni kriteriji in nič drugega.

Nine out of 10 men prefer women with big boobs.
And the 10th guy preferred the nine other men.

Moški preferirajo ženske tipa swimsuit model.
Joški in rit, flaša kokakole in raje malo močnejša, kot malo bolj suha.
Suhe in drobne ženske preferirajo pa … nisu svi muškarci isti, ima i p*d*ra. 🙂

Bo nekaj na temu

ni res čisto tak. Meni zunanjost ne igra vloge, če se dva ujameta je to najpomembneje kar šteje, če želiš se mi lahko javiš

Večja masa se bolj privlači po zakonih fizike…niti približno ni ključno, da se z nekom ujameš ampak, če je kaj za prijeti, se je meni vedno zdelo seksi…in mislim, da mnogim moškim samo to ne prizna vsak.

Zakaj na cestnem motorju ne moreš voziti močnejše ženske. Ali pa suhe in velike oz samo majhne in suhe.

Moški v podzavesti iščemo zdravo samico, ki nam bo rodila zdrave in močne otroke.
Debelost ni ravno znak zdravja. Tudi, če je preveč suha ne. Mora biti suha, vendar ne presuha.

Tega se nisem sam izmislil, ampak sem prebral v eni knjigi. Se pa strinjam s to teorijo.

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Zato, ker v podzavesti iščemo mlado in zdravo samico. Suhost (sicer ne pretirana) je znak, da je zdrava. Debelost pa ni ravno sinonim za zdravo telo.

Tomaž Gorec http://www.tomazgorec.si http://www.zasluzek.org https://www.facebook.com/Potovanja.Podjetnistvo/

Zdravje je pomembno, vse kar je presušeno in nizka kilaža oz. debelost in preobilnost NI zdravo. Anoreksija škodi tako kot debelost zdravju.
ITM je tisti ki pove, ali je oseba ustrezne teže glede na leta in višino. Pomembno je da si zdrav, in dragi moji moški, nočem met posla z vami, če mislite,da boste eno zamenjali ker se npr. zredi zarad nosečnosti in potem ne shujša ali dobi raka pa se zredi npr. pa ji očitate da je debela. Z vašimi možgani je nekaj narobe.

Meni je POMEMBNO da je moj partner zdrav pa če je iz suhega se zredil za 20kil in je zdaj močnejši – ker je on moj ded, mu želim zdravja. To je ljubezen.

Ne pa da je suhost zdravo, zakaj potem zgubijo menstruacijo anoreksičarke, to je vam zdravo?

Ne veste kaj je zdravje in biti zdravega telesa.
Zato pač še naprej bulite porniče in drkajte doma.

Lažje jo vrtim na stangi.

112 ti se kar tolazi z ITM ja . Budala. 😂😂

Itm je priblizek nekdo pri 60 je lahko cel zaspehan ali trlica kg ne povejo vse doklet ni velikih odstopanj
Prfektno je 170/60
In podobno 190/80 itd

Drugace pa
Suhe zenske po naravi in mladostne je cisto nekaj x,shirane manekenke obesalniki so isto grde kot kim kardashian npr 🙂

Jaz mam 162/50 moji boki so zelo seksi in oblozeni imam res lepo oblikovano postavo 🙂 kg niso vse
Sem po naravi vitka in ne hujsam tako da tudi to je vazno. Ista visina in kg prideta popolnoma drugace na 5 zenskah lahko z razlicno gensko konstrukcijo in presnovo
Puhloglavke 🙂

Zgodovinsko gledano, naši predniki so z razlogom padali na bolj zaobljene dame (saj se spomnite unega prazgodovinskega kipca Venere?), suhice so namreč bile večidel shirane in so težje rodile otroka (največkrat sta umrla tako ona kot otrok). Ta bolj okrogle so tako bile ta bolj “zdrave”. To velja še danes.

Osebno pa se mi upirajo tako anoreksične preklice ki so dobre samo za strašila kot tudi bulimične kitovke, ki jih zadene infarkt takoj ko naredijo en korak.

Tako je to, vsakdo ima svoje preference, jaz nisem nobena izjema. Povem pa samo to: kak kilogram več ali manj me ne moti, dokler je tvoja osebnost zlata!

prvo bi blo fajn definirat, kaj je debel(a) oz. debelost. a je debelost že to, če imaš kak rinčec na trebuhu? da zadnjica mogoče bolj izstopi ali izkazuje se v hlačah?
Jaz mislim, da če se vse v nekem normalnem okivirju nahaja, vsak(a) lahko dobi. Verjamem
pa da moški ki ga je več skupaj nima tolk težav kot pa če to pri ženski.
Sam ženske pa tut niste svetnice, kaj se tiče izločevanja. Če se gre za to, samo gledate na status kaj kdo ima, kolk casha in kje stanuje. Na nekih portalih si prideš naprej kot na dražbi, kolk zaslužka, kak avto kak stanovanje itd. sploh ne zanima, kak človek si.
Torej, ne sam s prstom na moške kazat, tudi v ženske znate bit še kako nesramne, če je potebno

lep pozdrav David

Edini pravilni odgovor bo moj 🙂
Morda je ze kdo to napisal, nisem brala vseh komentarjev…
… Moski imajo zato raje suhe zenske, ker so suhe zenske bolj privlacne. To je dejstvo. Lahko ima seveda malo kilic viska, to je celo za moske dobrodoslo. Ampak te kile ne smejo biti prevec v trebuhu, postava mora biti lepo oblikovana. So pa seveda izjeme, obstajajo moski ki majo raje zenske ki so debelejse
postave. Lp

Js rajši pogledam kako močnejšo, kot suhico. Močnejše mi delujejo bolj ženstveno in zato me bolj napalijo

Kokar je meni moj partner povedal, imamo predvsem lepo zensko energijo, fit telo je samo se dodatek. Moje mnjenje pa je, da smo zaradi vitkih postavic bolj privlacne ker smo tako videti mlajse in bolj zenstvene. Se pa seveda samodejno poveca samozavest ko se oseba pocuti dobro v svojem telesu in potem tudi siri taksno energijo. Se pravi, nima veze kaksno postavo imas vse dokler se ti pocutis lepo. To kako se pocutis v svojem telesu se vidi na zunaj 😉

Sam sem visok, 190 in atletske postave, pa so mi tudi všeč drobne ženske… Najbolj pomembno pa je to, da je visoka max 165, sam to je res max…. suhe in visoke so mi pa čisto mimo

Js mam rajš močnejše, zgledajo bolj žensko, imajo boke,rit, joške,da res maš kaj prijeti.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close