Varalice
Spider, jaz tebe ne razumem. Se sprašujem, ali si z vezanimi ženskami zato, ker ti je za njih žal (se sklicujem na tvoj prvi stavek, da jih pomiluješ, so za tebe šibke) ali pa se na nek način tako zaničuješ, da si bojiš privoščiti si več, čutiti več (ko slabšalno o varajoči govoriš z besedami: šibkega značaja, karakterja in pameti) in kot da bi s to žensko, ki vara, nekako potrjeval/dokazoval tisto slabo v sebi.
Enostavno mi ni logično, kako lahko k sebi spustiš nekoga, o katerem imaš slabo mnenje. Pa čeprav gre “samo” za se.ks.
In tako razmišljam, ali ob tem sek.sanju še bolj zaničuješ žensko, da se ti počutiš kot nekaj več, ali pa to delaš zato, ker ti je všeč občutek, da je ženska, ki je nezadovoljna v odnosu oz. zakonu, zadovoljna v tvojem objemu in imaš ob tem občutek, da imaš neko moč dati taki ženski več, kot ji lahko da njen mož oz. partner.
Ali pa imaš o se.ksu tako slabo mnenje. Oz. imaš slabo mnenje o občutkih kot je pripadnost, vzajemnost, sožitje, ljubezen.
Ali pa kaj drugega?
Kakorkoli, nikar ne misli, da si ti kaj bolj “nedolžen” ali celo kaj več vreden – s strani vsesplošnega moralnega pogleda.
In to, da si intimen z ženskami, za katere veš, da varajo, samo govori o tvoji plitvosti (se opravičujem ob izrazu, ampak bolj milega in hkrati enako točnega v svojem besednjaku nisem našla, pa odkrito, tudi trudila se nisem preveč, da bi ga našla).
Tako, zdaj me pa lahko tudi popljuvaš. Ampak ne bom pihala na dušo nekomu, ki tega ni vreden. Če jo sploh ima.
poba si itak izmišljuje ☺ … v slabših razmerah kot je ženska doma — težje jo še kdo spravi med “rjuhe” — in vezanim je treba še več pihati na dušo kot pa svobodnim ☺
dripec pa namesto, da bi vso noč sestavljal sms, mail … kako jo bo zjutraj “podžgal”, da bo popoldan / zvečer z njim … se ukvarja s psiho profili tipov na MON_u ☺☺☺☺
poba si itak izmišljuje ☺ … v slabših razmerah kot je ženska doma — težje jo še kdo spravi med “rjuhe” — in vezanim je treba še več pihati na dušo kot pa svobodnim ☺
dripec pa namesto, da bi vso noč sestavljal sms, mail … kako jo bo zjutraj “podžgal”, da bo popoldan / zvečer z njim … se ukvarja s psiho profili tipov na MON_u ☺☺☺☺[/quote]
z prvim odstavkom si pa brcnil v meglo, se vdi, da ne veš o čem govoriš in tu ima spider prav,…
Spider, jaz tebe ne razumem. Se sprašujem, ali si z vezanimi ženskami zato, ker ti je za njih žal (se sklicujem na tvoj prvi stavek, da jih pomiluješ, so za tebe šibke) ali pa se na nek način tako zaničuješ, da si bojiš privoščiti si več, čutiti več (ko slabšalno o varajoči govoriš z besedami: šibkega značaja, karakterja in pameti) in kot da bi s to žensko, ki vara, nekako potrjeval/dokazoval tisto slabo v sebi.
Enostavno mi ni logično, kako lahko k sebi spustiš nekoga, o katerem imaš slabo mnenje. Pa čeprav gre “samo” za se.ks.
In tako razmišljam, ali ob tem sek.sanju še bolj zaničuješ žensko, da se ti počutiš kot nekaj več, ali pa to delaš zato, ker ti je všeč občutek, da je ženska, ki je nezadovoljna v odnosu oz. zakonu, zadovoljna v tvojem objemu in imaš ob tem občutek, da imaš neko moč dati taki ženski več, kot ji lahko da njen mož oz. partner.
Ali pa imaš o se.ksu tako slabo mnenje. Oz. imaš slabo mnenje o občutkih kot je pripadnost, vzajemnost, sožitje, ljubezen.
Ali pa kaj drugega?
Kakorkoli, nikar ne misli, da si ti kaj bolj “nedolžen” ali celo kaj več vreden – s strani vsesplošnega moralnega pogleda.
In to, da si intimen z ženskami, za katere veš, da varajo, samo govori o tvoji plitvosti (se opravičujem ob izrazu, ampak bolj milega in hkrati enako točnega v svojem besednjaku nisem našla, pa odkrito, tudi trudila se nisem preveč, da bi ga našla).
Tako, zdaj me pa lahko tudi popljuvaš. Ampak ne bom pihala na dušo nekomu, ki tega ni vreden. Če jo sploh ima.[/quote]
Ti ne razumeš da Spiderja in še koga boli za tako analizo ki je totalno zgrešena, zato ker ti in še kdo (sploh matjazko marko in On) mislite da je za vsako našo besedo neki PSIHIČNO vzrok in zgodba (od odstonosti očeta v vzgoji itd.)
To ni res, nekateri pač enostavno seksajo zato ker je to FAJN, z osebo ki je SEKSI oz zna in ŽELI, kaj pol če seksa z osebo ki jo po drugi strani zaradi njenega karakterja in varanje pomiljuje?
To ni nič spornega in meni se moj dvigne zato ker ženska dobro zgleda in ker dela gibe oz se me dotika ne pa zato ker je moralno neoporečna ali anti varanje karakter.
naštel si nekaj občutkov ki nimajo VEZE s tem kakšna je oseba in kaj želi… sožitje deluje tudi ob seksfrendih če oba tako želita…. pripadnost pa je ČLOVEŠTVU in rasi ne pa neki drugi osebi….
pravi moški pripada le in izključno svojim idejam, željam, nazorom, prepričanjem in nenazadnje slavi, ne pa eni ženski… moški ima žensko ne zato da bi ji pripadal ampak zato ker si jo ŽELI.
poba si itak izmišljuje ☺ … v slabših razmerah kot je ženska doma — težje jo še kdo spravi med “rjuhe” — in vezanim je treba še več pihati na dušo kot pa svobodnim ☺
dripec pa namesto, da bi vso noč sestavljal sms, mail … kako jo bo zjutraj “podžgal”, da bo popoldan / zvečer z njim … se ukvarja s psiho profili tipov na MON_u ☺☺☺☺[/quote]
z prvim odstavkom si pa brcnil v meglo, se vdi, da ne veš o čem govoriš in tu ima spider prav,…[/quote]
pravzaprav nisem mignil več, kot sem pritisnil tipk, da sem napisal —- in mi je popolnoma vseeno za vse druge ☺
btw: kaj pa ti počneš na netu …. imaš dopisni zakon in virtualni seks s tvojo ☺☺☺
It, ne trudi se mene razumeti. Ne razume me niti moja mama. Pa me ima vseeno rada, saj sem njen starejši sin.
Jaz sem Nietzschejevski narcis, ki gleda zviška na večino ljudi okoli sebe….
Živim med svobodnjaštvom, nihilizmom, melanholijo…
Sprašuješ me, zakaj seksam z vezanimi ženskami, čeprav jih zaničujem. Zato, ker so lahko dostopne. Ker imajo ponavadi doma debilnega dedca, v primerjavi s katerim se jim zdi en navaden normalen tip kot superman.
To je odgovor na tvoje vprašanje. Samskim je treba na veliko pihat na dušo, jih osvajat, gradit gradove v oblakih…vezane padejo brez obrambe same..
Upam, da si azdovoljna z odgovorom..ali pa tudi ne..meni je vseeno..
Mi je pa v uteho, da nikoli ne bom tak revež, kot tale NM-3w..poročeni dripec, ki odpira teme , ki smo jih normalni dali skoz v srednji šoli…
Veze nimaš..revček..veze….Ampak tako pač je, valda da copatarji ne morete vedeti, kako lahko so dostopne vaše ženske..
Konec koncev je prav, da obstajate ljudje, ki vas je vzgojil Cankar…Tako prikupno naivni, plitki, a hkrati prepričani v svoj prav..Ljudje, ki so nas vzgojili Sartre, Macchiaveli, Nietzsche..bomo vedno nad vami, tako ali drugače..
Lahko noč.
Ampak ti si sproščen tip, ki ne rabi “fehtariti” za seks. Jaz sem to razumel tako, da se ženske vseh sort kar lepijo na tebe, ko se pojaviš v njihovi bližini. Potem ni čist tako? Sem preveč fantaziral? 🙂
[sup]Bejbe / ženske – tole vzemite samo kot cinični komentar[/sup]
in potem taki, od “doma” vsej razvrani pristopi Pajkec (ker ji že na čelu piše, da se ji tamala “celi”) in ji zagrozi: “ali mi boš dala fu.kat ali pa ti na tamali spletem mrežo, da se bodo vanjo muhe ujele”
Veš kaj mpa je meni neznanka…Kaj vas, srečno vezane..žene, da berete ta obskurni forum…[/quote]
Verjetno kaj podobnega, kot vas, srečno samske. Meni je izredno zabavno (medtem ko moje peče piškote). 🙂
Verjetno kaj podobnega, kot vas, srečno samske. Meni je izredno zabavno (medtem ko moje peče piškote). :)[/quote]
no shit … ampak tole me je pa res nasmejalo …. in kasneje bo še srajce speglala, gate zložila — za večerno zabavo pa še štunfe pokrpala — ti pa se boš tukaj šel buzareranje ☺
Veš kaj mpa je meni neznanka…Kaj vas, srečno vezane..žene, da berete ta obskurni forum…[/quote]
Verjetno kaj podobnega, kot vas, srečno samske. Meni je izredno zabavno (medtem ko moje peče piškote). :)[/quote]
Tole je pa pojasnilo Spiderovih postov.
Recimo tipi visijo dneve in dneve na MONu, ženske jim pečejo piškote (perejo gate, likajo, kuhajo, saj reveži nimajo časa, ker morajo predebatirat vse teme na MONu)… in seveda so ti virtualni tipčki presrečni na monu in ker jim ženska peče piškote in naivno razmišljajo kako so oni super. Potem pa ta ženska naleti na tipa kot je SPider in ugotovi, da je še kaj boljšega na svetu kot gledat tipa, ki visi skoz na netu, ona pa mu peče piškote.
Ni čudno, da so potem ženske tako lahek plen za pajkce :). Vsaka bi bila naveličana pečenja piškotovo in gledanja tipov na monu.
Kaj češ lepšega. Vsi trije skupaj so happy family. On ima pečene piškote, oprane gate in zlikane cunje. Ona in pajkec pa sta potešena kako drugače. Na koncu vsi srečni. A ni to lepo? :))
Točno tako, Marko.
Možek mora imet dobro plačo in jo kar precej dat ženi, da mi lika, peče piškote. Seks dobi pri ljubimcu. Mož pa sme viset na MONu. Vsi trije so srečni. Mož, ker ima piškote in ker mu ni treba seksat. Ona, ker je njeno delo plačano in ker jo ljubimec zadovolji. Ljubimec pa tudi ima seks. Super.
z prvim odstavkom si pa brcnil v meglo, se vdi, da ne veš o čem govoriš in tu ima spider prav,…[/quote]
pravzaprav nisem mignil več, kot sem pritisnil tipk, da sem napisal —- in mi je popolnoma vseeno za vse druge ☺
btw: kaj pa ti počneš na netu …. imaš dopisni zakon in virtualni seks s tvojo ☺☺☺[/quote]
si bolj trde glave pa ti ponovim…očitno je in to dokazuje tudi tvoj zgornji zapis, da pišeš po trenutnem navdihu in razpoloženju ki ti več kot očitno niha in popolnoma brez poznavanja dejanskega stanja na terenu, če se izrazim v jeziku ki bi ti naj bil razumljiv…..
in ko že v svoji maniri ugotavljaš kaj jaz počnem na netu, ti pojasnim, ni nobena skrivnost, delno opravljam del svojega službenega dela preko neta, delno pa berem in tudi kaj napišem na mon, in ne, nimam virtualnega seksa ali dopisnega zakona z mojo, ker kaj takega kot je “moja” ne obstaja v mojem življenju, nikoli ni in tudi ne bo….je zdaj zadosti razumljivo?
Forum je zaprt za komentiranje.