vprašajte za astrološka ujemanja
http://sl.wikipedia.org/wiki/Ka%C4%8Denosec_(ozvezdje)
Jaz imam luno v kozorogu, kaj ti to pove? :))
Kolk sem jaz dobra duša, evo tabele. Poiščeš najprej letnico rojstva, nato pa v tistem stolpcu pri prvi navpični vrstici (dan rojstva) pogledaš ime znaka.
Hja…Tukaj na forumu recimo tisti naš v “lepi pesmici” m111 :)))
Heca malo no:)))
Sicer pa tako!
Deloven,močnega karakterja (ne pič….od pič….), ob katerem bi se počutila fizično in socijalno varno,ki se ti NEBI pustil j….t)),ker tazga dedca ne maraš!
Torej moški ,ki si to ime zasluži! Zato pa nobenega nimaš,ker hočeš zase to kar si zaslužiš!
Kolk sem jaz dobra duša, evo tabele. Poiščeš najprej letnico rojstva, nato pa v tistem stolpcu pri prvi navpični vrstici (dan rojstva) pogledaš ime znaka.
http://www.librarising.com/astrology/tables/moonsigns.html%5B/quote%5D
Zakaj pa nekateri dnevi manjkajo vmes ?
Antilopa, jaz bom pa izkoristila to temo in ti odgovorila na tvoje vprašanje, ki se je nanašalo o dveh bratih dvojčkih, ki sta se rodila v razmiku ene minute in sta popolnoma različna.
Prvorojeni brat ima točno to podznamenje v času rojstva, ko sta se rodila. Drugorojeni brat ima prvo hišo v njegovi tretji hiši. Podznamenja nista enka pač pa ima drugorojeni podznamenje na vrhu tretje hiše brata, ki se je prvi rodil (oz. astr. karte v kateri sta se rodila).
Kolk sem jaz dobra duša, evo tabele. Poiščeš najprej letnico rojstva, nato pa v tistem stolpcu pri prvi navpični vrstici (dan rojstva) pogledaš ime znaka.
http://www.librarising.com/astrology/tables/moonsigns.html%5B/quote%5D
Zakaj pa nekateri dnevi manjkajo vmes ?[/quote]
Napisan je samo prvi dan, ko luna vstopi v neko znamenje npr. devico. Naslednji dan je še vedno tak, da je luna v istem znamenju, včasih je tako še tretji dan. Luna je 2-3 dni v istem znamenju. 🙂
Ooo Antilopka!! Bereš me kot odprto knjigico!
Izdajstva .Zato sem raje kot v ženski,moški družbi namreč.Ženske smo bla in blaaa in bla bla ejh![/quote]
S spoštovanjem sicer do svojega spola, ampak včasih moraš biti res turbo-hinavec, da zdržiš v kakšni ženski družbi. Najhuje mi je, ko v družbi neka ženska nekoga opravlja tako, da se ti želodec obrača, čez pet minut pa se tej isti osebi prilizuje in gre z njo celo na kavo ipd. Če bi pa sama slučajno kaj rekla čez to isto žensko, bi ji pa takoj vse nesla na pladnju. 🙁
Forum je zaprt za komentiranje.