Vzorni Slovenke/ci
Tista, ki ga bo le iskala, bo morala morda zelo dolgo čakat, tja do poznih let, pa še tam ji ne bo nič zagotovljeno. Ostali, ki pa se zavedajo, da tudi sami še niso zreli oziroma funkcionalni, pa si bodo poiskali nekoga (tako ali tako vedno izberemo zase pravega, podobno zrelega), pa bodo poskušali rasti skupaj z njim, tako da bosta na koncu oba funkcionalna.
Tista, ki ga bo le iskala, bo morala morda zelo dolgo čakat, tja do poznih let, pa še tam ji ne bo nič zagotovljeno. Ostali, ki pa se zavedajo, da tudi sami še niso zreli oziroma funkcionalni, pa si bodo poiskali nekoga (tako ali tako vedno izberemo zase pravega, podobno zrelega), pa bodo poskušali rasti skupaj z njim, tako da bosta na koncu oba funkcionalna.[/quote]
Kaj pa tisto: “Kdor išče… ta najde.:))))) nič več ne velja :)))
Miza sama po sebi ponuja prostor…Od tebe je le odvisno, za kaj ga boš uporabila. :)[/quote][/quote]
Na večino miz se najraje naslonim (z rokami), z nje pojem pripravljeno hrano, kaj drugega mi niti ne pade na pamet oz ne mika me zloraba pohištva v druge namene 🙂
Tista, ki ga bo le iskala, bo morala morda zelo dolgo čakat, tja do poznih let, pa še tam ji ne bo nič zagotovljeno. Ostali, ki pa se zavedajo, da tudi sami še niso zreli oziroma funkcionalni, pa si bodo poiskali nekoga (tako ali tako vedno izberemo zase pravega, podobno zrelega), pa bodo poskušali rasti skupaj z njim, tako da bosta na koncu oba funkcionalna.[/quote]
Kaj pa tisto: “Kdor išče… ta najde.:))))) nič več ne velja :)))[/quote]
Velja, velja. Pomembno pa je tudi, kaj naredi potem, ko ga najde. :))
Forum je zaprt za komentiranje.