Vam je ta ženska lepa?
Veš, to je pa odvisno od tega, kaj ti je bolj pomembno. Recimo, ali ti je bolj pomembna diplomacija ali iskrenost? Če ti je bolj pomembno to prvo, se ti lahko zgodi, da boš čez čas neprijetno presenečen. Če pa to drugo, pa se lahko zgodi, da boš slišal tisto, kar ti ne bo všeč. Strinjam se z Goldfish, da popolnih oseb ni. Samo to ne pomeni, da moraš pristati na vse. Pijanstvo ni problematično samo kot družbeni pojav, ampak ima vpliv tudi na družinski proračun.
Eh zenske tesko karkoli priznate 🙂
Koliko casa bi trajal namisljeni zmenek pri 100% iskrenem pogovoru :)???
Hipoteticen pogovor. Hej Antilopa prosim povej mi vse o sebi. Vse lepe in manj lepe lastnosti in razvade?
M111 poslusa pozira slino, menca si misli svoje in premisljuje kaj naj naredi -pobegne takoj ali se malce pocaka:)
In potem usodno protivprasanje. No decko sedaj se izprsi se ti. Izpljuni resnico 🙂
Samo se glasen krik obeh romatikov in oba junaka vsak v svojo smer 🙂
Prava pot-realna situacija? Ves jaz sem supermen. Kaksno naklucje, tudi jaz sem super zenska 🙂 Mine nekaj mesecev, mogoce let in pojavljajo se prvi znaki … nepopolnosti 🙂 Mine tistih nesrecnih 4-7 let in takrat spoznas cloveka v nulo, in sele takrat pade odlocitev ali si zelis biti s tem popolnim tipom oz., superzensko 🙂
Na prvem zmenku ti ni treba vsega povedati, saj nisi bučko. :)) M111, preveč se obremenjuješ s tem, kaj lahko poveš na zmenku in česa ne, zato nisi sproščen. Zakaj misliš, da bo takoj pobegnila? Pa tudi, če pobegne – naj gre, očitno ni bila prava. Prava oseba vedno ostane, ali pa se vsaj vrne (če je morda iz zmedenosti pobegnila).
Če je namišljen, lahko traja, kakor dolgo se ti ljubi domišljat. :))
Sicer pa iskrenost še ne pomeni, da ne smeš česa zamolčati. Iskrenost pomeni le govoriti po resnici, tako kot stvari vidiš. Vsak tudi ne vidi svojih slabosti in že zaradi tega ne govori o njih ali pa jih ne jemlje kot slabost. Drugi nas vidijo drugače, kot mi vidimo sami sebe, zato bi morali drugim dovoliti, da sami presodijo o nas. Sicer pa tudi sami nismo vedno povsem naivni, da bi kar slepo verjeli drugim, kar imajo za povedat o sebi in želimo marsikaj prej preveriti, to pomeni, da damo človeku čas, če je naredil nek dober vtis. Včasih sodimo prehitro, včasih pa tudi preveč verjamemo in se potem tepemo po glavi.
Če je namišljen, lahko traja, kakor dolgo se ti ljubi domišljat. :))
Sicer pa iskrenost še ne pomeni, da ne smeš česa zamolčati. Iskrenost pomeni le govoriti po resnici, tako kot stvari vidiš. Vsak tudi ne vidi svojih slabosti in že zaradi tega ne govori o njih ali pa jih ne jemlje kot slabost. Drugi nas vidijo drugače, kot mi vidimo sami sebe, zato bi morali drugim dovoliti, da sami presodijo o nas. Sicer pa tudi sami nismo vedno povsem naivni, da bi kar slepo verjeli drugim, kar imajo za povedat o sebi in želimo marsikaj prej preveriti, to pomeni, da damo človeku čas, če je naredil nek dober vtis. Včasih sodimo prehitro, včasih pa tudi preveč verjamemo in se potem tepemo po glavi.[/quote]
Namen zmenka je, da prikažeš le svoje dobre lastnosti. To pa že meji na potvarjanje resnice, saj v resnici nisi takšen, kot se želiš prikazati. Zato težimo k temu, da nas drugi presodi za veliko boljšega, kot pa v resnici smo. 🙂
Če je namišljen, lahko traja, kakor dolgo se ti ljubi domišljat. :))
Sicer pa iskrenost še ne pomeni, da ne smeš česa zamolčati. Iskrenost pomeni le govoriti po resnici, tako kot stvari vidiš. Vsak tudi ne vidi svojih slabosti in že zaradi tega ne govori o njih ali pa jih ne jemlje kot slabost. Drugi nas vidijo drugače, kot mi vidimo sami sebe, zato bi morali drugim dovoliti, da sami presodijo o nas. Sicer pa tudi sami nismo vedno povsem naivni, da bi kar slepo verjeli drugim, kar imajo za povedat o sebi in želimo marsikaj prej preveriti, to pomeni, da damo človeku čas, če je naredil nek dober vtis. Včasih sodimo prehitro, včasih pa tudi preveč verjamemo in se potem tepemo po glavi.[/quote]
Namen zmenka je, da prikažeš le svoje dobre lastnosti. To pa že meji na potvarjanje resnice, saj v resnici nisi takšen, kot se želiš prikazati. Zato težimo k temu, da nas drugi presodi za veliko boljšega, kot pa v resnici smo. :)[/quote]
Ja no, kakor kdo. Eni pretiravajo v eno, drugi pa v drugo smer. Imaš tudi take, ki so preveč samokritični. Odvisno, kako nekdo vidi sebe.
Forum je zaprt za komentiranje.