Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek za vse ki klepetate po spletnih klepetalnicah

za vse ki klepetate po spletnih klepetalnicah

Mora se samo umreti 😉 Pod pritiskom pa NE delam nič 😀

Zato je bilo v navednicah, ampak ti si se vtaknila ravno v to:)). Nauk zgodbe: delaj na tem (to je priporočilo), da boš odločnejša:).

Torej če nekdo želi, da si mirna naj te samo (močno) pritisne? 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Jaz sem tehtnica, odločnost prepuščam drugim 🙂 Babe, ne me zdaj tu zafrkavat, ko bom Sadnega pa Matkica poklicala 🙂

Dej ju poklič:))).

Torej če nekdo želi, da si mirna naj te samo (močno) pritisne? :)[/quote]

Če le upa 🙂

Saaaaaadniiiiii, Matkiiiiiiic…..babam so baterije crknile- SPET 🙂 🙂

Torej če nekdo želi, da si mirna naj te samo (močno) pritisne? :)[/quote]

Če le upa :)[/quote]Če le želi… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Hahaha….kakšna grožnja! 😀

ps: ne verjamem v astrologijo, je vseeno kaj ste 🙂

Če le upa :)[/quote]Če le želi… ;)[/quote]

Nobenega še nisem silila 😉

Če le želi… ;)[/quote]

Nobenega še nisem silila ;)[/quote]
Kaj pa vzbujala željo? 🙂
Ti je (vedno) uspelo? :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Gospa C. Jaz pa bi leto dni življenja dala, da ne bi bila tehtnica v trenutkih, ko se moram odločit. Drugače pa je ok 🙂

Nobenega še nisem silila ;)[/quote]
Kaj pa vzbujala željo? 🙂
Ti je (vedno) uspelo? :)))[/quote]

Če sem hotela mi je, drugače ne hahaha 🙂

Če le želi… ;)[/quote]

Nobenega še nisem silila ;)[/quote]

Gospa K., raje nam priznajte, da noben tega ni želel, morda bi res morali končno koga v to prisiliti? 🙂

Ne priznam!

Oooo kako sem odločna 🙂

Naivka 🙂

Koliko poznam tehntice, mi ne delujejo neodločne, nekaj drugega je “krivo”.

Kaj pa je tisto v ” “?

Torej je res ?

LOL[sup]2[/sup] !

Lahko je krivo ali pa sloko, uvito, skratka ni ravno. 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Da biti neodločen ni nujno slabost, zato je krivda pod navednicami 🙂

Nobenega še nisem silila ;)[/quote]

Gospa K., raje nam priznajte, da noben tega ni želel, morda bi res morali končno koga v to prisiliti? :)[/quote]…in to še pred soboto! 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Gospa K., še ena zanimivost samo za vas – poklicni astrologi trdijo, da so pripadniki znaka tehtnice vizualno mnogo bolj privlačnejši od vseh preostalih znamenj…je edino znamenje, ki ni živo, je predmet 😉

Aja? Nisem še slišala 🙂 Zato torej ti ne verjameš v astrologijo 🙂 🙂

Čez Seinfelda ga pa ni![/quote]

Gospa K. – ste samo zaradi Kramerja gledali serijo? :)[/quote]

Tole je najboljse:
http://www.youtube.com/watch?v=VLJtAEnkx58

Prejsna poanta pa je bila da moski drugace obracunavamo. “Dotik” v smeri pevskega drustva in problemi so razreseni.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close