Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?

Goldfish, še vedno potrjuješ ravno to, kar sem napisala, da debeli niso lepi. Praviš stvar volje in samodispline, se strinjam. To rabiš, da shujšaš in postaneš lep. Če ima človek to, kar pišeš, da mora imeti, je suh in ne debel.
Kdor ima voljo in samodsciplino, kar praviš, da moraš imet, ni debel. Vidiš, ves čas pišeš točno to, kar jaz pišem.

Ja debelinka****, očitno so res izkušnje edino to kar štejejo:), ko greš skozi hujšanje in skozi fazo transformacije šele vidiš kaj se res dogaja. Tisti, ki niso šli skozi te stvari tega enostavno ne morejo dojeti.

Ce imas nekoga rad je VEDNO lep. Ce pa ti je nekdo vsec, se ne pomeni da ga imas rad. Bi bila rada s tipom samo zato da ne bi bila sama?

(), najbolj hecno pa mi je to, da potem še tule gor, kjer so anonimni, pišejo tako neiskreno. V reali pa gledajo le za suhimi.
Jaz celo priznam, da v moji debeli fazi, se nisem zanimala za debele moške.

Mešaš privlačnost in lepoto. 😉

WB 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

japkica, moški ne ve, da lepota ne mine kar tako.
20 letnica je lepa, ampak zakaj ne bi bila lepa tudi 70 letnica? Res, da ni lepa mladcem, je pa lahko lepa svojim vrstnikom.
Z leti se merila za lepoto spremenijo.
20 letnik mora imeti raven trebuh in vse lase, da je lep. Pri 50ih pa vse to ni več tako pomembno pa je lahko moški še vseeno lep, 50 letnicam seveda, ne 20 letnicam.

Ja debelinka, točno to sem hotela povedati da me preseneča da se ljudje še tukaj gor kjer je anonimnost sprenevedajo in niso sposobni povedat resnice, niti v reali. Brez veze no, je pa lepo da ti je mož iskreno povedal kaj si misli, tako da je vseeno upanje da obstajajo iskreni ljudje, ki imajo pogum pogledati resnici v oči.

Lepota je eden od elementov privlacnosti. Res pa je da ni edini. No vsaj za nekatere …
Ja lacen sem full drugacen 🙂

Zakaj imam občutek, da se v tej temi nekdo pogovarja sam s sabo in da mi je stil pisanja znan?

Lepota je tako individualno zaznavna, da je prav čudno, ko teče toliko debat o tem. Se pa absolutno strinjam z moskim 111, da ni potrebno, da je ženska suha, da je nekomu lepa ali da se nekdo zaljubi vanjo. Tudi ženska, ki ima 10 kg preveč (preveč od koliko????) je lahko nekomu lepa in privlačna, kajti so ženske, ki se jih da ”oceniti” še z drugim kriterijem, kot so kg. In obstajajo ženske, ki jim ni edini kriterij lastne vrednosti cager na tehnici… tako jih vidijo tudi nekateri moški. Primerjati 20 letnico in 50 letnico je pa popoln nesmisel.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Preveč časa imaš. 😉

:))))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ga učim iskrenosti :). Se tudi sama trudim, da če mi namigne kaj takega, kar ni lepo slišat (recimo, da se vidi kak šlaufek), da ga ne gledam grdo, da ne kuham mule.
Lažje je nekomu reči, da fajn zgleda kot po pravici povedat, da špeh, ki mu visi čez pas ni ravno lep.
Se učim prejemat kritike, ki so dobronamerne in seveda se dajo povedat na lep način. In se trudim tudi sama biti iskrena.
Dejstvo pa je, da večina ljudi raje sliši laskanje, čeprav neresnično, kot iskreno mnenje.

Japkica, 90kg pri 170 cm se strinjaš, da je preveč?

Na tvojo zgornjo trditev lahko brez kančka slabe vesti rečem, da ne spadam v večino. Še več, to mi je najbolj moteča zadeva pri ljudeh. Se pa strinjam, da veliko ljudi ne mara iskrenega mnenja.

Ja, meni se zdi 90kg na to višino absolutno preveč. Ampak to so moji kriteriji in ne kriteriji vseh (moških). 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Japkica, za kako iskreno mnenje, čeprav povedano na čim lepši način, jih človek kaj hitro dobi po glavi.
Bi rekla, da 90kg pri 170cm, velja prehudo za veliko večino moških. Mogoče bi bila taka ženska všeč kakemu 180cm pri 140kg.
Mogoče celo moski111 ne bo tako neiskren in ne bo trdil, da bi mu lahko bila lepa 90kg babnica. Mogoče pa me preseneti in reče, da se je ravno zaljubil v 100kg žensko :).

Ne, da niso lepi, samo ne počutijo se lepe, ker se omejujejo glede debelosti. Zato svetujem, da se v takšnem primeru vzameš v roke, namesto jamranja. Pravim, da se glede debelosti lahko kaj spremeni, če to nekomu predstavlja breme.

Eno neumno vprasanje, ki ga je zmozen le moski. Recimo da shujsas v manekensko formo. Dobis super fanta da ti ga vse zavidajo. Zivita srecno, 10-30 let. Potem pa se kile vrnejo. Vzrok-nepomemben. Kaj bi se zgodilo takrat?
Gre za to da sprejmes cloveka. Kajti vsak ima napake in pomanjkljivosti. Eni jih samo par, nekateri jih imamo celo goro 🙂
Blefiranje vecina izvaja v real life. Tu gor poves vse. Ker se pac ne oziras prevec tudi na negativno mnenje, saj ker ne more prizadeti…

Ekstremi so privlačni le manjšini. Torej da je nekdo presuh ali predebel. V ‘okvir večinske privlačnosti’ spadajo tudi tisti, ki niso točno v sredini, torej suhi in malce bolj okrogli. Tako pač narava signalizira pri živalih, katere smo med drugim tudi ljudje, da je pač telo nek ‘spolni signalizator’, ki pove ‘živalskim možganom’, kako je nekdo zdrav in ‘paritveno sposoben’ .

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Dejstvo je, da ni vedno treba povedati svojega mnenja. Velikokrat je pametno držati jezik za zobmi. Sama velikokrat rečem; ne sprašuj, če nočeš slišati, kaj si mislim. Torej cenim ljudi, ki so pripravljeni sprejeti iskrene odgovore na svoja vprašanja (a tu ne govorim o nesramnih odgovorih).

ps; Tebe zanima večina moških ali imaš kakšno manjše oz. konkretnejše število v mislih? 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

moski111, vsaj toliko iskrenosti premoreš, da nisi napisal, da bi se lahko zaljubil v 90kg žensko. Si pa kot politik. Namesto ja ali ne si napisal cel roman. V njem pa vem, da se skriva NE.

Goldfihs, povej po pravici, bi marala zavaljenega moškega? Bi se lahko zaljubila vanj?

Ne govorim o tem, da si z nekom skupaj in se potem zredi, največkrat se kar oba. Govorim o tem, če bi bili samski in če bi šli v razmerje z 90kg žensko ali zavaljenim moškim?

Bodite toliko iskreni in povejte, da pri človeku najprej opazite videz. Ne se nekaj slepit. Resnia je pač taka, da je videz prvo kar opazimo.

Pa saj ni debata o tem, kaj je po 10-30 letih.

Debata je o tem ali se lahko zaljubiš v okroglo žensko. :)))

ps; A kriterij dobrega fanta je v tem, da ti ga vse zavidajo??? Tega pa še nisem slišala. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Japkica, v bistvu se zabavam ob neiskrenosti moških na MONu :).
NImajo toliko jajc, da bi iskreno rekli, da je 90kg predebela, da bi jih zanimala kot ženska. Anonimni so pa ne upajo iskreno povedat :).

Japkica, a to je tudi nenapisano pravilo za virtualo?:) Mislim, da je velikokrat pametno držati jezik za zobmi?:).

Drugače se strinjam, včasih je pametneje povedati resnico tistemu, za katerega sklepamo, da jo bo tudi razumel in sprejel naše mnenje, brez da bi se počutil užaljeno.

Seveda se prvo opazi videz, tistih nekaj sekund al kolk že traja:). Potem je vse drugo pomembnejše.
Res je, da se nikoli nisem zaljubila v zavaljenega moškega, to pa iz razloga, ker ponavadi za debelostjo tiči še polno karakteristik, ki me ne bi privlačile. Zavaljenost je odraz načina življenja, skbri zase, za svoje zdravje. Če nekomu ni mar za sebe, kako je pri takemu šele za druge?

Vidiš, Goldfish, to sem hotela prebrat. Da zavaljeni moški zate odpade :). Tudi sama sem takega mnenja. In vem, da za moške še veliko bolj velja, da jih debele ženske ne zanimajo.

Za moškega je naravno, da so jim načeloma spolno privlačnejše mlajše, ko je njihova plodnost največja. Drugo je, če se starejši moški seksualno petlja s tako mladimi, potem gre pogosto za zlorabo, ker takšna dekelta niso tudi psihično in čustveno dozorele. Telesno pa so nekatere punce pri 15 ali še prej že “prave babe”, ko je njihov telesni razvoj na višku.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close