Uuu, kakšna ritka!
Ženske so običajno zelo kritične do sebe in drugih žensk. Zelo hitro katero razglasijo za debeluhinjo ali anoreksično preklo. Pred poletjem si delajo tudi nešteto skrbi glede tega kakšne so v kopalkah. Po drugi strani pa se vedno, če se moški obregnejo ob videz žensk, neskončno zgražajo.
Pa vas vprašam moški, ki imate punce in žene ali ste jih vsaj kdaj imeli. Se na morju vaši pogledi radi sprehajajo po ženskih teleščkih? Si temeljito ogledate v kopalkah tudi svojo drago? Ste jo že kdaj primerjali s kakšno drugo žensko, ki se je z vami znašla na isti plaži? Ste kdaj doživeli kakšen ljubosumni izpad s strani vaše drage, če ste pogledali žensko na sosednji brisači ali ležalniku?
Koliko vam je kot moškemu sploh pomembno kako zgleda vaša spremljevalka na plaži? Ste že kdaj rekli svoji dragi, da bi bilo dobro, da malce shujša? Kako ste reagirali, če je bila ona sama zafrustrirana glede svoje postave? Vam je vseeno, če je videti kot ženska na prvi ali na drugi sliki?
[img]http://2.bp.blogspot.com/-m6i7NJ45nNA/Tzxnj6xWBkI/AAAAAAAACM8/FC5DO_Nv1QE/s1600/cellulite+girl+in+bikini.jpg[/img]
[img]http://rejuvalife.md/wp-content/uploads/2013/05/Bikini_Body.jpg[/img]
Raje sem samski celo življenje, kot da imam ob sebi takšno “žensko”, kot je tista taprva. Temu se reče KIT, razlika je samo, da se ta vrsta kitov ne prehranjuje s planktoni ampak z McBurgerji. Aja sej res, ta ima tudi probleme s ščitnico…
Ne. Rit mora bit čvrsta, ko udariš po njej se sploh trese ne.[/quote]
Haha, ja določenim ljudem so mogoče všeč tudi žele ritke. Ljudi rajcajo res zelo različne zadeve. Tudi čudne in bizarne. 🙂
Exotica verjetno kaj takšnega 🙂
[youtube]yX5PPybIYEA[/youtube]
Meni je idelana ritka takšna natreirana, čvrsta.
[img]http://elitedaily.com/wp-content/uploads/2012/03/fronckowi.jpg[/img]
Pojma nimaš, mali. Še tako natrenirana ženska rit se lepo zatrese, ko je sproščena. Ampak to mora človk probat, da ve.
Ko boš zrastu, boš mogoče (ampaka samo mogoče) vedu, da se življenje vrti samo v eno smer. Če je maldost tvoj edini atribut, bi se moral zavedat, da ga iz dneva v dan izgubljaš. Za gospoda se boš moral naučit spoštovat ljudi in kulture komuniciranja.
Pojma nimaš, mali. Še tako natrenirana ženska rit se lepo zatrese, ko je sproščena. Ampak to mora človk probat, da ve.
Ko boš zrastu, boš mogoče (ampaka samo mogoče) vedu, da se življenje vrti samo v eno smer. Če je maldost tvoj edini atribut, bi se moral zavedat, da ga iz dneva v dan izgubljaš. Za gospoda se boš moral naučit spoštovat ljudi in kulture komuniciranja.[/quote]
Bolj izobražen sem od tebe, pa tudi na splošno bolj razgledan, lahko mi samo čevlje čistiš starina.
Pojma nimaš, mali. Še tako natrenirana ženska rit se lepo zatrese, ko je sproščena. Ampak to mora človk probat, da ve.
Ko boš zrastu, boš mogoče (ampaka samo mogoče) vedu, da se življenje vrti samo v eno smer. Če je maldost tvoj edini atribut, bi se moral zavedat, da ga iz dneva v dan izgubljaš. Za gospoda se boš moral naučit spoštovat ljudi in kulture komuniciranja.[/quote]
Bolj izobražen sem od tebe, pa tudi na splošno bolj razgledan, lahko mi samo čevlje čistiš starina.[/quote]
Kar sam potrjuješ moje predikcije, mali.
O moji izobrazbi ne veš nič. Spet nabijaš v prazno. Tvoja redna praksa.
drugac pa mislm da ko se bejba nabija gor da zna sejkat z ritko, in se trese 🙂
http://www.celebritywallpaperbase.com/wp-content/uploads/2010/05/carmen_electra_HD_wallpaper.jpg
lepo “oblozena”:)
jessica alba mi ma dobro sam tle zgleda neki presusen.. sam itak komplet gestel deluje ok.
http://www.thesuperficial.com/2007/01/03/jessica-alba-bikini-butt-06.jpg
sploh ona v into the blue ♥
pa ta k je zdj na reklamah za calzedonio kopalke.
http://media1.santabanta.com/full1/Global%20Celebrities(F)/Sara%20Sampaio/sara-sampaio-1a.jpg ♡
in pol najdem svoje brazilke na njej haha
http://bastardsofistanbul.files.wordpress.com/2012/09/sara_sampaio1.jpg
Kako? Ja z očmi vendar!…. 😀 :D[/quote]Koliko. Količinsko. 🙂
Vam je to neke vrste hobi, ali vam vaša draga glavo zabije v cajtng?
Pa še nekaj… se oblika ritk na plaži kaj spreminja glede na količino konzumiranega pira? :)[/quote]Neeeee količina je odvisna od prometa na plaži….. :))))
V SŠ je bil en učitelj in smo se enkrat pogovarjali o dekletih in fantki smo komentirali katera je dobra in katera ni…itd pa nas stari prekine in reče: “Fantje vse so dobre le nekatere so malenkost boljše od drugih….. ” 😉 :))))
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m4o5rk4mb01qdficso1_1280.jpg[/img]