vprašajte za astrološka ujemanja
Prepirala ? S kom oz zaradi česa? Zato ker mi drugi svetujejo kakšna naj bom? Ne, to ni vredno prepira, upoštevanja pa tudi ne.[/quote]
Calypso – Misonkka, Margot in jaz te ne želimo spremeniti. Če bi bila v tipični ženski družbi, bi že kvakala po naše, tako pa ti ni treba. Ni ti treba brati Lady, Hople, gledati POP IN, te bomo ravno tako sprejele v našo družbo. :))[/quote]
Seba111 je napisal, kakšna naj bom, po kom se naj zgledujem – takih bedarij ne pobiram gor od nikogar.
Seba a veš kaj ugotavljam? Da so tile planeti v veliki meri retrogradni kar po vrsti,madonca kdaj bo pa kaj toplega prišlo nad nas..?))) Evo Merkur bo tečnaril menda do 26.7..Antilopca se motim?[/quote]
Glej, do mojega rojstnega dneva se morajo vsi postaviti v vrsto in se gibati tako kot jaz ukažem! :)))
Seba a veš kaj ugotavljam? Da so tile planeti v veliki meri retrogradni kar po vrsti,madonca kdaj bo pa kaj toplega prišlo nad nas..?))) Evo Merkur bo tečnaril menda do 26.7..Antilopca se motim?[/quote]
Glej, do mojega rojstnega dneva se morajo vsi postaviti v vrsto in se gibati tako kot jaz ukažem! :)))[/quote]
Haha antilopa ta je pa dobra : ))))
Seba a veš kaj ugotavljam? Da so tile planeti v veliki meri retrogradni kar po vrsti,madonca kdaj bo pa kaj toplega prišlo nad nas..?))) Evo Merkur bo tečnaril menda do 26.7..Antilopca se motim?[/quote]
Misonka ne spremljam toliko gibanja planetov se bolj ljubiteljsko ukvarjam s tem : )
Pracijo pa da za vsakega pride čas : )
Bom, samo bodi iskren. :)[/quote]
Evo sonce lev ascendent rak luna devica da slišim : )[/quote]
Zanimiva kombinacija, seba. Glede na to, da imaš raka v ascendentu, bi ti mnogi pripisali občutljivost, ampak ti imaš oklep, si trdoživ. Predvsem pa znaš ljudem zlesti pod kožo, predvsem ženskam. Tem se zdiš dober sogovornik, da ti jamrajo o svojih problemih. Navezan si na družino in imaš zelo rad otroke, na nek način si tudi otrok po duši in boš tak ostal za vedno. Luna v devici – si zelo zahteven pri izbiri boljše polovice, prav tako želiš imeti svoja čustva pod nadzorom. Kadar ti ženska postane resnično všeč, začneš preveč analizirati in komplicirati, namesto da bi se prepustil toku in bil bolj spontan. Sicer ne vem, koliko si umetniško nadarjen, ampak taka kombinacija bi lahko dala dobrega igralca, pevca, slikarja, pesnika….
Dobro, ni priporočljivo v karkoli slepo verjeti. :)) So pa neke splošne značilnosti. Pri astrologiji je problem v tem, ker se ni več razvijala na konkretnih primerih, ampak so neki tradicionalni opisi znamenj in ujemanj. Ukvarjam se samo ljubiteljsko oziroma tako malo za hec. Vem pa, katerim znamenjem se moram v življenju izogniti. Tebi verjetno ne ustrezajo zračna znamenja, ker se ti njihova čustva zdijo površna in nestalna.
Dobro, ni priporočljivo v karkoli slepo verjeti. :)) So pa neke splošne značilnosti. Pri astrologiji je problem v tem, ker se ni več razvijala na konkretnih primerih, ampak so neki tradicionalni opisi znamenj in ujemanj. Ukvarjam se samo ljubiteljsko oziroma tako malo za hec. Vem pa, katerim znamenjem se moram v življenju izogniti. Tebi verjetno ne ustrezajo zračna znamenja, ker se ti njihova čustva zdijo površna in nestalna.[/quote]
Antilopa seveda izkušnje prinesejo svoje : )
U glavnem mene si odlično ocenila izkušnje so pa potem prinesle marsikatero spremembo ampka v osnovi sem tak.
Najbol mi grejo na živce device matr to sam neki cincajo pa komplicirajo pa… hehe : ))))
Dobro, ni priporočljivo v karkoli slepo verjeti. :)) So pa neke splošne značilnosti. Pri astrologiji je problem v tem, ker se ni več razvijala na konkretnih primerih, ampak so neki tradicionalni opisi znamenj in ujemanj. Ukvarjam se samo ljubiteljsko oziroma tako malo za hec. Vem pa, katerim znamenjem se moram v življenju izogniti. Tebi verjetno ne ustrezajo zračna znamenja, ker se ti njihova čustva zdijo površna in nestalna.[/quote]
Antilopa seveda izkušnje prinesejo svoje : )
U glavnem mene si odlično ocenila izkušnje so pa potem prinesle marsikatero spremembo ampka v osnovi sem tak.
Najbol mi grejo na živce device matr to sam neki cincajo pa komplicirajo pa… hehe : ))))[/quote]
Ženske ali moški? Moški device so težki analitiki in komplikatorji. :)) Če bi ga v trgovino poslal po kg kruha, bi obšel Spar, Mercator, Tuš, Hofer, na koncu pa bi bil zmeden, ker se ne bi znal odločiti, ali je bolj pomembna cena ali kvaliteta. Pri tem bi porabil več bencina kot bi privarčeval pri tem kilogramu kruha. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.