za vse ki klepetate po spletnih klepetalnicah
Gospa K. – ste samo zaradi Kramerja gledali serijo? :)[/quote]
Tole je najboljse:
http://www.youtube.com/watch?v=VLJtAEnkx58
Prejsna poanta pa je bila da moski drugace obracunavamo. “Dotik” v smeri pevskega drustva in problemi so razreseni.[/quote]
Jao ta zmaga ja :)))) Na pamet znam vse epizode, pa se še ne naveličam 🙂
Najbolj smešn postane šele v kasnejših sezonah, k se mu tist črnc preseli v bajto lol
Če ne pa, tale del mi je bil najboljši bil :
Pa še neki se sproti spomnu. Tole ne vem, če gledaš :
http://www.youtube.com/watch?v=8qOaZ4CQqKI
carsko
Croglednost? Objektivnost. Ce izhajamo iz sovinisticne trditve, da je vecina zensk potencialno nevarno eksplozivno telo s kratko vzigalno vrrvico (pa se kost za vse zenske) potem je sozitje mozno le ce v vezi obstaja Pavliha ki uspe umiriti strasti in popraviti razpolozenje. Alternativne opcije,ki uspejo vsaj zacasno zgladiti nesporazume pa so: sex, denar ali copatar 😉
In ja, mnogi raje ostanemo sami.
Hm… naslednji 😉
http://www.youtube.com/watch?v=OOIGCyAR-0w
Forum je zaprt za komentiranje.