Varalice
Potem pa to :
Bolj kontradiktoren skoraj nebi mogel izpasti. Govoriš eno delaš drugo. Kmalu te nebo noben več jemal resno :)[/quote]
Če rečem, da se mi samo zdi, imaš možnost, da se izvlečeš. Če pa rečem, da SI NEUMEN, pol si pa gotof. 😉
Tip je samski, a se tega sramuje, ker noče bit, ali pa ima on kakšno “zvezo” na daljavo, ali pa ima mogoče celo resnično zvezo, a z najbolj glupo žensko na svetu. Katera normalna bo pa gledala tipa, ki na petek in svetek cele dneve replicira na vsako sporočilo na enem čveku in samske prepričuje v svoj prav???
Tip je samski, a se tega sramuje, ker noče bit, ali pa ima on kakšno “zvezo” na daljavo, ali pa ima mogoče celo resnično zvezo, a z najbolj glupo žensko na svetu. Katera normalna bo pa gledala tipa, ki na petek in svetek cele dneve replicira na vsako sporočilo na enem čveku in samske prepričuje v svoj prav???[/quote]
Koga si pa ti sedaj želel prepričat v svoj prav? 😉
Normalni ljudje si ne ustvarjajo iluzij o ljudeh preko neta. To delajo le tisti, ki to potrebujejo, da lahko furajo naprej svoja zblojena prepričanja. Verjetno pa je tudi to še normalno. Vse se da to odpravit.
Ne gre za mnenje o ljudeh kot takih. Je pa malo smešno, kako ravno forumsko najbolj aktiven osebek, ki citira prav vse, kar nekdo tukaj napiše, zase trdi, kako ima izpopolnjeno življenje, kako “se je našel”, da živi v srečni zvezi in podobno. Pa kdo normalen bo temu verjel?
Moje življenje se ne bo spremenilo, če mi bo kdo verjel ali pa ne. :))
Nejeverni kljukci pa tako ali tako vedno dvomijo. Ampak, da pa imaš potrebo po tem, da si izmišljuješ zgodbice o nekom, zato da ti je lažje pri srcu… Mora bit pa že kar naporno. Spet preveč sodiš po sebi, nimamo vsi te potrebe. Povem o sebi, kar je za povedat. Nekomu bo to koristilo, drugim pa, vidim tudi škodi. Ampak to ni moj namen. :))
Ok Marko, to bo zadnje kar te bom danes vprašal. Poskušaj ti meni razložiti, kako bo lahko nekomu tu na forumu ( se pravi nam ) koristilo, če napišeš, da ti trenutno punca peče piškote v kuhinji ?
Naj te spomnim, par dni nazaj si to naredu.
Marko, ti se oglašaš tudi v temah, kjer nimaš nič za povedati. Recimo v temi, kjer ena piše, da išče prijateljico za druženje. Da ne omenjam zdaj teme, kjer sta z matjažkom ženskam solila pamet o porodih, tisto je bil šele smeh.
Take pametnjakoviče, ki nekaj klamfajo v vsaki temi, čeprav nimajo pojma, samo da tema ne mine brez njih, je pač nemogoče resno jemati.
Mah kje, jaz ne pečem piškotov. Če pa bi jih, ne bi bili tako okusni. Za vse pa tudi nisem. Ni treba. 🙂
Pri varanju je problem v prikrivanju in laži. Karte na mizo. Iskrenost, ki vodi k zaupanju, je tisto, kar pri varanju spodleti.
Mi je pa hecno, Spider, zakaj se daješ dol z žensko, o kateri imaš tako slabo mnenje. Kakšno mnenje imaš potem šele o sebi? S svoji početjem namreč njej omogočaš, da svojega partnerja vara – in počne to, kar se ti tako gnusi he he. 😉
Forum je zaprt za komentiranje.