Vas kdaj zamika,da…
no………
kot prvo….če misliš kle pametovat, se najprej nauči kako odgovor nalepiš pod tisto sporočilo na katero odgovarjaš…….
al si vklop posamična sporočila (da vidiš drevo) če pa že hočeš meti vse na eni strani po tam klikni v desnem kotu na odgovori na to sporočilo……
pa že izdav enkrat kaj hočeš povedat……….
“Respect”, si s tem mislil spoštovanje, ko si zbiral svoj nik?
Če je temu tako ,te prosim ,da spoštuješ tudi druge ,ki povemo samo svoje mnenje in tudi ,če je to še tako glupo ali napačno.Nisem popolna povem pa tisto, kar si mislim je pa res, da se vsak človek lahko zmoti.
In hvala bogu ,da smo si različni,ker le tako smo si zanimivi………………lp
P.S.Hvala za tvoje praktične nasvete…….
Žan,glede tvojega vprašanja je pa tako,ne bi ga prevarala,ker toliko pa spet cenim sebe in njega .Pa vsak prepir mi tudi ne pride do živega in mislim da vsaka veza temelji na spoštovanju,predvsem pa na iskrenosti.Sicer je pa tako nikoli ne reci nikoli,če se bo pa kdaj zgodilo upam ,da ne bo nikogar bolelo.
P.S.Pa mislim,da varanje ni pogojeno s tem kako nekdo zgleda (“z nekom greha vrednim”),kakšni pa sploh so ti greha vredni?Lepi,pametni ali samo dobri v postelji…..lp in dobro jutro
Forum je zaprt za komentiranje.