Uuu, kakšna ritka!
je čisto vseeno kako zgleda .. če se dobro nese ☺
in če obvlada intonacijo izreka [sup](z ustreznim drgnjenjem in kur.bi.š pogledom )[/sup] : ” a greva … men bi pasal” ☺
Smem vprašati, po čem presojaš, da je imel prste poleg “photoshop”? Možno je, da je povsem naravna.
Ko smo že ravno pri tej tematiki, bi izpostavila, da je precej grdo videti, če je ženska tako suha, da niti ritke nima ALI na drugi strani, da je tako obilna, da se niti ne da določiti, kaj vse paše pri njej pod pojem “zadnja plat”, kje se prične in kje konča 😀
Sem se namenoma pri pisanju tega posta 2 x užgala po svoji, pa se nič ne trese..hihihihi… 😀
Na prvi sliki je ta prava baba – to mora biti, pa malo cellulita tudi. Ima ozek pas, torej je ta prava baba. Pa kaj pol, če ima kako deko preveč. Pravzaprav ima še še premalo rit, malo celulita še nižje po bedrih ji tudi ne bi škodil.
Na drugi je pa anoreksična štanga, deska, ko rit, ki bi takim na prvi zihr zavidala. Aja, je 10 let stara? Ali pa je tip mogoče? takih normalen dec niti pogleda ne, razen gejev in pedofilov.
P.S. sarkazem
Na srečo lahko tvoje trpljenje kompenzirano s kakšno novo slikico. 🙂
[img]http://thechive.files.wordpress.com/2012/06/hump-day-39.jpg[/img]
[img]http://thechive.files.wordpress.com/2012/06/a-hump-day-43.jpg[/img]
[img]http://cdn.ebaumsworld.com/mediaFiles/picture/2023212/81723156.jpg[/img]
[img]http://1.bp.blogspot.com/-MOBpz1h8y4Q/TZvLEmvqpyI/AAAAAAAABJM/w-TuNs080x0/s1600/617087255-green_bikini_nice_ass.jpg[/img]
[img]http://bios.weddingbee.com/pics/163029/bikini-butt.jpg[/img]
a ni MON namenjen odnosom, pa spoštovanju, ljubezni, … dobrim (karkoli pač že) ☺☺☺
btw: fantje: predno se v katero zatrapate in ji dovolite prnje gat, peglanje srajc, kuhanje, skrb za otroke …. si oglejte geštele ženskih prednic vsaj 7 generacij nazaj (za vzgojo dobre, čistokrvne kobile je potrebno 6 rodov parjenja )
Uf, če bi imela takšno “ozadje” na sebi kakor ta na sliki, ne vem če bi se upala kazati po svetu, zlasti pa ne na plaži; ne razumem žensk, ki se tako zanemarijo :// potem pa se tu pritožujejo, da jih možje varajo, da nimajo interesa, časa zanje itd.
[sub]Koga spolno vznemirjajo nasedli kiti?[/sub][/quote]
1. takšna “rit” je lahko rodila več ritk nad katerimi se tukaj slini
2. opazij svojo mamo in spomni se babic, prababic .. kakšne riti so imele – kakšna je bodočnost tvoje riti!
3. ženska se ne kaže svetu – ampak svet bulji vanjo!!
Uf, če bi imela takšno “ozadje” na sebi kakor ta na sliki, ne vem če bi se upala kazati po svetu, zlasti pa ne na plaži; ne razumem žensk, ki se tako zanemarijo :// potem pa se tu pritožujejo, da jih možje varajo, da nimajo interesa, časa zanje itd.
[sub]Koga spolno vznemirjajo nasedli kiti?[/sub][/quote]
Ena slaba predpostavka žensk je ta, da moški varajo zaradi “zanemarjenosti” svoje partnerke, da se zato morajo vedno “rihtati”, da ne bo ob prvi priložnosti “naskočil druge”. Lahko imajo doma super-model, pa bodo ravno tako varali, ampak mogoče ravno s tako, ki je malo drugačna. 😀 Namreč menda veliko moških vara žene z manj atraktivnimi oz. manj postavnimi ljubicami. Tisti, ki kronično vara, mora to že imeti “malo v krvi” , kot radi rečemo, in seveda tudi priložnost lahko dela tatu. To je adrenalin za njega, torej neke vrste zasvojenost, ko je glavni cilj, da ga bo “namočil” vsakič z drugo, in ne estetski užitki. 😉
Forum je zaprt za komentiranje.