Za ženske ki rade spoznavate nove ljudi
Danes je težko določit razliko med tem kdo je in kdo ni MEŠČAN…. proletarcev itak praktično več ni…. jaz kot serviser Računalnikov in živeč v Mestu od rojstva naprej se pač ne čutim za proletarca ampak meščana… prej obrtnika kot proletarca…. za mene je misel vedno ušla za tekoči trak starih Fabrik ko je beseda nanesla na proletarca…. proletarec je za mene fizična sila ki ni na delovnem mestu zaradi znanja ampak zaradi neznanja ker ga lahko plačajo najnižje kar gre …. Ampak danes tudi eni ki znajo kaj imajo minimalce … med njimi trgovke pa za mene trgovke/prodajalke niso proletarci….
nikdar nisem bil fauš periferiji, je pa res da je Ptuj tako mali da je življenje v njem skoraj enako kvalitetno kot življenje 1km ven…. samo da imam jaz 1km bližje vse kar potrebujem veina drugih pa se mora vozit… kako bi jim zavidal? 😀
Točno tako… tip bi rad namakal ampak ni sposoben dobit za namakat…. kot si napisal…. Če bi tip zlahka dobil za namakat ker kot sam pravi je zanimiv ženskam potem te teme sploh nebi bilo… tip NI ZANIMIV ženskam oz. on misli da je za njih pa je on samo prijatelj kao…. ker ni ded, ampak metroseksualni fukfehtar lol
Forum je zaprt za komentiranje.