Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Za ženske ki rade spoznavate nove ljudi

Za ženske ki rade spoznavate nove ljudi

Ammm, saj to res ne gre skupaj…nespameten moški z žensko, ki ima kaj v glavi:).

Ženska, ki ima kaj v glavi, dobro vidi…moški je lahko popolnoma slep:)).[/quote]
Pardon… tako slep, da mu je celo ona všeč? :))[/quote]

Morda mu je res všeč (če ima usodno kombinacijo, da je še lepa), samo ona se ne bo niti ustavila od njem:). Lahko si jo le ogleduje skozi šipo:)).

Ammm, saj to res ne gre skupaj…nespameten moški z žensko, ki ima kaj v glavi:).[/quote]

Ammm ne vidim kje je bilo govora o pametnem oz nespametnem moškem?

Ammm, saj to res ne gre skupaj…nespameten moški z žensko, ki ima kaj v glavi:).[/quote]

Ammm ne vidim kje je bilo govora o pametnem oz nespametnem moškem?[/quote]

Slabo slediš:)). Ti jst zdaj povem:)).

no daj .. povej 🙂

Kaj ti spadaš v predal “nespametnih”?:)) Lahko ti narišem, to je opcija dve, če branje šepa:).

Kaj ti spadaš v predal “nespametnih”?:)) Lahko ti narišem, to je opcija dve, če branje šepa:).[/quote]

To bi pa do sedaj že lahko vedela, saj si takooooo pametna!
Torej riši baby… 🙂

Kaj ti spadaš v predal “nespametnih”?:)) Lahko ti narišem, to je opcija dve, če branje šepa:).[/quote]

To bi pa do sedaj že lahko vedela, saj si takooooo pametna!
Torej riši baby… :)[/quote]

Zdaj se mi ne da oz. ne vem, če se mi bo sploh dalo….tolk energije za “nepametnega” moškega:).

Tolk energije si vložila v to, jaz pa še vedno ne vem:
1. kaj naj človek počne z žensko, ki ima kaj v glavi?
2. kje je pisalo, da naj bi ta “človek” pomenil “nespameten moški”

tole pa čist btw… sem te pa pogrešal na dopustu… ker si takoooo pametna 🙂

Zakaj sploh rabiš spodbudo, če si kao nad nami, pezdetki?

Čakaj malo fant. Kako je to neplodna stvar, če nenehno odpiraš teme o njej?

In zato stopicaš na mestu.

Mislim, zdaj te pa res ne razumem. Moških nasvetov ne moreš upoštevati, hkrati se pa pritožuješ, ker jih ni še več???

Ja, jaz sem pa mnenja, da sem sposoben teči na 100 m pod 10 sekundami.

Eno je tvoje mnenje, hkrati z vsemi napihovanji, drugo je dejansko stanje. Tvoje dejansko stanje je, da ne privlačiš žensk in da zgolj teoretiziraš. Ne bodi prevzeten zdaj.

Ti si lahko še tako vredu po svoji lastni predstavi, očitno te ženske ne opazijo, oz. jim nisi zanimiv. kar ni nič čudnega, saj si najbrž en dost zadržan, pasiven tip. To je tvoja težava.

Ja in zato, da seksajo, jim ni treba kontaktirat enega, o katerem ne vedo nič, razen neke samohvale, ki jo sam natrosi. Ampak tvoja vprašanja se s tvojo samohvalo ne ujemajo.[/quote]

Nikjer nisem napisal, da ne privlačim žensk. Napisal sem, da sem zadržan do njih. Post sem poslal z namenom, da se mi kakšna javi in se spoznamo. Od zunaj jim ne morem razlagati, da sem zadržan in da bi mi več druženja z njimi koristilo pri tem. Ženskam, ki bi se z mano družile pa tudi ne bi bilo nič hudega. Imam zelo malo znank in zelo malo žensk me pozna. Ali pa me poznajo v napačni luči, kot zadržan moški, ki ob sebi nikdar nima nobene prijateljice ali punce. Kot že ves čas pišem namen tega posta ni filozofiranje o ženskah, kaj jih privlači in koliko sem sam privlačen do njih. Namenj je konkreten – se spoznati in razširiti svoj krog ženskih prijateljic.

Zopet neko flancanje o moji pasivnosti, nadutosti in kaj še vse. Vse je bedarija in niti najmanj res. Res je da sem zadržan in kdaj nekoliko nesproščen, nikakor pa nisem pasiven. Je pa res, da uspehi pri ženskah lahko zelo spodbudno vplivajo tudi na uspehe na ostalih področjih. Kdor ima zelo močno in dolgotrajno željo doseči določen rezultat v športu, najbrž sam po sebi dela v tej smeri in ga zelo verjetno tudi doseže. Hkrati tudi verjame, da je dober športnik ter tega sposoben. Ima pa najbrž tudi težave, ki ga pri tem ovirajo in jih s pomočjo dobrih trenerjev in konkretnega reševanja ovir tudi reši.

Neko povsem nekompetentno vtikanje v post, ki je sicer namenjen predvsem ženskam, ki bi rade koga spoznale (z nemenom razširiti krog znancev, lahko pa tudi kakšna spolna avantura) pa je zame vtikanje zaradi zdolgočasenosti. Nihče nima nobene koristi od tega. Vseeno pa je lahko ta forum koristen v kolikor nekdo deli svojo izkušnjo z drugimi. Pa sem drugače osebno zelo naklonjen ljudem, če so le vredu in niso usmerjeni proti meni.

Strinjam se mogoče s tem, da ni vsak rojen za izrazitega ženskarja in je lahko uspešna veza z eno žensko pravi način. Tudi sam si predvsem to želim. Vendar privlačne ženske, ki me privlačijo so najbrž že imele več spolnih partnerjev. Bojim se, da bi potencialno žensko, ki bi se zame zanimala celo motila prevelika zadržanost do ostalih žensk. In hkrati pritegnila kakšna izkušnja pri ostalih ženskah. Navsezadnje imam svoje spolne potrebe, sem radoveden in zelo odprt do pridobivanja izkušenj.

Kakorkoli, misim, da je širjenje kroga ženskih znank le dobra stvar za vsakogar.

Razen za osebe ki širijo ta krog z znanci kot si ti…

Sori če si nisi sposoben pridobit znqank izven foruma potem ti itak ni pomoči…. Za 40 dobiš nove ančke pa še 3D porniči pridejo

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

evo ponudbe, ki je ni moč zavrniti (aka mafijska)
grd kt smrtn greh
s svojim d.o.o. (dolžan okol in okol)
nestrpen in usekam že zaradi začudenega pogleda
zanemarjen in brez volje za osebno higieno
večkrat nažgan kot sit

ampak curaka pa takega, da paše vsaki v pi.čj.ak ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Razloži, prosim, kaj si napisal. Nerazumljiv si. Skačeš iz teme na temo…

Kaj ima veze, če je imela privlačna ženska že nekaj izkušenj pred tabo? Ti iščeš devico?

In kaj ima spolna potreba veze z vezo? Ne rabiš bit v vezi, da si spolno potešen.

Razloži, prosim, kaj si napisal. Nerazumljiv si. Skačeš iz teme na temo…

Kaj ima veze, če je imela privlačna ženska že nekaj izkušenj pred tabo? Ti iščeš devico?

In kaj ima spolna potreba veze z vezo? Ne rabiš bit v vezi, da si spolno potešen.[/quote]Dej mal pazi 😉
Glede na to kako je spreten bi to lahko razumel tudi kot ponudbo…….. :))))

Ups mogoče pa……

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Situacija je brezupna. Tip je pasiven in zadržan, za nameček še zaverovan v neko svojo kvazi-večvrednost napram drugim tipom.

Glej, če še ne razumeš. Ti si lahko po svoji lastni predstavi še tako kul, to tebi pri ženskah očitno nič ne pomaga. To, da bi ti rad pridobival spolne izkušnje in spoznaval ženske, ženskam ni relevantna informacija. Pišeš v tehnicističnem jeziku, ki je ženskam tuj. Mislim, sej nekako si izrazil svoje želje, ampak zanimanja žensk nisi požel, ker nikoli niso navdušene nad nekom, ki tako odkrito položi karte na mizo.

Ženske so narejene tako, da padajo na slog, ne na golo informaicjo. Ti tukaj nekaj suhoparno razlagaš svoje potrebe in kaj se tebi zdi koristno. Tako tehničarjenje ne bo nobene zrajcalo, ne na netu, ne v reali.

Ženske imajo, če želijo, ponudbe za spolne avanture na vsakem koraku. Če se za to odločijo, bodo izbrale tipa, ki jih zapelje s sovjim slogom, ne pa navajanjem nekih splošnih informacij o sebi, zavitih v filozofsko analizo.

Če bi rad kaj naredil pri ženskah, pili svoj slog predstavitve, tako na netu, kot še bolj v reali.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

in koliko ničkrat si uspešno uporabil to “posebno” vedenje / veščine ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Dating, marsikatera punca pomisli na samostan ko bere tvoje flancanje, biti nuna bi ji lahko prineslo več radosti kakor pa preživljati čas s tabo. Pišeš, kakor da bi bil nekoliko neuravnovešen, narcisoiden, poln sebe in hkrati prezirljiv (do tistih, ki si upajo živeti!). Sam sebi si težak, le kako ne bi bil kateri drugi, morda bi pa moral iti za župnika, patra 😛

Končno zopet nekaj malega časa za ta forum. Zares se mi ne ljubi, niti nimam časa komentirati nekaterih komenterjev ki le še bolj potrjujejo, kar sem že prej omenil. Veliko je navadnih zdolgočasenih pezdetkov po tem forumu. Če pogledam konkretno moj post. Že naslov pove čemu je namenjen. Če sem samski ne pomeni, da ne privlačim žensk. Zadnji post, ki sem ga dobil pa priča o osebi, ki ali dobesedno ni prebrala teme in tako sploh ne ve kaj sem napisal, ter se potem zaradi skrajne zdolgočasenosti vtika. Ali pa gre za osebo, ki je tako motena in zdolgočasena, da namenoma nagaja moškemu, ki bi rad nekaj spremenil in dosegel.

Ne bom še enkrat vse pisal, kaj sem že napisal. In tudi že dovolj jih je pisalo pred mano o podobnih namenih. Mogoče z razliko, da bi nekateri radi preko foruma spoznali eno resno žensko. Tudi sam sem zagovornik zdrave mere zvestobe in da imaš eno žensko. Vendar ta post je mamenjen vsaki ženski, ki bi rada spoznala nove moške. Trenutno sem samski in moji nameni so spoznavanje večih žensk. V bistvu pišem eno in isto, ker sem to že velikokrat omenil.

Kar mi nekateri skušate povsem nekompetentno vsiliti in dopovedati je “sem dolgočasen in na tem forumu so vse ženske boljše, bolj zanimive. Nobena ne bi imela nič od tega, če bi spoznala tako neprivlačnega in ne zanimivega moškega kakršen sem.” Hkrati tudi povsem zanikate nekaj čemur se reče spoznavanje novih ljudi, lahko pa tudi zmenki.

Pa si se ti genij, ki tako zaničuješ mnenja drugih nemara že vprašal, zakaj se ti na takšno oglaševanje nobena ne javi?

Prvič zato, ker imajo ženske že v živo več kot dovolj moških ponudb, ne rabijo tega še na netu.

Drugič pa zato, ker o sebi nisi povedal ničesar, razen tega, da si radoveden in da bi rad spoznaval ženske. Ženske nekako v globini svoje previdnosti vedo, da to velja praktično za vse moške. Zato s ebodo pustile spoznati tipu, ki jih bo prepričal s svojim stilom, ne pa z golo informacijo, da bi se on nekaj spoznaval.

Ne upoštevaš neformalnih fines spoznavanja, zato si neuspešen. Poleg tega praviš, da si zadržan. Jah, reši se tega, kot sem povedal, ženske imajo ponudb dovolj v živo, ni se jim treba ukvarjati z enim, ki v živo nič ne upa, na netu pa pač smao napiše, da bi se rad spoznaval.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Podpišem Pajkca.

Malo več se bo treba razkrit, Dating, če želiš pridobit kak odziv. Sicer pa ker si registriran, lahko pišeš katerikoli forumašici na ZS in jo tam skušaš zaplest v pogovor (če ne želiš sodelovat na javnem delu).

Če si v živo zadržan in misliš, da lahko postaneš vsaj spletni šarmer, začni najprej delat na svojih sposobnostih ubesedovanja svojih mislih. 5 strani na dan kretivnega pisanja na poljubno temo tudi ne bo odveč. Drugače ženski ne boš nikoli zlezel v glavo. Saj veš, najprej v glavo, šele potem trening.

bil 2x a srečanju lastnikov starodobnih vozil … imam mailov in gsm cifer za vsaj 1/2 mladenk do 35 let za do spomladanskih dogodkov te vrste ☺

kakšeno je največje pakiranje olagum?

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


V fabrko vprašaj. Sigurno imajo kak naslov na netu. DHL pa fura vsak dan na tisto letališče v bližini tvoje vasi.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Odprla sem temo, ker sem mislila, da bo nekaj pametnega. Namreč tudi jaz želim spoznati več ljudi, predvsem samske moške.
Ampak glej ga zlomka. Avtor teme pljuva po bralcih foruma. Kdo se bo družil z nekom, ki popljuva monovce s pezdetki?
Avtor, brez zamere, naslov teme sicer pritegne, ampak ti avtor pa deluješ skrajno naduto in arogantno. Ženske res mogoče iščemo moške, ampak ne takih nadutih tipov.
Povrh tega pa zakaj bi se ženska sploh želela s tabo spoznati, ko pa jasno napišeš, da tako ali tako nimaš časa?


Jaz imam čas. Kaj imaš ti?

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close