Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Varalice

Varalice

Potem pa to :

Bolj kontradiktoren skoraj nebi mogel izpasti. Govoriš eno delaš drugo. Kmalu te nebo noben več jemal resno :)[/quote]
Če rečem, da se mi samo zdi, imaš možnost, da se izvlečeš. Če pa rečem, da SI NEUMEN, pol si pa gotof. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ej,…sploh se mi ne da res.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Tip je samski, a se tega sramuje, ker noče bit, ali pa ima on kakšno “zvezo” na daljavo, ali pa ima mogoče celo resnično zvezo, a z najbolj glupo žensko na svetu. Katera normalna bo pa gledala tipa, ki na petek in svetek cele dneve replicira na vsako sporočilo na enem čveku in samske prepričuje v svoj prav???

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Tip je samski, a se tega sramuje, ker noče bit, ali pa ima on kakšno “zvezo” na daljavo, ali pa ima mogoče celo resnično zvezo, a z najbolj glupo žensko na svetu. Katera normalna bo pa gledala tipa, ki na petek in svetek cele dneve replicira na vsako sporočilo na enem čveku in samske prepričuje v svoj prav???[/quote]
Koga si pa ti sedaj želel prepričat v svoj prav? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Saj ni važno, tudi če je. Normalni ljudje smo si že zdavnaj ustvarili tako mnenje o tebi.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Normalni ljudje si ne ustvarjajo iluzij o ljudeh preko neta. To delajo le tisti, ki to potrebujejo, da lahko furajo naprej svoja zblojena prepričanja. Verjetno pa je tudi to še normalno. Vse se da to odpravit.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne gre za mnenje o ljudeh kot takih. Je pa malo smešno, kako ravno forumsko najbolj aktiven osebek, ki citira prav vse, kar nekdo tukaj napiše, zase trdi, kako ima izpopolnjeno življenje, kako “se je našel”, da živi v srečni zvezi in podobno. Pa kdo normalen bo temu verjel?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Mogoče kšn tak, ki je podoben njemu in potem še sam hoče izpadt kul ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Aja sej res, taki niso normalni potem 😛

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Moje življenje se ne bo spremenilo, če mi bo kdo verjel ali pa ne. :))
Nejeverni kljukci pa tako ali tako vedno dvomijo. Ampak, da pa imaš potrebo po tem, da si izmišljuješ zgodbice o nekom, zato da ti je lažje pri srcu… Mora bit pa že kar naporno. Spet preveč sodiš po sebi, nimamo vsi te potrebe. Povem o sebi, kar je za povedat. Nekomu bo to koristilo, drugim pa, vidim tudi škodi. Ampak to ni moj namen. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ok Marko, to bo zadnje kar te bom danes vprašal. Poskušaj ti meni razložiti, kako bo lahko nekomu tu na forumu ( se pravi nam ) koristilo, če napišeš, da ti trenutno punca peče piškote v kuhinji ?

Naj te spomnim, par dni nazaj si to naredu.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Marko, ti se oglašaš tudi v temah, kjer nimaš nič za povedati. Recimo v temi, kjer ena piše, da išče prijateljico za druženje. Da ne omenjam zdaj teme, kjer sta z matjažkom ženskam solila pamet o porodih, tisto je bil šele smeh.

Take pametnjakoviče, ki nekaj klamfajo v vsaki temi, čeprav nimajo pojma, samo da tema ne mine brez njih, je pač nemogoče resno jemati.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Lahko bi se recimo kdo povabil na piškote. 😉 🙂 To je samo ena od možnosti. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ah ne, to se nebi zgodilo v nobenem primeru, ker potem bi ugotovili, da si jih sam speku.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Sem že mislila, da boš (še enkrat) napisal, da se ne boš družil s forumaši…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Nism jst tok predvidljiv, znam tud presenečat na cajte. Baje da sm tud za to precej nadarjen.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Mah kje, jaz ne pečem piškotov. Če pa bi jih, ne bi bili tako okusni. Za vse pa tudi nisem. Ni treba. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, a lahko jaz pridem na piškote?
Sem sladkosneda in še povrhu “stara” gospa, torej moji besedi ne bi upali oporekati.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Seveda lahko prideš. Zdaj jih imam pa res viška. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

So tema piškoti ali varalice?


Varanje s piškoti. :)))

Pri varanju je problem v prikrivanju in laži. Karte na mizo. Iskrenost, ki vodi k zaupanju, je tisto, kar pri varanju spodleti.

Mi je pa hecno, Spider, zakaj se daješ dol z žensko, o kateri imaš tako slabo mnenje. Kakšno mnenje imaš potem šele o sebi? S svoji početjem namreč njej omogočaš, da svojega partnerja vara – in počne to, kar se ti tako gnusi he he. 😉

Menda se Spider boji, če bi poročenim ženskam naslednji dan kaj ušlo čez hlačke, ko so zvečer spale z možem, in zato s prstom ali pa še mogoče s čim drugim, potem to spet lepo notri popravi. Ta posel ni lahek, jih je potem težko spoštovati. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

O sebi imam dobro mnenje. Jaz nikogar ne varam.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

O sebi imam dobro mnenje. Jaz nikogar ne varam.[/quote]

Aaaaa, a prevaral pa bi se, če ga ne bi “namočil” ?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close