za vse ki klepetate po spletnih klepetalnicah
Tole je poucno:
Najprej kaj moske zanima
http://www.youtube.com/watch?v=16nYW1T0Wbs
In tole je zenski pogled:
http://www.youtube.com/watch?v=VSGlygCjKcY
Tole je poucno:
Najprej kaj moske zanima
http://www.youtube.com/watch?v=16nYW1T0Wbs
In tole je zenski pogled:
http://www.youtube.com/watch?v=VSGlygCjKcY%5B/quote%5D
🙂 ta je tudi huda ja….ma zmaga ta Seinfeld, sploh ni dvoma 🙂
Za mene je vredno branje dobre literature — samo da dobimo vec kulture –hocem rect beres velike
avtorje ki so referenza toda ti bi ti koncno delili universalno misljenje -kot ta najhujsi Karl Marks ..
ne smemo pozabit da so to njihove misli ali njihova slika sveta ne moremo vseka v resno vzet .
Ce pa zacnes brat vse vrste pravljic in romanov to kar zdaj nasi avtorji pisarijo pa ni boljse kot pa ti
klepetarje ker te bojo tudi ti zapeljali v neki paralelni svet ki sploh ne obstoji in tisti ki to radi citajo
tudi oni so v tem zamisljenim svetu kot v pravljicah ..
Forum je zaprt za komentiranje.