za vse ki klepetate po spletnih klepetalnicah
Čez Seinfelda ga pa ni![/quote]
Gospa K. – ste samo zaradi Kramerja gledali serijo? :)[/quote]
Tole je najboljse:
http://www.youtube.com/watch?v=VLJtAEnkx58
Prejsna poanta pa je bila da moski drugace obracunavamo. “Dotik” v smeri pevskega drustva in problemi so razreseni.
Forum je zaprt za komentiranje.